• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ludwinów
  • Radzymin +20 km
  • Stare Buczyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 969)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 11 100 € cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 30 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.370 m2 do wynajęcia w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 1 580 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,70 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 6 510 € cena
    • 465 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 465 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Mineralna

    Warszawa » Włochy » ul. Mineralna

    • 2 977 € cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 238,22 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Ujazdowska

    Warszawa » Śródmieście » al. Ujazdowska

    • 12 500 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 164,73 m2 znajdujący się w eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Ujazdowskich. poleca Agencja Nier...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 5 956 € cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.361 m2 na warszawskiej Ochocie, na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Agencja nieruchomości Property O...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 9 385 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.151,38 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 2 145 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 2 128 € cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko stacji Metro Centrum --------------------------------- Warszawa - klimatyzowany lokal biurowy o pow.133 m2 na 2 piętrze w kamienicy biurowej w samym Centrum Warszawy, w ok...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 16 743 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowo-usługowy o pow.135 m2 na...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 14 508 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.234 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 16 680 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.287m2 na poziomie -1 w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (te...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 24 180 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowy o pow.390 m2 na 3 piętrze w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 101 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 18,99 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prądzyńskiego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 273 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.19 m2 a w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], m...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 024 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 17,66 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Litewska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Litewska

    • 9 099 € cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 27 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajęcia: lokal biurowy o pow. 337 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Litewskiej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 1 163 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.29,95 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 12 796 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.232,66 m2 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 337 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.51,95 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Propert...