• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wola Rasztowska
  • Radzymin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 971)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 1 979 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow. 37 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Słowackiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Słowackiego

    • 600 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont. poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 2 574 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sikorskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Sikorskiego

    • 4 185 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow. 52,32m2 na 1 piętrze w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rzymowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Rzymowskiego

    • 2 907 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,76 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rzymowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Rzymowskiego

    • 2 907 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Białołęka, Żerań Wschodni

    Warszawa » Białołęka

    • 1 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokale biurowe o powierzchni ok. 70 m2. Do wynajęcia pokoje znajdujące się na I i II piętrze. Na I piętrze - pokój o powierzchni 30 m2. Pokój jest umeblowany. Pomi...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Żerań Wschodni

    Warszawa » Białołęka

    • 5 250 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow.150m2, znajdujący się na I piętrze. Koszt wynajmu jednego metra kwadratowego wynosi 35 zł miesięcznie plus VAT (przy wynajęciu całego lokalu). Dodatkowe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biuro  wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h
    1 / 16
    Biuro wys3m w byłej fabryce ,duże okna dostęp 24h

    Warszawa

    • 1 482 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia pokój biurowy ok 19 m 2 , w obiekcie komercyjnym , biurowo - usługowym na Mokotowie .(Siel...

  • Fotografa, cyklorama, 1 piętro dostęp 24h,wys 3,5m
    1 / 2
    Fotografa, cyklorama, 1 piętro dostęp 24h,wys 3,5m

    Warszawa

    • 3 325 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji Do wynajęcia otwarta przestrzeń , biuro o powierzchni ok 55 m 2 na terenie obiektu magazynowego na Bielanach . W lokalu prowadzona...

  • Przedwojenna kamienica,dostęp24h,recepcja,cicho
    1 / 15
    Przedwojenna kamienica,dostęp24h,recepcja,cicho

    Warszawa

    • 11 990 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa o pow. 218 m2 . na Dolnym Mokotowie Sielce .w rejon...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Imielin, Dereniowa

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    WYSOKO, z widokiem na URSYNÓW po Las Kabacki - szeroka perspektywa której nic nie zasłoni. CICHE, z widokiem na zielone tereny Ursynowa. - DWIE, nowe windy. MIESZKANIE: - 64,91m2:...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów, Bukowińska
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów, Bukowińska

    Warszawa

    • 1 549 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 17 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

    WYSOKO, z widokiem na MOKOTÓW - nic nie zasłania i już nie zasłoni widoków. CICHE, przy parku. MIESZKANIE: - 90m2: obecnie 5 pokoi (gabinet zaaranżowany z dużego 27,5m2 salonu) - s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na parterze, w doskonałej lokalizacji: na Mokotowie obok Sadyba Best Mall. MIESZKANIE Mieszkanie ma 27,10 m. kw. i składa się nań: - salon (ok....

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Grójecka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Grójecka

    Warszawa

    • 416 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Skrzyżowanie ulicy Grójeckiej z ulicą Wawelską (oraz Kopińską) na warszawskiej Ochocie to faktycznie jeden z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych punktów na mapie komu...

  • Biurowiec , parking , sale konferencyjne,dostęp 24
    1 / 16
    Biurowiec , parking , sale konferencyjne,dostęp 24

    Warszawa

    • 4 562 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał 60052443 Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . Do wynajęcia mały lokal biurowy o pow. ok 62 m2 z dostęp do wody i własną toaletą . Rejon Mokotów...

  • Powiśle,nowoczesny biurowiec,dostęp24h,recepcja
    1 / 16
    Powiśle,nowoczesny biurowiec,dostęp24h,recepcja

    Warszawa

    • 1 656 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biura o pow. ok 28 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu Poniat...

  • Windy towarowe,rampa,dostęp24,recepcja
    1 / 16
    Windy towarowe,rampa,dostęp24,recepcja

    Warszawa

    • 1 378 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. ; [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji ! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 17 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie...

  • Wys.4,5m, recepcja, windy , była fabryka,24h
    1 / 15
    Wys.4,5m, recepcja, windy , była fabryka,24h

    Warszawa

    • 1 972 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o pow. ok 29 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach . Obiekt idealny n...

  • 4-pok.po Gen. Remoncie, Bliska Wola-Centrum, METRO

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne , rozkładowe 4 – pokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku ( ul....