• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 969)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Odkryta

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Odkryta

    Warszawa

    • 463 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m², położona na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku na warszawskiej Białołęce To propozycja dla osób ceniących spo...

  • Wyjątkowe mieszkanie 2w1 przy metrze,95 m² Praga
    1 / 2

    Nowe

    Wyjątkowe mieszkanie 2w1 przy metrze,95 m² Praga

    Warszawa

    • 1 399 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 16 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy – na Pradze Północ, przy ul. Białostockiej, tuż obok prestiżowego ko...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocławek, Makowska

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocławek,...

    Warszawa

    • 547 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    INFORMACJE  OGÓLNE  Warszawa, Praga-Południe (Gocławek) | ul. Makowska 29 36,1 m² (mieszkanie) + ok. 3 m² piwnica 2 pokoje | 2/10 piętro | winda Rok budowy: 1962 Cena: 547 000 zł...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Grochowska
    1 / 2

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Groch...

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nieprzeoczalny narożny lokal usługowy przy ruchliwej Grochowskiej - darmowa reklama 24/7 dzięki 6 ogromnym witrynom! POWIERZCHNIA (385 m²): PARTER 235 m² (3,3 m wys., gres, nowe...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Solec, Ludna

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Solec, Ludna

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się w budynku z 1907 roku i usytuowany jest na 2. piętrze (wi...

  • Pokój z kuchnią przy Ogrodzie Krasińskich (Metro Ratusz)

    Nowe

    Pokój z kuchnią przy Ogrodzie Krasińskich (Metro Ratusz)

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie przy zabytkowej ul. Długiej. Przy Ogrodzie Krasińskich. Piechotą kilka minut do Barbakanu (Starówka). Jeszcze bliżej do metra – stacja Metro Ratusz. 3cie piętro/3. 35,5...

  • ⭐OSIEDLE LATTE / 50,8 MKW / 2 OGRÓDKI/ GARAŻ⭐
    1 / 11

    Nowe

    ⭐OSIEDLE LATTE / 50,8 MKW / 2 OGRÓDKI/ GARAŻ⭐

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami – Bielany, ul. Sokratesa Do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,86 m², położone na parterze w 6-piętro...

  • Klimatyczna mikro kawalerka – ul. Siewierska 3
    1 / 8

    Nowe

    Klimatyczna mikro kawalerka – ul. Siewierska 3

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna mikro kawalerka położona przy ul. Siewierskiej 3 w Warszawie. -Nieruchomość- Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku, w spokoj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje, balkon 30m2, garaż, ul. Rydygiera 15.
    1 / 16

    Nowe

    3 pokoje, balkon 30m2, garaż, ul. Rydygiera 15.

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    For English - call, +48 [tel] Elena. Przyjazne dla rodzin z dziećmi i zwierzętami. Do negocjacji. Do wynajęcia od zaraz elegancki, cichy 3 pokojowy apartament 76,50 m2 z dużą logg...

  • WITRYNA 2 wejścia, Ciche, sklepy/usługi - od zaraz
    1 / 10

    Nowe

    WITRYNA 2 wejścia, Ciche, sklepy/usługi - od zaraz

    Warszawa

    • 846 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 625 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 2 niezależne wejścia - można prowadzić działalność od ulicy i mieć mieszkanie 2 pokojowe z tyłu. Do własnej aranż...

  • 3 pokojowe po remoncie z balkonem - Przemyka 10
    1 / 10

    Nowe

    3 pokojowe po remoncie z balkonem - Przemyka 10

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem - pierwszy najem po remoncie...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Sarmacka
    1 / 10

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 2 100 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 18 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecamy wygodne, ciche, jasne 5 pokojowe na Wilanowie Do wprowadzenia, lub do wlasnej aranżacji Mieszkanie tonie w zieleni Wysokość 2,90 m Budynek z 2010r Ogród 70 m Układ mieszk...

  • M3 blisko Metra Kondratowicza
    1 / 14

    Nowe

    M3 blisko Metra Kondratowicza

    Warszawa

    • 675 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Krasnobrodzkiej 21 na warszawskim Bródnie. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze, dwunastopiętrowego budynku z 1976 rok...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Marymoncka
    1 / 8

    Nowe

    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Marymoncka

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do wynajmu świetnie skomunikowana kawalerka w pięknej lokalizacji na Bielanach przy ul. Marymonckiej, tuż przy Lesie Bielańskim, 260m od przystanku tramwajowego, którym dojeżdża si...

  • BAJECZNY WIDOK,BALKON,WINDA,PARKING,METRO
    1 / 11

    Nowe

    BAJECZNY WIDOK,BALKON,WINDA,PARKING,METRO

    Warszawa

    • 969 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 56 m², na VII piętrze w budynku z 1960r. (z windą), w samym sercu Warszawy, Śródmieście Północne, Aleja Solidarności, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bank...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Śródmieście, Świętokrzyska

    Nowe

    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Śródmieście, Świętokrzyska

    Warszawa

    • 21 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro 235,4 m w biurowcu w Centrum. STACJA METRA - ŚWIĘTOKRZYSKA - 100m Możliwość wykorzystania powierzchni na USŁUGI MEDYCZNE. Do dyspozycji najemcy jest wydzielona pow. 235,4 m...

  • Piwnica,bez windy,dostęp24h,ochrona,strefa dostaw
    1 / 13

    Nowe

    Piwnica,bez windy,dostęp24h,ochrona,strefa dostaw

    Warszawa

    • 501 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Kontakt w sprawie oferty Rafał [tel] Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 8 m 2 ,w piwnicy na poziomie -1 piętrze w zespole budynków b...

  • Biuro  wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h
    1 / 15

    Nowe

    Biuro wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h

    Warszawa

    • 908 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Kontakt w sprawie oferty Rafał [tel] Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 12 m 2 , na pierwszym piętrze w zespole budynków biurowych n...

  • Windy towarowe,rampa,dostęp24,recepcja

    Nowe

    Windy towarowe,rampa,dostęp24,recepcja

    Warszawa

    • 3 783 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji ! Do wynajęcia powierzchnia biurowa pow. ok 52 m2 na terenie Mokotowa, w rejonie ulicy Belwederskiej ....

  • Autobus,stacja metra,recepcja,biurowiec winda
    1 / 14

    Nowe

    Autobus,stacja metra,recepcja,biurowiec winda

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierz .biurowa około 110 m 2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochroną i recepcją .(bez l...