• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki handlowo usługowe Klaudyn

(1)
  • Działka Klaudyn ul. Gen. Władysława Sikorskiego

    Klaudyn » ul. Sikorskiego

    • 14 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję działkę usługową(U2) w miejscowości Klaudyn przy ul. Władysława Sikorskiego z dostępem do drogi asfaltowej oraz szerokim wjazdem o powierzchni 2800 m2. Media do działki są...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski

    Warszawa » Wesoła » ul. Trakt Brzeski

    • 12 500 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy działkę o pow.4138m2 na wynajem. Działka niezabudowana, o przeznaczeniu handlowo-usługowym zlokalizowana w Warszawie Dzielnicy Wesoła przy głównej trasie Trakt Brzeski. K...

  • Działka Warszawa Ursynów

    Warszawa » Ursynów

    • 14 800 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 1 850 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedania działke usługową zlokalizowaną bezpośrednio przy głownej arterii Warszawy/Ursynowa. Wydane PnB Kontakt: [email] [tel] LINK DO OFERTY: [url]...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Ursynów, Jeziorki

    Warszawa » Ursynów

    • 3 300 000 zł cena
    • 2 116 m2 powierzchnia
    • 1 560 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa o powierzchni 2116m2 i wymiarach ok. 22m X 84 m w doskonałej lokalizacji w pierwszej linii zabudowy. W okolicy w/w nieruchomości znajdują się obiekty usługowe, sa...

  • Działka Warszawa Bemowo, Jelonki ul. ----------------------------...

    Warszawa » Bemowo » ul. Słowackiego

    • 15 826 200 zł cena
    • 9 993 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna na sprzedaż Dzielnica Bemowo Południowo-wschodni rejon skrzyżowania ulicy Dźwigowej i PołczyńskiejAktualnie wjazd od strony ulicy Dźwigowej drogą dojazdową do...

  • Działka Piastów

    Piastów

    • 3 990 000 zł cena
    • 4 686 m2 powierzchnia
    • 852 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczenie podstawowe tej nieruchomości określone jest następującym zapisem (teren 5U): usługi oświaty, kultury, administrac...

  • Działka Janki

    Janki

    • 3 840 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna o pow. 12000m2(1,2ha) i wymiarach 170mX70m. Nieruchomość znajduje się w okolicy przemysłowej w sąsiedztwie budynków biurowo-magazynowych i handlowych, oraz sie...

  • Sprzedam działkę na Ukrainie obwód Dnipropetrowski

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę na Ukrainie obwód Dnipropetrowski wieś Lobojkiwka. Zdjęcia mogę podesłać w wiadomościach prywatnych.

  • 1 / 2
    Działka Płochocin ul. Poznańska

    Płochocin » ul. Poznańska

    • 3 700 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 328 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedania działka usługowo - inwestycyjna o pow. 11 200 m2 znajdująca się w Płochocinie przy ul. Stołecznej.~~Teren objęty jest MPZP, niewielka powierzchnia działki od ul. Stoł...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 6 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 740 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mamy przyjemność zaprezentować teren o charakterze inwestycyjnym wraz z projektem koncepcyjnym hotelu zlokalizowanego w znakomitym punkcie, na przecięciu wschodniej obwodnicy Warsz...

  • DZIAŁKA przemysłowo - inwestycyjna - 8700 m
    DZIAŁKA przemysłowo - inwestycyjna - 8700 m

    Warszawa

    • 1 994 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecamy do sprzedaży działkę przemysłowo - inwestycyjną zlokalizowaną na terenie warszawskiej dzielnicy URSYNÓW w rejonie ulic Krzesanego i Hołubcowej. Działka o łącznej powierzch...

  • 1 / 2
    Działka Kanie

    Kanie

    • 1 386 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 555 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Bardzo ładna działka budowlana w Kaniach. Znajduje sie na przy drodze asfaltowej, w której sa media miejskie. Do kolejki WKD jest około 10min. pieszo. Dobry dojazd do Warszawy zape...

