• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 235)
  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 46 177 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.603 m2 na 12 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • wynajmę kawalerkę
    wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dysponuję kawalerką w okolicy Pl. Szembeka, budynek bezpośrednio przy przystaniu autobusu linii 188, 523, 102. 135, blisko przystanki tramwajowe balkon, woda oligoceńska, budynek...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Książenice

    • 415 400 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w budynku jednorodzinnym położonym w miejscowości Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki, wśród zabudowy jednorodzinnej i sąsiedztwie lasu, Syndyk oferuje...

  • kawalerka przy metrze do wynajęcia Warszawa Bielany
    kawalerka przy metrze do wynajęcia Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajęcia bezpośrednio na dłużej Warszawa Bielany mieszkanie 22 m2 po kapitalnym remoncie przystosowane dla 2 osób ( dwa łóżka ) i wszystkie niezbędne meble +sprzęt agd ( pralk...

  • Kawalerka przy Metro Wileńska
    Kawalerka przy Metro Wileńska

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 19 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Targowa 70 , przy wejściu do metra, przystanków tramwajowych w każdym kierunku, galerii wileńskiej , remont mniejszy lub większy konieczny, można zrobić 2 pokoje z aneksem kuchenny...

  • Blisko Wisły i Śródmieścia, do wprowadzenia
    Blisko Wisły i Śródmieścia, do wprowadzenia

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m2 położone na I piętrze czterolokalowego budynku mieszkalnego. Nieruchomość w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia, bez pono...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 10 854 € cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.603 m2 na 12 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Mieszkanie na wynajem - Pruszków
    Mieszkanie na wynajem - Pruszków

    Pruszków

    • 3 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie 60m w domu jednorodzinnym w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzę...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Łąki

    • 400 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane 4x 1134m2 oraz 1300m2 w miejscowości Łąki gmina Radzymin. Cisza spokój w oddali od domów. Zapraszam

  • Syndyk sprzeda 3/4 udziału w nieruchomości w Promniku
    Syndyk sprzeda 3/4 udziału w nieruchomości w Promniku

    Warszawa

    • 90 000 zł cena
    • 14 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 3/4 w prawie własnośc...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 7 869 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Centrum, Al. Jerozolimskie / Pl. Zawiszy. Kamienica biurowa w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej. W standardzie m.in sieć komputerowa, klimatyzacja...

  • Mieszkanie 41m do wynajęcia od zaraz
    Mieszkanie 41m do wynajęcia od zaraz

    Warszawa

    • 668 649 555 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 308 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne.rozkładowe mieszkanie.czyste 2 przystanki do Metra .Obok pętla tramwajowa.przystanki. autobusowe.2 sklepy Biedronki.LIDL.przedszkola.widok na park .

  • Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju na dom Warszawa
    Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju na dom Warszawa

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju na dom w Warszawie.Interesują mnie dzielnice Ursynów,Wilanów,Włochy,lub w pobliżu tych dzielnic.Koszt willi 2.300.000zł ,zamiana do poł...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 5 745 € cena
    • 522 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.522,32m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Ursynowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 6 042 € cena
    • 549 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.549,33 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Ursynowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Warszawa Praga ul Konopacka
    Warszawa Praga ul Konopacka

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Praga w pobliżu dw. Wileńskiego. Wynajmę mieszkanie o podwyższonym standarcie. Umeblowane. w pełni wyposażone. (wszystko nowe) c. 2500 zł/ m-c plus opłaty okolo (800zł)....

  • 2 pokoje z loggią – Ochota, przy Barskiej, 37 m², 1 p.
    2 pokoje z loggią – Ochota, przy Barskiej, 37 m², 1 p.

    Warszawa

    • 665 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie na Ochocie – 1. piętro z windą i loggią Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37 m², położone w znakomitej lokalizacji – przy ul. Barskiej, pomię...

  • Sprzedam działkę z altaną k. Piaseczna
    Sprzedam działkę z altaną k. Piaseczna

    Kuleszówka

    • 50 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w ROD w Kuleszowce ok. 20 km od Warszawy w pobliżu Piaseczna. z altaną w postaci domu drewnianego, a w nim trzy pomieszczenia mieszkalne, w jednym kuchnia. Wnętrze altany...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 5 895 € cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 31 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 196,50m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Wynajmę lokal biurowy w dobrym punkcie Mokotowa
    Wynajmę lokal biurowy w dobrym punkcie Mokotowa

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy, na Mokotowie, przy ulicy Malawskiego. Dogodna lokalizacja blisko centrum biznesowego na Mokotowie oraz Galerii Mokotów. Nieruchomość położona jest 6 km od śc...