• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 8 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Siedmiogrodzka

    Warszawa » Wola » ul. Siedmiogrodzka

    • 7 447 € cena
    • 331 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.331 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • w kamienicy 60m2 centrum parter Piłsudskiego z ogrodem 2 wej
    1 / 4
    w kamienicy 60m2 centrum parter Piłsudskiego z ogrodem 2 wej

    Białystok

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    *2 wejścia do lokalu samodzielne z ogrodu bez schodów, *mała WM 11 mieszkań, *wysokość wszystkich pomieszczeń 3.40 cm z antresolą podwójna powierzchnia ; *3 komnaty salon słoneczny...

  • Lokal użytkowy Radzionków
    1 / 3
    Lokal użytkowy Radzionków

    Radzionków

    • 840 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Radzionków / Bytom / Piekary Śląskie. Oferuję na sprzedaż hala magazynowa 240m2 - będzie to wydzielona cześć. Jeden box - Wysokość 6m - 1 duża brama wjazdowa(szerokość 3,3m wy...

  • Lokal użytkowym
    1 / 6
    Lokal użytkowym

    Barwice

    • 100 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 1 588 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 63,3 m², usytuowany w Barwicach przy ulicy Polnej. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, co zapewnia łatwy dostęp oraz wygodę...

  • Lokal Stargard + parking | sprzedaż/wynajem
    1 / 5
    Lokal Stargard + parking | sprzedaż/wynajem

    Stargard Szczeciński

    • 169 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lub wynajem lokal użytkowy ok. 13 m² na parterze + antresola ok. 12 m² Funkcjonalny lokal z antresolą, na której znajduje się pokój socjalny oraz toaleta. Nieruchomość...

  • Lokal użytkowy Łukta
    1 / 15
    Lokal użytkowy Łukta

    Łukta

    • 850 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 2 486 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem w Łukcie położona na dużej działce 14 388 m2 . Cena za halę na działce 2500m2 wynosi 850 000 zł netto , cena za halę na dzi...

  • GOTOWA INWESTYCJA
    GOTOWA INWESTYCJA

    Limanowa

    • 5 665 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 3 777 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy...

  • Nieruchomość komercyjna, Józefa Marka 6B, Limanowa
    1 / 16
    Nieruchomość komercyjna, Józefa Marka 6B, Limanowa

    Limanowa

    • 2 480 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA BUDYNEK USŁUGOWO-MIESZKALNY | LIMANOWA ŚCISŁE CENTRUM LIMANOWEJ | DOSKONAŁA INWESTYCJA Prestiżowa lokalizacja zaledwie kilka kroków od Rynku w Limanowej. I...

  • Lokal Łódź Łódź-Górna ul. abp. Zygmunta Felińskiego

    Łódź » Górna » ul. Felińskiego

    • 220 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w budynku bliźniaczym przy osiedlu bloków i przy rynku. Lokalizacja w dobrym punkcie, na osiedlu, przy ruchliwej ulicy Felińskiego róg Kruczk...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 44 770 € cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2420 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 5 595 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 74,60 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 11 655 € cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.630 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 8 223 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105,43 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 12 778 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.163,83 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 10 093 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 148,43 m2 na warszawskim Mokotowie ,na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Chełmskiej, poleca Agencja Nie...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 8 116 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,06 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 16 809 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.215,50 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 7 858 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.100,75 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 11 819 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.151,53 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...