• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 759)
  • Lokal Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 70m2. Idealna na sklep internetowy. Blisko al. Jerozolimskich i trasy s2. Do al. Jerozolimskich 70m. Do trasy s2 300m Media : woda, prąd, o...

  • Lokal Warszawa Wesoła, Wola Grzybowska

    Warszawa » Wola

    • 5 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Widna hala magazynowa lub usługowa !! (tylko na nieuciążliwą działalność) Hala 120 m2 z kanałem. Wysoka 4,0 m z kanałem. Posadzka niepylna,ogrzewana. Drzwi wjazdo...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursus, Skorosze

    Warszawa » Ursus

    • 50 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lub sprzedaży obiekt komercyjny w Ursusie, ok. ulic Regulskiej i Cierlickiej. Ważne!!! [i]Oferta wymaga dokończenia remontu kapitalnego m.in. wymiana części s...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus, Skorosze

    Warszawa » Ursus

    • 4 000 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga Północ, Stara Praga

    Warszawa » Praga-Północ

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dwupoziomowy Lokal usługowy z wejściem bezpośrednio z ulicy w 2020 roku przeszedł całkowity remont wraz z instalacjami. Wykonane instalacje elektryczna, sanitarne (ga...

  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 5 400 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o powierzchni 88 m2. I piętro w biurowcu. Obiekt klimatyzowany. 2 pomieszczenia biurowe, kuchnia/socjal, toaleta. 3 miejsca parkingowe w cenie najmu....

  • Lokal Warszawa Włochy, Okęcie ul. Krakowska al.

    Warszawa » Włochy » al. Krakowska

    • 45 720 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 2024.09.01!!! Istniej szansa przejęcia wcześniej ca czerwiec/lipiec br.!!!!! Do wynajmu powierzchnia magazynowa w kompleksie magazynowo-handlowo-usługowy...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów Wysoki

    Warszawa » Wilanów

    • 5 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal komercyjny w Wilanowie/Wysokim. W sąsiedztwie zabudowa jedno i wielorodzinna, usługi, handel, itd. Ofertę stanowi: Parter powierzchnia ca 60m - 2 pokoje;...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    • 13 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu komfortowe mieszkanie na warszawskim Powiślu. Okolica z pełną infrastrukturą miejską, dobre połączenia komunikacyjne (drogowe i miejskie). W sąsiedztwie m.in. "Centr...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Stegny

    Warszawa » Mokotów

    • 19 532 zł cena
    • 434 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal usługowo-handlowy, parter, witryny Mokotów - Stegny. Nieruchomość znajduje się na Mokotowie, w okolicy Trasy Siekierkowskiej. Dojazd do centrum autobusem zajmuj...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Genewska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Genewska

    • 45 800 zł cena
    • 687 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt biurowo - usługowy W-wa/Praga Płd/Saska Kępa. Doskonała lokalizacja, zabudowa jednorodzinna. Lokal do własnej aranżacji, wydzielona pow. socjalna, pomieszczenia biurowe...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 2 303 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia biuro o powierzchni 24,53 m2 w budynku biurowym przy ul. Żelaznej w Warszawie. Doskonała lokalizacja 2 minuty pieszo przystanek autobusowy.Atuty budynku i loka...

  • Oferta Inwestycyjna - Lokal Usługowy z Najemcą
    1 / 12
    Oferta Inwestycyjna - Lokal Usługowy z Najemcą

    Warszawa

    • 1 849 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 13 799 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Użytkowy z NAJEMCĄ - PARTER z Witrynami, Antresolą - Pow. 134 m2 - Wykorzystywany jako BIURO, (Idealny na Salon Firmowy, Sklep, Lekką Gastronomię) - Osiedle Saska na Gocławiu...

  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus ul. Władysława Jagiełły

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Jagiełły

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Ursusie. Oferta na partrze, pokój ca 23 m z łazienką (klimatyzacją) okno na zachód. Istnieje możliwość najmu dodatkowo drugiego pokoju ca...

  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus ul. Władysława Jagiełły

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Jagiełły

    • 1 840 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Ursusie. Oferta na parterze, pokój ca 23 m z klimatyzacją (okno na zachód). Istnieje możliwość najmu dodatkowo drugiego pokoju ca 30 m z ł...

  • Lokal Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 4 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W pełni funkcjonalna przestrzeń kuchenna na catering, produkcja. Pow.50m2,piętro 1. Kuchnia jest nowa i spełnia wszystkie wymogi Sanepidu. W obiekcie dostępne są przestrzenie...

  • Lokal Warszawa Wola, Mirów ul. Sienna

    Warszawa » Wola » ul. Sienna

    • 4 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal mieszkalny w Centrum W-wy. Doskonała lokalizacja: - pieszo w 2 minuty do stacji metra: Rondo ONZ, przystanku autobusowego na ul. Jana Pawła II i Świętokrzyska...

  • Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 7 328 zł cena
    • 407 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 407,13m2. Znajdującą się na poziomie -1 (piwnica). Powierzchnia zlokalizowana w pobliżu metra Ulrychów. Wjazd pochylnią. Wysokość pomieszczenia:...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 4 760 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 85m2. Składa się z 5 pomieszczeń biurowych, schowka/serwerowni, holu i toalety. Lokal na I piętrze budynku biurowym. Miejsca postojowe dla najemcy na...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Żurawia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Żurawia

    • 14 400 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal do wynajęcia w Prestiżowym Biurowcu przy ulicy Żurawiej Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę wynajmu biur w samym sercu stolicy. Po przeprowadzeniu modernizacj...