działka na sprzedaż
4 mar 2025

Działka Warszawa Wawer ul.

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 4 marzec 2025 10:30
3 950 000 zł 2 793 m2
3 950 000 zł 2 793 m2 1 415 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 793 m2
Cena za metr 1 415 zł/m2
Typ działki Handlowo usługowe
ID oferty K37030723

Opis

Na sprzedaż: Działka budowlana z potencjałem usługowym !!!
Powierzchnia: 2 793 m² + możliwość dzierżawy 1 365 m² (z opcją pierwokupu)
Lokalizacja: Dobry dojazd do centrum, PKP oraz główne arterie komunikacyjne w bliskiej odległości.
Cena: netto + 23% VAT

Idealne miejsce na siedzibę firmy, budynek magazynowy lub usługowy.

ZALETY NIERUCHOMOŚCI:
1. Budynek magazynowy 380 m² - do remontu lub wyburzenia
2. Dojazd z dwóch stron 
3. Świetna komunikacja:
- PKP/SKM Marysin - szybkie połączenie z centrum Warszawy
Autobusy ZTM - blisko przystanki zapewniające dogodny dojazd w różne części miasta

MEDIA:
Gaz, prąd, kanalizacja, wodociąg - w odległości 40 m

USTALENIA MPZP:
- Maksymalna powierzchnia zabudowy: 40% działki
- Maksymalna wysokość budynków: 11 m (2 kondygnacje)
- Powierzchnia biologicznie czynna: min. 15%
- Dach: dwuspadowy, wielospadowy (25°-40°) lub płaski
- Miejsca parkingowe:
Dla usług minimum 1 miejsce parkingowe na każde 40 m² powierzchni użytkowej budynku

Zapraszam do kontaktu! Doskonała lokalizacja i duży potencjał inwestycyjny!

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Numer oferty: Pokaż numer telefonu
  • Data aktualizacji: 2026-01-12
  • ID ogłoszenia: K37030723
  • Źródło: EASTATE PROSTA Spółka akcyjna
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Warszawa, cena: od 3 357 500 do 4 542 500 zł, powierzchnia: od 2375 do 3212 m2