• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olszowa
  • Aleksandrów
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 235)
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 9 612 € cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.801 m2na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Opaczewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Warszawa

    • 6 806 000 zł cena
    • 3 403 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3 403 m2, cena 2 000 m2. Działka położona jest w cichej okolicy w dzielnicy Białołęka Nowodwory. Grunt składa się z 3 działek o numera...

  • wynajmę powierzchnię biurową
    wynajmę powierzchnię biurową

    Warszawa

    • 24 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę powierzchnię biurową 315 m2, VI p., Warszawa, Praga Południe Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Fotel fryzjerski miejsce dla fryzjera/fryzjerki Warszawa Och
    Fotel fryzjerski miejsce dla fryzjera/fryzjerki Warszawa Och

    Warszawa

    • 1 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukuję do współpracy możliwość zatrudnienia lub podnajem miejsca dla barbera lub fryzjera fryzjerki damsko męskiej na Ochocie. Czynsz 1500 plus opłaty za prąd i śmieci groszowe...

  • działka 0,99 ha faktura Vat
    działka 0,99 ha faktura Vat

    Warszawa

    • 6 000 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 607 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    siedlisko tj dom , stodoła , obora-stajnia 0,99ha wszystkie media dziesięć minut do centrum Warszawy w Falentach Dużych-ul Żródlana 45 BEZPOŚREDNIO dz 54/1 czwarty obręb Falenty...

  • Kwatera na cmentarzu
    Kwatera na cmentarzu

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odstąpię miejsce na cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

  • wynajmę powierzchnię handlową
    wynajmę powierzchnię handlową

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 386 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę stoisko na sprzedaż warzyw/owoców Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Działka Siestrzeń

    Siestrzeń

    • 1 980 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - rolna o powierzchni 132.000m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola. Istnieje możliwość przekształcenia na budowlaną. Media - prąd, woda (s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Powierzchnia biurowa Warszawa Włochy
    Powierzchnia biurowa Warszawa Włochy

    Warszawa

    • 16 109 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ochota, rejon Al. Krakowskiej/ ul. Łopuszańskiej. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa kl. A o wysokim standardzie wykończenia - moduły od 297 mkw. do 800 mkw. netto....

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Chlebnia

    • 1 300 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam 2 działki w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy.

  • Działka rolna pod Warszawą.
    Działka rolna pod Warszawą.

    Białutki

    • 640 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o pow. 16000 m2 w miejscowości Białutki, gmina Błonie, powiat warszawski zachodni. Działka położona przy drodze asfaltowej oświetlonej. Media: prąd, woda. 5...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną Koczargi Stare

    Koczargi Stare

    • 2 650 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę rolno-budowlaną nr 182/1 o pow. 6500 m2 , poł w Koczargach Starych ul. Podleśna, gm. Stare Babice. W/w działka położona jest w obszarze obowiązywania dwóch mie...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. dr. Ludwika Rydygiera

    Warszawa » Żoliborz » ul. Rydygiera

    • 1 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 m, położony w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Rydygiera 6 w Warszawie . Obecnie wykorzystywany jako biuro, idealnie sprawd...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. dr. Ludwika Rydygiera

    Warszawa » Żoliborz » ul. Rydygiera

    • 1 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 963 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka rolna Kałęczyn gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka rolna Kałęczyn gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kałęczyn

    • 1 250 000 zł cena
    • 13 400 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Położona w Kałęczynie działka rolna o powierzchni 1,34ha. Zgodnie z MPZP działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową niską (symbol w planie MN) Zapraszam Pośrednik odpo...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Mokotów
    Powierzchnia biurowa Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 24 640 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Rejon ul. Marynarskiej, do wynajęcia powierzchnia usługowa 440 mkw. Budynek parterowy, niezależnym wejściem. Dotychczas w budynku mieściła się drukarnia, część powierzchni to o...

  • Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu w Warszawie
    Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu w Warszawie

    Warszawa

    • 82 516 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 1 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk masy upadłości Grażyny Kierys – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 33 090 € cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • sprzedaż udziału w 1/12 części nieruchomości
    sprzedaż udziału w 1/12 części nieruchomości

    Warszawa

    • 56 152 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Pawła Kuronia – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wy...

  • WYNAJMĘ RÓZNE LOKALE GASTRONOMICZNE CENTRUM W-WY
    WYNAJMĘ RÓZNE LOKALE GASTRONOMICZNE CENTRUM W-WY

    Warszawa

    • 105 934 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę rózne powierzchnie lokali gastronomicznych w centrum Warszawy super lokalizacje 345m2, 255m2 ,222m2 poziom minus jeden Przedstawiamy lokal na wynajem w jednym z najbardziej...