• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Łódź Górna ul. Senatorska

    Łódź » Górna » ul. Senatorska

    • 43 120 zł cena
    • 3 080 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia obiekt przystosowany do działalności magazynowej i produkcyjnej. Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy ul. Milionową a Senatorską w niedalekiej odległości od...

  • Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 4 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w podziemiu o pow. 145 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki . Na powierzchnię lokalu składa się sala z wentylacją, zaplecze, gabinet, kriokomora, dwie...

  • Lokal Łódź Widzew, Mileszki

    Łódź » Widzew

    • 1 500 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 565,28 m2 we wschodniej części miasta (Widzew - Mileszki), która obecnie pełni funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o...

  • 1 / 4
    Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 575 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Lokal o wymiarach (6,10 x 3,77 m)....

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 52 955 zł cena
    • 623 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 623 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal Łódź Widzew ul. Sucha

    Łódź » Widzew » ul. Sucha

    • 297 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 36,03 m2 w parterze budynku mieszkalnego na pograniczu Śródmieścia i Widzewa w okolicach skrzyżowania marszałków. Teren ogrodzony. Budynek...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 15 943 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    internet wliczony w czynsz --------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicac...

  • Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 7 168 zł cena
    • 512 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo- biurowa 512 m2 na I piętrze w północno - zachodniej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej. Wydzielona...

  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....

  • Budynek biurowo, handl-usług blisko autostrady
    1 / 11
    Budynek biurowo, handl-usług blisko autostrady

    Chrzanów

    • 1 900 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 4 043 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedamy budynek , lokal użytkowy– Chrzanów, ul. Trzebińska Oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 470 m² (460 m² użytkowej), położony w bardzo do...

  • Lokal użytkowy Reda, Obwodowa
    Lokal użytkowy Reda, Obwodowa

    Reda

    • 540 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy 72,2 m² • Reda, ul. Obwodowa Parter • Duże witryny • Dwa wejścia • Idealny pod handel i usługi Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 72,2...

  • Na sprzedaż lokal użytkowy – Siedlce, Starowiejska
    1 / 16
    Na sprzedaż lokal użytkowy – Siedlce, Starowiejska

    Siedlce

    • 1 250 000 zł cena
    • 339 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy lokal 339 m² z niskim czynszem – centrum Siedlec ul. Starowiejska 24 Na sprzedaż duży, funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 339 m², położony w jednej z najlepszych...

  • Kiosk Handlowy pawilon
    Kiosk Handlowy pawilon

    Olkusz

    • 23 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 658 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam kiosk handlowy 5x7z płyty obornickiej grubość ścianki 10cm używany pod działalność.stan ogólny dobry.. rolety antywłamaniowe ,drzwi aluminiowe , okna pcv. Idealnie nadaje...

  • Sklep+budynek na działaln. gospodarczą, Brzostówka
    1 / 13
    Sklep+budynek na działaln. gospodarczą, Brzostówka

    Brzostówka

    • 275 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 2 budynki z przeznaczeniem na działalność gospodarczą, z działką 54 ary, położone w miejscowości Brzostówka, gm. Serniki. Budynek nr 1. o powierzchni całkowitej 140m2...

  • Lokal użytkowy 296,55 m² – ul. Chrobrego 17
    1 / 16
    Lokal użytkowy 296,55 m² – ul. Chrobrego 17

    Siedlce

    • 1 800 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy 296,55 m² – ul. Chrobrego 17, Siedlce, nowoczesny, w pełni wykończony lokal usługowy o powierzchni 296,55 m², położony w znakomitej lokalizacji przy ul....

  • Lokal użytkowy Lublin Czuby, Różana
    Lokal użytkowy Lublin Czuby, Różana

    Lublin

    • 609 939 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 999 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż elegancki, wykończony lokal usługowy o powierzchni 61,13 m2 zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Różanej w dzielnicy Czuby Północne w Lublinie. Lok...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 3 453 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dostęp do wody w lokalu ----------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.59,54 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 18 125 € cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1250 m2 na Mokotowie, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nie...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 7 163 € cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 551 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 10 382 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 179 m2, na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property...