• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM
    1 / 3
    OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • Samodzielny pokój z aneksem kuchennym
    1 / 16
    Samodzielny pokój z aneksem kuchennym

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od 15 kwietnia lub 1 maja samodzielny pokój w którym znajduje się samodzielny aneks kuchenny, oraz łazienka która jest przydzielona tylko do tego pokoju. W mieszkaniu...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe oddzielna kuchnia , Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane do zamieszkania od zaraz. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe wynajmę, Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od metra. Media płatne wg zużycia- prą...

  • Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie
    1 / 4
    Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie

    Warszawa

    • 9 250 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 13 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie – idealny na biznes z potencjałem wzrostu! Prezent...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Marcina Flisa

    Warszawa

    • 21 625 zł cena
    • 376 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal gastronomiczny na PARTERZE w dynamicznie rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 353,7 m² netto / 376,87 m² brutto Piętro: PARTER ATUTY: IDEALNY POD GASTRONOMIĘ - ope...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Wspólna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Wspólna

    Warszawa

    • 17 500 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem Biura w Reprezentacyjnej Kamienicy w Centrum Warszawy Oferujemy do wynajęcia eleganckie biuro o powierzchni 172 m² w stylowej kamienicy po gruntownej rewitalizacji i mod...

  • Komfortowo dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie
    1 / 12
    Komfortowo dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie

    Warszawa

    • 823 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się w lokalizacji pozwalającej na komfortowy dostęp do niezbędnej infrastruktury, w tym ta...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Francuska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska...

    Warszawa

    • 57 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu wyjątkowy lokal na wynajem o powierzchni 390m2 na warszawskiej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na ul. Francuskiej, na której znajduje się wiele lokalów usł...

  • Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²
    1 / 16
    Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²

    Rusiec

    • 2 590 000 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym, położony na dużej, ponad 2000-metrowej działce w miejscowości Rusiec, gm. Nadarzyn. Nieruchomość została zaprojektowana...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Nowogrodzka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Nowogrodzka

    Warszawa

    • 15 480 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro ok. 184,6 m2  w sercu Stolicy, w eleganckim biurowcu o nowoczesnej architekturze / Office ca. 184,6 m2 for rent in the heart of Warsaw in an elegant office build...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wawer Wawer, Wał Miedzeszyński

    Warszawa

    • 12 120 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu biura 202 m2 przy Wale Miedzeszyńskim. Biuro może być wykonane wg potrzeb Najemcy w formie układu gabin...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 28 669 zł cena
    • 671 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BEZPOŚREDNIO OD REPREZENTANTA WYNAJMUJĄCEGO Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 598,76 m² netto (671,45 m² brutto), usytuowaną na 2. piętrze prestiżo...

  • 2 pokoje Galeria Mokotów
    1 / 8
    2 pokoje Galeria Mokotów

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32m², położone na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku na Mokotowie ul. ŚNIARDWY 6. Układ: 2 pokoje kuchnia łazienka Blisko przystanków tramwaj...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Południowe, Marszałkowska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Południowe, Mars...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie - ścisłe Centrum - ul. Marszałkowska, (między ulicami Wilczą, a Piękną) tuż przy Placu Konstytucji. Dla ludzi lubiących tętniące życiem mias...

  • Apartament 3 pokoje  - Eko Park, Chodkiewicza
    1 / 16
    Apartament 3 pokoje - Eko Park, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 6 300 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, Mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m², położony na prestiżowym o...

  • 42m2, 2 pokoje, ul.Małej Brzozy, Białołęka
    1 / 6
    42m2, 2 pokoje, ul.Małej Brzozy, Białołęka

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie , ma wszystkie media, garaż i piwnicę. Mieszkanie ma 2 pokoje. Jeden pokój jest z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchnie elektryczną , zmywa...

  • 2 pok. 37m², doskonała komunikacja Siedlecka 16/24
    1 / 16
    2 pok. 37m², doskonała komunikacja Siedlecka 16/24

    Warszawa

    • 574 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    To mieszkanie, które mimo kompaktowego metrażu, oferuje wyjątkowo przemyślany i funkcjonalny układ. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, nie chcących rezygnować z miejs...

  • ✅Zobacz -> 2 pokoje w lofcie na Szwedzkiej✅
    1 / 7
    ✅Zobacz -> 2 pokoje w lofcie na Szwedzkiej✅

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe, nowe mieszkanie w inwestycji typu loft na warszawskiej Pradze-Północ (ul. Szwedzka). Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 44 m², usytuowane na 2. piętrze (...

  • Wnajmę mieszkanie
    1 / 4
    Wnajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Jako właściciel oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,2 m², położone w dzielnicy Warszawa Ochota, przy ul. Barskiej 26. Lokal znajduje się w apartamentowcu z...