  • Działka Błonie

    Błonie

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo - budowlana o powierzchni 10.000m2 zlokalizowana w Błoniu. wszystkie media w drodze. Przeznaczenie pod budownictwo i usługi nieuciążliwe. Dobre miejsce pod logisty...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 3 950 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka budowlana z potencjałem usługowym !!!Powierzchnia: 2 793 m² + możliwość dzierżawy 1 365 m² (z opcją pierwokupu)Lokalizacja: Dobry dojazd do centrum, PKP oraz g...

  • Działka na Górnym Mokotowie, częściowo zabudowana.
    1 / 7
    Działka na Górnym Mokotowie, częściowo zabudowana.

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    *** PEREŁKA WŚRÓD WARSZAWSKICH NIERUCHOMOŚCI *** Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 811 m², położona na Górnym Mokotowie, pomiędzy ulicami św. Andrzeja Boboli a...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• 1 / 4
    Teren inwestycyjny w Starych Babicach – 4063m2

    Stare Babice » ul. Kręta

    • 2 844 100 zł cena
    • 4 063 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-usługowa o powierzchni 4 063 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji St...

  • Działka Warszawa Wesoła ul. Trakt Brzeski

    Warszawa » Wesoła » ul. Trakt Brzeski

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.3736m2 (ca.wymiary 37m x 100m) przy drodze ekspresowej S17 Węzeł "Zakręt"- Węzeł Lubelska. Analiza urbanistyczna przewiduje PUM od...

  • działka 0,99 ha faktura Vat
    działka 0,99 ha faktura Vat

    Warszawa

    • 6 000 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 607 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    siedlisko tj dom , stodoła , obora-stajnia 0,99ha wszystkie media dziesięć minut do centrum Warszawy w Falentach Dużych-ul Żródlana 45 BEZPOŚREDNIO dz 54/1 czwarty obręb Falenty...

  • Pomoc finansowa!

    Brwinów

    • 798 zł cena
    • 98 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    josuuer055
    développeur

  • Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa
    1 / 7
    Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa

    Opacz Mała

    • 4 448 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. IRYSOWA/CZYSTA. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - SKŁAD, HALA...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 975 500 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.1317m2 zlokalizowaną w Wesołej-Zielonej. Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalno-usługowym wolnostojącym. Budynek o łącznej pow.2...

  • Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy.Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, obj...

  • Działka usługowa Sokołów gm. Michałowice, Rodzinna
    1 / 3
    Działka usługowa Sokołów gm. Michałowice, Rodzinna

    Sokołów

    • 3 714 750 zł cena
    • 8 255 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa idealna pod inwestycję. Posiada warunki zabudowy pod magazyn! Teren sprawdzi się pod magazyn, salon samochodowy, salon wystawowy (show room), produkcję, warsztat,...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 999 999 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 1 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m² przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (Wawer), objęta MPZP MN/U, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługo...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa ul.

    Warszawa

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta bez prowizji od Kupującego!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1700 m², położoną w doskonałej lokalizacji na Sadybie, w sercu Dolnego Mokotowa, w...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Hutnicza

    Warszawa » Targówek » ul. Hutnicza

    • 949 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 2 833 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 335 m² - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, mediaNa sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), objęta MPZP - teren TPU (techniczno-prod...

  • Działka usługowa Piastów
    1 / 2
    Działka usługowa Piastów

    Piastów

    • 790 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 1 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż narożna działka o pow. 697 m2 zlokalizowana w Piastowie. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 36 x 37 x 27 x 13 . Częściowo zadrzewiona, w tra...

  • 1 / 3
    Teren inwest. 3211 m² – zabudowa usługowa/przem.

    Marki

    • 3 730 000 zł cena
    • 3 211 m2 powierzchnia
    • 1 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3211 m², położoną w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego M1 oraz trasy Toruńskiej. Działka przylega do ulicy, a j...

  • Działka usługowa Legionowo
    Działka usługowa Legionowo

    Legionowo

    • 730 000 zł cena
    • 1 728 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka mieszkaniowo usługowa o pow. 1728m (30x58m), położona w dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych ulic w Michałowie Reginowie. Teren w kształcie foremnego prostokąta, kró...

  • Przetarg - Obręb Wrzosówka

    Wrzosówka

    • 4 059 000 zł cena
    • 147 613 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-ZdrojuOgłoszenie Nr IF.6840.5.1.2026.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 22 kwietnia 2026 r. o I przetargu ustnym nieog...