• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Warszawą

(74)
  • Lokal Ząbki ul. Powstańców

    Ząbki » ul. Powstańców

    • 430 081 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 778 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 48,69 m² mieszczący się na I piętrze bloku mieszkalnego z windą przy ul. Powstańców w Ząbkach.~~Prezentowany lokal podzielony jest na 2 pomieszcze...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 16 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL MAGAZYNOWO - BIUROWO - PRODUKCYJNY !! Lokal magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 360 mkw, położony w Sulejówku, tuż przy granicach Warszawy. Powierzchnia łączna t...

  • 1 / 4
    Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o pow. 40 m² mieszczący się w okolicach ulicy Zakopiańskiej w Ząbkach.~~Lokal znajduje się w budynku jednorodzinnym usługowo-mieszkalnym, poł...

  • 1 / 4
    Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia działka o pow. 1600 m² znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży, monitorowany i ogrodzony...

  • Sprzedam lokal
    1 / 5
    Sprzedam lokal

    Ząbki

    • 720 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal handlowy w Ząbkach przy ul. Sikorskiego 33A róg Stefczyka ,więcej inf. [tel] KW bez obciążeń,jeden właściciel,parking ogólnodostępny, grunty uregulowane. Lokal w ob...

  • Lokal Konstancin Konstancin, Jeziorna Fabryczna ul. Mirkowska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Mirkowska

    • 29 330 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LUKSUSOWY DOM-REZYDENCJA położony w najlepszej części Konstancina. Projektowany przez wybitnego architekta, wykończony w wysokim standardzie, z najlepszej jakości materiałów....

  • Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 26 100 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa na obrzeżach Warszawy. Teren zamknięty z monitoringiem, funkcjonalny, wyposażony w infrastrukturę techniczną. Obiekt w sąsiedztwie węzła ko...

  • Lokal Konstancin Konstancin, Bielawa Parcele

    Konstancin-Jeziorna

    • 29 900 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lub wynajmu!!! Piękna rezydencja z monitoringiem, alarmem z dobrym dojazdem do Warszawy. Dopuszczalny wynajem na cele komercyjne (biuro, spa, przedszkole itp)....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kobyłka ul. Adama Asnyka

    Kobyłka » ul. Asnyka

    • 12 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom jednorodzinny o powierzchni 300 m2 składający się z trzech kondygnacji, parteru gdzie znajdują się 3 pomieszczenia, łazienka i duże pomieszczenie o powierzchni 6...

  • Lokal Józefosław

    Józefosław

    • 1 395 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ DO ZAKUPU POŁOŻONA PRZY GRANICY WARSZAWY Z PIASECZNEM NIEOPODAL LASU KABACKIEGO. Przedmiotem sprzedaży jest własność gruntu - dużej działki budowlanej o p...

  • Lokal Konstancin Konstancin, Bielawa Parcele

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 990 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 110m² mieszczący się w budynku usługowym przy ul. Ignacego Skorupki w Ząbkach.~~Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy głównej trasie w Ząbka...

  • 1 / 3
    Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 100 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hale różnej wielkości; 3900m2/ 300m2/ 160m2/ 80m2. Cały teren kamerowany 24 h i ogrodzony. Magazyn znajduje się przy samej trasie S8 przy zjeździe na Kobyłkę . Cena naj...

  • Lokal Sękocin Nowy

    Sękocin Nowy

    • 6 500 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal usługowy, parter, witryna w Sękocinie. Teren zamknięty, monitoring, wyłożony kostką, parking z możliwością postawienia reklamy zewnętrznej. Oferowana powierz...

  • 1 / 4
    Lokal Piaseczno ul. Julianowska

    Piaseczno » ul. Julianowska

    • 25 000 zł cena
    • 498 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna w Piasecznie. Obiekt handlowo-usługowo-magazynowo-biurowy w centrum Piaseczna. Budynek produkcyjno - biurowy, murowany dwukondygnacyjny, cz...

  • Lokal Konstancin-Jeziorna Chylice ul. Długa

    Konstancin-Jeziorna » ul. Długa

    • 8 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia usługowo-biurowa w Konstancinie Jeziorna/Chylice. Nieruchomość położona w zielonej, spokojnej okolicy w domu jednorodzinnym. W pobliżu szkoła, handel,...

  • 1 / 2
    Lokal Macierzysz Wieruchów ul. Sochaczewska

    Macierzysz » ul. Sochaczewska

    • 30 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Piaseczno

    Piaseczno

    • 80 000 zł cena
    • 2 760 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do zaoferowania wynajem hali o pow. 2760 m2 znajdująca się na w Pęcicach.~~Teren na którym znajduje się hala jest w pełni ogrodzony i monitorowany oraz strzeżony przez ochronę....

  • Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 3 200 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o pow. 525,5 m² znajdujący się w Zielonce.~~Budynek podzielony jest na 2 części:~a) od frontu położona na 3 kondygnacjach część usługowa :~...

  • 1 / 2
    Lokal Mory

    Mory

    • 9 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogrzewany magazyn o powierzchni 450m2 zlokalizowany w sąsiedztwie nowo wybudowanej trasy S8. Magazyn ma wysokość od 380mm do 450mm i posiada wydzieloną część biurowo socjalną. 1 br...