• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • GOTOWE - 40 m2 / 2 pokojowe / OGRÓDEK / garaż podziemny
    1 / 7
    GOTOWE - 40 m2 / 2 pokojowe / OGRÓDEK / garaż podziemny

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Ostródzkiej 123 (40 m2) - nowe osiedle. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim, usytuowan...

  • Magazyn 1 piętro , winda towarowa
    1 / 7
    Magazyn 1 piętro , winda towarowa

    Warszawa

    • 7 665 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa ok 219 m 2 w nowoczesnym biurowcu klasy A na Mokotowie ....

  • Działka w zielonym Wawrze
    1 / 6
    Działka w zielonym Wawrze

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1075m2, położona w prestiżowej i zielonej części Warszawy – Wawer. Nieruchomość ma regularny prostokątny kształt, o wymiarach...

  • Mieszkanie WYNAJMĘ bezpośrednio od kwietnia 2026
    1 / 10
    Mieszkanie WYNAJMĘ bezpośrednio od kwietnia 2026

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowe, ciche mieszkanie, słoneczne, umeblowane blisko przystanek autobusowy 3min, plac zabaw, basen (10min), market 3min. mieszkanie słoneczne, umeblowane, meble w zabudowie. doprow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Mała
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Mała

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulne mieszkanie z charakterem w świetnej lokalizacji? Kawalerka o powierzchni 27,5 m² na 1 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą i łączy klimat starej Pragi z wygo...

  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...

  • Lokal w Wesoła Stara Miłosna , w prywatnym domu
    1 / 8
    Lokal w Wesoła Stara Miłosna , w prywatnym domu

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WARSZAWA-WESOŁA , Stara Miłosna, ok. 76 m2 do wynajęcia, lokal w domu jednorodzinnym w przyziemiu, na prywatnym terenie. Idealny na lokal biurowy, gabinet psychologa, logopedy,...

  • Oferta INWESTYCYJNA! - Lokal usługowy z NAJEMCĄ - Praga Pd
    Oferta INWESTYCYJNA! - Lokal usługowy z NAJEMCĄ - Praga Pd

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 314 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy NA SPRZEDAŻ lokal użytkowy z najemcą - doskonała OFERTA INWESTYCYJNA! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszcz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Jasne, ciche 3 pokojowe ostatnie piętro, Ursynów
    1 / 8
    Jasne, ciche 3 pokojowe ostatnie piętro, Ursynów

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy
    Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce. Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy j...

  • SUPER biuro 130 m2, al. Jana Pawła II - NOWOLIPKI
    SUPER biuro 130 m2, al. Jana Pawła II - NOWOLIPKI

    Warszawa

    • 9 742 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 129,90 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola. W najbliższym sąsiedz...

  • Działka 1501m2 Kłudno Nowe gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 8
    Działka 1501m2 Kłudno Nowe gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kłudno Nowe

    • 255 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr ewid. 54/16, o powierzchni 1501m2, zlokalizowana w miejscowości Kłudno Nowe, gm. Grodzisk Maz. Teren o kształcie prostokąta 42x35m, płaski i suchy. Jest to...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 12
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 3 900 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 9 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • 2-pokoje w Royal Residence Wilanów
    1 / 15
    2-pokoje w Royal Residence Wilanów

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 24 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m², położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 27,...

  • Domek 135 m2 na działalność lub do zamieszkania
    1 / 8
    Domek 135 m2 na działalność lub do zamieszkania

    Pęcice

    • 7 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia domek parterowy o powierzchni 135 m2 z poddaszem użytkowym. Dom może być przeznaczony na cele mieszkaniowe bądź biurowe. Na dole znajdują się dwa pokoje, salon z an...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronne Studio / Metro Służew / Komórka lokatorska / Dostępne od 01.03.2026 Studio o powierzchni ~ 30 m2 w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej dzi...

  • 84m2 mieszkanie bez czynszowe квартирa
    1 / 8
    84m2 mieszkanie bez czynszowe квартирa

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    квартира має окремий земельний та іпотечний реєстр samodzielne bezczynszowe mieszkanie na parterze domu 2 mieszkaniowego (własna księga wieczysta, własne media i wejście tak do mi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje: Z przy...

  • Idealne na start lub inwestycję  Willa Ochota
    1 / 11
    Idealne na start lub inwestycję Willa Ochota

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 33 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Willa Ochota przy ul. Mszczonowskiej 9 w Warszawie (dzielnica Ochota – Szczęśl...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego 8 piętrowego budynku na Woli, zaledwie kilka minut spacerem od P...