• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 6 120 € cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 360 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 18 915 € cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 1112,70 m2 na parterze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 546 € cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 620,40 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 6 288 zł cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 393m2 na 7 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Słomińskiego i Centrum Handlowego Arkadia, poleca Agencja Nie...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 5 355 € cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 315 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 34 780 € cena
    • 2 045 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 2045,90 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 39 596 € cena
    • 2 329 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.2329,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 548 € cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 620,50 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 15 666 € cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 921,57 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 18 630 € cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1095,90 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 620 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 612 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal położony w Centrum Świdnicy! Istnieje mozliwość przekształcenia na lokal mieszkalny ! Na powierzchnie lokalu składają się 3 pomieszczenia, 2 toalety, magazyn....

  • Lokal użytkowy Świdnica Bliskie okolice Świdnicy
    Lokal użytkowy Świdnica Bliskie okolice Świdnicy

    Świdnica

    • 720 000 zł cena
    • 467 m2 powierzchnia
    • 1 542 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek magazynowo - produkcyjny o powierzchni 467m2 położony na około 12 arowej działce. Składa się z: II poziomego budynku o powierzchni 200m2 - dużej hali o powierzchni 187 m2...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 1 499 000 zł cena
    • 666 m2 powierzchnia
    • 2 251 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt o charakterze produkcyjno - usługowo - magazynowo, położony w samej Świdnicy! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 666 m2 posadowiona na prawie 10 arowej działce. Doprow...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 570 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 072 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta - idealny pod inwestycję! Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania. Każde z mieszkań składa się z t...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 599 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 547 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny lokal położony na parterze - Centrum miasta! Na powierzchnię lokalu składają się pomieszczenie główne, 4 oddzielne pomieszczenia, pomieszczenie socjalne, korytarz, sch...

  • Lokal Sprzedam
    1 / 5
    Lokal Sprzedam

    Gostynin

    • 150 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 3 489 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal o powierzchni 43.6 m2 po zakładzie fryzjerskim. Lokal znajduje się na osiedlu Czapskiego 11b. Posiada osobne wejście od szczytu bloku. Znajdują się tam 3 pomieszczen...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 402 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.28 m2 na...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 187 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na parterze...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 3 371 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.31,50 m2 na 3 pięt...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 755 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.26 m2 na niskim pa...