• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Łódź Widzew, Olechów ul. Olechowska

    Łódź » Widzew » ul. Olechowska

    • 6 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa z zapleczem socjalnym o łącznej pow. 180 m2 na Olechowie przy ul. Olechowskiej. Parter 90 m2: dwa niezależne pomieszczenia, toalety Piętro...

  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 8 700 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn na parterze o pow. 580 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni na hali. Oferowana powierzchnia po...

  • Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 68 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna 3600 m2 w północno - zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej . - hala na parterze...

  • Lokal Łódź Polesie

    Łódź » Polesie

    • 2 780 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 089 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o łącznej pow. 900 m , zlokalizowana w dzielnicy Polesie (os. Lublinek). Obiekt aktualnie pełni funkcję usługowo-mieszkalną, co czyni go atrakcyjną pro...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 14 726 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 173,32 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okoli...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 25,5 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki. Przed lokalem znajduje się publiczny parking. Lokal usytuowany jest na parterze budynku...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Białołęka ul. Jagiellońska

    Warszawa » Białołęka » ul. Jagiellońska

    • 1 032 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,44 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej. poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Łódź Bałuty, Julianów ul. Generała Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 225 m2 na Bałutach w sąsiedztwie Parku Julianowskiego . Działka o pow. 1247 m2. Teren ogrodzony. Układ pomieszczeń: - parter 75 m2 -...

  • 1 / 4
    Lokal Łódź Górna ul. Senatorska

    Łódź » Górna » ul. Senatorska

    • 2 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn klasy B o pow. 200 m2 z wjazdem do budynku z poziomu (-1) zlokalizowany przy ul. Senatorskiej . Na terenie nieruchomości dostępny jest plac m...

  • 1 / 4
    Lokal Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 9 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala o łącznej pow. 900 m2 , zlokalizowana na pierwszym piętrze obiektu magazynowo - przemysłowego we wschodniej części miasta. Lokal idealnie nadaje się do dz...

  • Lokal Łódź Górna ul. inż. Stefana Skrzywana

    Łódź » Górna » ul. Skrzywana

    • 4 700 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 97 m2 powierzchni biurowej + udział w części wspólnej 31 m2 w zrewitalizowanym budynku z czerwonej cegły SKRZYWANA FACTORY . Biuro jest w pełni umeblowane i do...

  • 1 / 4
    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 800 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal na parterze o pow. 11 m2 , idealny na gabinet lekarski, psychologiczny, terapeutyczny lub inny rodzaj działalności medycznej. Nieruchomość zlokalizowana je...

  • Lokal Łódź Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi

    Łódź » Bałuty

    • 20 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom o charakterze rezydencjonalnym o pow. 560 m , położony w prestiżowej i spokojnej części Bałut (os. Rogi), w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość...

  • 1 / 3
    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 1 300 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 18 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki. Przed lokalem znajduje się publiczny parking. Lokal usytuowany jest na I piętrze. Poczeka...

  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 6 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn na parterze o pow. 400 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni na hali. Ogólna powierzchnia 580 m2 p...

  • Lokal Łódź Górna ul. Senatorska

    Łódź » Górna » ul. Senatorska

    • 43 120 zł cena
    • 3 080 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia obiekt przystosowany do działalności magazynowej i produkcyjnej. Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy ul. Milionową a Senatorską w niedalekiej odległości od...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 4 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w podziemiu o pow. 145 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki . Na powierzchnię lokalu składa się sala z wentylacją, zaplecze, gabinet, kriokomora, dwie...

  • Lokal Łódź Widzew, Mileszki

    Łódź » Widzew

    • 1 500 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 565,28 m2 we wschodniej części miasta (Widzew - Mileszki), która obecnie pełni funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o...

  • 1 / 4
    Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 575 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Lokal o wymiarach (6,10 x 3,77 m)....

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 52 955 zł cena
    • 623 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 623 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...