• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Śliczna działka w leśnej okolicy

    Rozalin

    • 532 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w spokojnej, otoczonej drzewami okolicy. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania 2MN.Teren dla osób ceniących kontakt z przyrodą przy zachowaniu sprawnej k...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 520 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość...

  • 1 / 4
    Działka budowlana, Laszczki, gm. Raszyn

    Laszczki

    • 585 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Laszczki, Gm. Raszyn - 20 km od centrum Warszawy. Doskonale skomunikowana ze stolicą - ok. 5 min do Al. Krakowskiej, 6 minut...

  • Teren w usługowy TOP lokalizacja

    Sokołów

    • 5 414 400 zł cena
    • 6 768 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka objęta MPZP, symbol 3U.Dojazd do działki drogą asfaltową, prąd na działce.Teren równy i suchy.Wysokość zabudowy do 12m. Powierzchnia biologicznie czynna 10%.Doskonały punkt...

  • Działki dla zabudowy bliźniaczej !

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2280 m² – idealna pod inwestycjęLokalizacja: Działka o powierzchni 2280 m² składa się z dwóch działek ewidencyjnych (każda ok. 1100 m²). Nieruchomość położona je...

  • Działka pod halę w dobrej lokalizacji

    Stara Iwiczna

    • 2 200 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka inwestycyjna o funkcji usługowo mieszkaniowej położona w gminie Lesznowola pomiędzy ul. Puławską a trasą S7.Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej bez limitu t...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Pyry ul. Kajakowa

    Warszawa » Ursynów » ul. Kajakowa

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 860 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,8 m², zlokalizowanego przy ul. Domaniewskiej 17/19 na Warszawskim Mokotowie, tuż przy s...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Floriana Znanieckiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Znanieckiego

    • 1 299 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 148 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy 141,6 m² na Gocławiu.Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m², idealny pod działalność usługową,...

  • Idealne mieszkanie do wynajęcia
    1 / 10
    Idealne mieszkanie do wynajęcia

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie na Pradze Południe . Mieszkanie po generalnym remoncie urządzone ze smakiem z wysokiej jakości materiałów . Salon to otwarta przestrzeń z...

  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 13
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 145 980 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Remb...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie w Warszawie
    1 / 2
    Syndyk sprzeda mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 585 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • Mieszkanie Pruszków, Działkowa
    1 / 14
    Mieszkanie Pruszków, Działkowa

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. APARTAMENT składa się z: ·...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 21 086 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon Dworca Centralnego. Do wynajęcia powierzchnia biurowa 290 mkw. na piętrze dziesiątym z ładnym widokiem na Warszawę. Aktualny układ biura, jak...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Floriana Znanieckiego
    1 / 13
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław...

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 9 213 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy 141,6 m² na Gocławiu. Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m², idealny pod działalność usługow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Three-room flat (2 bedrooms + Living room) Wola, ul. Ludwiki
    1 / 16
    Three-room flat (2 bedrooms + Living room) Wola, ul. Ludwiki

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Three-room Apartment (2 bedrooms + Living room) in New Building 2024, 80 m², Warszawa WOLA, ul. Ludwiki, next to Metro Płocka (Price is negotiable) 1. Size of apartment: 80 m²...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 10
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 17 195 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Wola, Metro Rondo Daszyńskiego. Samodzielny moduł, w małym biurowcu 268 mkw., dwóch najemców na piętrze. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 268 mkw. na pięt...