• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 969)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Targówek ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » Targówek » ul. Ziemowita

    • 1 127 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,50 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita, poleca Property Office (tel....

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Targówek ul. Księcia Ziemowita

    Warszawa » Targówek » ul. Ziemowita

    • 552 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.12 m2 na warszawskim Targówku Fabrycznym, w okolicach ul. Ks. Ziemowita, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 463 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,55 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. rondo Stefana Starzyńskiego

    Warszawa » Praga-Północ » rondo Rondo Stefana Starzyńskiego

    • 1 421 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Property Office (tel. [tel], ma...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 972 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.16,21 m2 na 4 piętrze budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Zakroczymska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Zakroczymska

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament połozony w znakomitej lokalizacji w Śródmieściu obok starego Miasta, obok Wisła, Bulwary Warszawskie, Stadion, Park Traugutta i oczywiście starówka, Mieszkanie ciche, M...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna,

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament z antresolą i 2 miejscami parkingowymi przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na piętrze nowo powstającego budynku jednorodzinnego w zabudo...

  • Warszawa mieszaknie 3 pokojowe Praga Południe ul. Kwarciana
    1 / 15
    Warszawa mieszaknie 3 pokojowe Praga Południe ul. Kwarciana

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Od zaraz przytulne, zadbane trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Jezioro Gocławskie. Trzecie piętro w trzypiętrowym bloku. Blok usytuowany wśród zieleni w cichej i spokojnej okoli...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3pok, BEZPOŚREDNIO
    1 / 6
    Mieszkanie 3pok, BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 3 350 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 6-piętrowym bloku na ulicy Grenady na Woli. Składa się z dużego salon...

  • STANDARD PREMIUM, nowe, BLISKO CENTRUM, 2-pokoje, BEZPOŚREDNIO
    STANDARD PREMIUM, nowe, BLISKO CENTRUM, 2-pokoje, BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 1 285 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 32 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy (przez nikogo wcześniej nie zamieszkały), wykończony w wysokim standardzie, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usyt...

  • Kamienica przedwoj,biuro,recepcja,winda,dostęp 24h
    1 / 16
    Kamienica przedwoj,biuro,recepcja,winda,dostęp 24h

    Warszawa

    • 11 275 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Cena w PLN (brak ryzyka kursowego) Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa na Dolnym Mokoto...

  • Wola,pracownia,dostęp24h,winda towarowa,ochrona
    1 / 9
    Wola,pracownia,dostęp24h,winda towarowa,ochrona

    Warszawa

    • 1 273 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 19 m 2 na bliskiej Woli , w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Warszawy...

  • Winda towarowa, rampa, ochrona, dostęp 24h,
    1 / 15
    Winda towarowa, rampa, ochrona, dostęp 24h,

    Warszawa

    • 13 202 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Niższa cena 65 zł /m 2 / netto z ogrzewaniem plus energia elektryczna wg licznika i zużycia . Do wyna...

  • ** Apartament w budynku z basenem i fitness**
    ** Apartament w budynku z basenem i fitness**

    Warszawa

    • 12 450 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ** Apartament w budynku z basenem i fitness** Oferujemy wyjątkowy apartament po generalnym remoncie, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Mokotowie....

  • Luksusowy apartament Chronos/Wola
    1 / 11
    Luksusowy apartament Chronos/Wola

    Warszawa

    • 4 150 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę luksusowy apartament w inwestycji Chronos - Wola. Apartament w wysokim standardzie z klimatyzacją dla osób lubiących luksus. Mieszkanie dla pierwszego najemcy (czyste i św...

  • Metro Centrum,recepcja,dostęp24h,recepcja,parking
    1 / 16
    Metro Centrum,recepcja,dostęp24h,recepcja,parking

    Warszawa

    • 3 367 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia powierzchnia ok 37 m 2 , dwa pokoje (jeden przejściowy ) , w budynku biurowym , w ścisłym...

  • Biuro  wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h
    1 / 16
    Biuro wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h

    Warszawa

    • 1 540 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19,63 m 2 ,w obiekcie komercyjnym na Dolnym Mokotowie ,Sielce . Dobra re...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Zamieniecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamieniecka

    • 40 756 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 574,04 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 1 471 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 9 418 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przez pierwsze 3 miesiące, czynsz 55 PLN/m2 ------------------------------------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 138,51 m2 na...