• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jasin
  • Okrzeszyn
  • Domaszków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(8 239)
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 1 681 € cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.129,37 m2 do wynajęcia, na parterze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nie...

  • Lokal Warszawa Ochota, Ochota ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Ochota » ul. Chałubińskiego

    • 5 635 € cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko Dworca Centralnego PKP ------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.289 m2 na 8 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska

    Warszawa

    • 87 403 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 1135 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach stacji metra Al. Wilanowska, poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 20 430 € cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 1135 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach stacji metra Al. Wilanowska, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 1 980 € cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 30 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.66 m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Chmielna
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Chmielna

    Warszawa

    • 8 470 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.66 m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • działka budowlana 13500 i 11000
    działka budowlana 13500 i 11000

    Warszawa

    • 4 400 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    jak w tytule działka o nr 66 ,a może szerzej i dz 65/1 i 65/2 4 obręb Falenty Duże 4 i 5 kl ziemi - to nie problem mogę działkę podzielić żeby było poniżej 1 ha ale sprzedaję cało...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 10 211 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.127,64 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości gruntowej
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości gruntowej

    Wolskie

    • 8 285 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowan...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich

    Wolskie

    • 11 014 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału 1/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 7 o pow. 25,9...

  • Budka-lokal po byłym zieleniaku
    Budka-lokal po byłym zieleniaku

    Warszawa

    • 450 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal malutki 14m2 pod każdą działalność Do wynajęcia od zaraz Ocieplony bez C.O Z mediów prąd

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Centrum

    Warszawa » Śródmieście

    • 26 865 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. handlowo-usługowa w Centrum W-wy na gastronomię. Lokalizacja: Bliskość licznych budynków biurowych oraz ścisłe Centrum Warszawy sprawia, że jest to jedno z ba...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Adamowizna

    • 1 835 650 zł cena
    • 2 506 m2 powierzchnia
    • 733 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w nieruchomości komercyjnej w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki, w której prowadzone jest niepubliczne przedszkole i szkoła. Stały dochó...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Jugosłowiańska
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Jugosłowiańska

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 położone na Pradze Południe przy ul. Jugosłowiańskiej. Podstawowe...

  • Sprzedam 43m2, Metro Kabaty
    Sprzedam 43m2, Metro Kabaty

    Warszawa

    • 967 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 22 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Pełna własność bez obciążeń. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane, 1 właściciel, mieszkanie nigdy nie było wynajmowane i nie ma oznak użytkowania, bo właściciel pracował za g...

  • Metro KABATY, do wynajęcia 43m2
    Metro KABATY, do wynajęcia 43m2

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    BEZPOŚREDNIO - Mieszkanie przy metrze Kabaty (3 min) w pełni wyposażone i umeblowane do wynajęcia lub sprzedaży. Meble: - dwuosobowe łóżko oraz stolik TV Ludwik Styl, - materac z...

  • lokal inwestycyjny w hotelu ARCHE Poloneza 2 w Warszawie
    lokal inwestycyjny w hotelu ARCHE Poloneza 2 w Warszawie

    Warszawa

    • 459 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 25,49 m² znajdujący się w działającym kompleksie hotelowym Arche Poloneza 2 w Warszawie przy ul. Poloneza 85B. Lokal objęty jest umową...

  • Działka budowlana Błonie
    Działka budowlana Błonie

    Błonie

    • 2 190 500 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 1 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Błoniu działka budowlana którą MPZP przeznacza pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media miejskie. Niedaleko do dworca PKP. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszam...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Centrum
    Działka Grodzisk Mazowiecki Centrum

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 1 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 860m położona przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Maz. Zgodnie z MPZP na terenie działki można wybudować budynki mieszkalne z usługami w formie wolno...

  • Szukam mieszkania lub domu
    Szukam mieszkania lub domu

    Łomianki

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Szukam mieszkania do 50 metrów ,2 pokoje kuchnia i łazienka,okolice Łomianek lub Łomianki z osobnym wejściem do budynku .kwota 3000zl z opłatami .