• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 6 578 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 119,60 m2 na parterze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 840 € cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Moduł biurowy o pow. 84,10 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencj...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wawer ul. Włókiennicza

    Warszawa » Wawer » ul. Włókiennicza

    • 1 820 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 3 894 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 55,64 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 2 250 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30 m2 do wynajęcia na 5 piętrze ,w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie niedaleko Placu Zawiszy i Grójeckiej, poleca Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 4 304 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,43 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 3 816 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 54,52 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 2 060 € cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 103 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krucza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krucza

    • 8 352 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.116 m2, na6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Kruczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 627 € cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.33 m2 na 11 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 540 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 28 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krucza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krucza

    • 11 250 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.150 m2, na6 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Kruczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Reda ul. Marynarska

    Reda » ul. Marynarska

    • 5 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy lokal użytkowy do wynajęcia, idealny pod działalność usługową, handlową, medyczną, biurową lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą.Lokal posiada wejście bezpośre...

  • Lokal Warszawa Ochota, Stara Ochota, ul. Uniwersytecka

    Warszawa » Ochota » ul. Uniwersytecka

    • 3 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 56 m², położony na parterze eleganckiej kamienicy na terenie zabytkowej Kolonii Lubeckiego przy ul. Wawelskiej na warszawskiej Ochocie, tuż o...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 679 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 252 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 648 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,89 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 3 783 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.51,90 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 8 880 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.121,82 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 6 628 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.90,93 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Prop...