lokal na sprzedaż
21 wrz 2022

Lokal Warszawa Włochy, Okęcie ul. Krakowska al.

Warszawa Włochy al. Krakowska
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 3 lata temu, środa, 21 wrzesień 2022 23:30
3 525 zł 60 m2
3 525 zł 60 m2 59 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 60 m2
Cena za metr 59 zł/m2
ID oferty K22429678

Opis

Do wynajmu powierzchnia biurowa, W-wa/Włochy/Okęcie.

Budynek biurowy z częścią handlowo-usługową na parterze. Ochrona, monitoring, przed budynkiem parking.

W sąsiedztwie usługi, handel, biura, centra handlowe. B. dobre połączenia komunikacyjne i miejskie (tramwaj, autobus).

II piętro - Dwa pokoje oraz szklany gabinet, wejście za pomocą kart magnetycznych, klimatyzacja, okna otwierane, rolety.
Na podłodze wykładzina.
Dostęp do pomieszczeń socjalnych na piętrze.

Czynsz najmu netto plus płata eksploatacyjna (16,00 PLN/m).
Kaucja gwarancyjna.
Koszt reklamy 1.500,00 PLN/mc

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 114360
  • Data aktualizacji: 2022-09-21
  • ID ogłoszenia: K22429678
  • Źródło: EAF Sp. z o.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, cena: od 2 997 do 4 054 zł, powierzchnia: od 51 do 69 m2
ES
EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości · 446 ogłoszeń

EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika