• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 969)
  • Dostep24h,recepcja,ochrona,ciche,widne,wys.3m
    1 / 16

    Nowe

    Dostep24h,recepcja,ochrona,ciche,widne,wys.3m

    Warszawa

    • 1 270 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia pokój biurowy ok 16 m 2 , w obiekcie komercyjnym na Mokotowie Sielce . Bardzo dobra propozycj...

  • Wysoki standard,dostęp24h,parking,recepcja,cisza
    1 / 16

    Nowe

    Wysoki standard,dostęp24h,parking,recepcja,cisza

    Warszawa

    • 3 402 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynaję...

  • Belvedere Resisdance, luksusowy apartament 102m2

    Nowe

    Belvedere Resisdance, luksusowy apartament 102m2

    Warszawa

    • 11 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia luksusowy apartament w jasnej tonacji ( 4 pokojowy )na drugim piętrze prestiżowego i wyjątkowego kompleksu Belvedere Resi...

  • Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy
    1 / 16

    Nowe

    Rehablitacja,placówka medyczna,gotowe do pracy

    Warszawa

    • 16 742 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji . PROMOCJA ,W PRZY UMOWIE TERMINOWEJ NA MIN.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU . Do wynajęcia...

  • Wys.4,5m, recepcja, windy , była fabryka,24h
    1 / 5

    Nowe

    Wys.4,5m, recepcja, windy , była fabryka,24h

    Warszawa

    • 15 283 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał 60524432 Do wynajęcia powierzchnia ok 210 m 2 na Mokotowie ,rejon ulicy Gagarina , Czerniakowskiej i Chełmskiej...

  • Dostep24h,recepcja,ochrona,parking,widne,wys.3m
    1 / 4

    Nowe

    Dostep24h,recepcja,ochrona,parking,widne,wys.3m

    Warszawa

    • 18 286 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W przypadku tej oferty Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o pow. .ok 260 m 2 , połowa kondygnacji w komercyjnym obiekcie biurowym na Dolny...

  • Dworzec Centralny Złote Tarasy biuro dostep 24h
    1 / 15

    Nowe

    Dworzec Centralny Złote Tarasy biuro dostep 24h

    Warszawa

    • 2 373 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 21 m 2 na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisłym Centrum Warszawy , p...

  • Dwa osobne, nieprzechodnie pokoje, balkon, szybki dojazd do centr...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament w Śródmieściu gabinet do pracy zdalnej Westfield Arkad...

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośre...

  • OFERTY ZAGRANICZNE Hiszpania i Cypr

    Warszawa

    • 842 900 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Mieszkanie Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 4 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64 m², położone na 11. piętrze apartamentowca przy ul. Żelaznej w Warszawie, tuż przy Browarach Warszawskich i Fa...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. pl. Artura Zawiszy

    Warszawa » Ochota » ul. Zawiszy

    • 16 500 € cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.1000 m2 na 16 piętrze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach Placu Zawiszy, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. pl. Artura Zawiszy

    Warszawa » Ochota » ul. Zawiszy

    • 8 217 € cena
    • 498 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.498 m2 na 25 piętrze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach Placu Zawiszy, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 1 650 € cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.100m2 na warszawskiej Ochocie, na 25 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Agencja nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 4 840 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.88 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. pl. Artura Zawiszy

    Warszawa » Ochota » ul. Zawiszy

    • 4 950 € cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.300 m2 na 13 piętrze budynku biurowo-usługowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach Placu Zawiszy, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 216 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40,30 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 3 080 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 167 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,05 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...