• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Rondo Organi...

    Warszawa

    • 10 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dostępne nowoczesne panoramiczne biuro 5-osobowe w jednym z najbardziej cenionych biurowców w centrum Warszawy. 1. Topowa lokalizacja - doskonała komunikacja i prestiżowy adres pr...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Wspólna
    1 / 13
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Wspólna

    Warszawa

    • 10 500 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem Biura w Reprezentacyjnej Kamienicy w Centrum Warszawy Oferujemy do wynajęcia eleganckie biuro o powierzchni 109 m² w stylowej kamienicy po gruntownej rewitalizacji i mod...

  • Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka
    1 / 14
    Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka

    Warszawa

    • 779 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z tarasem na Pradze-Południe, funkcjonalny układ i dodatkowa przestrzeń do codziennego wypoczynku Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97 m²,...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 13
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 16 142 zł cena
    • 378 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BEZPOŚREDNIO OD REPREZENTANTA WYNAJMUJĄCEGO Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 327,21 m² netto (378,13 m² brutto), usytuowaną na 1. piętrze prestiżo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 629 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważn...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Hutnicza

    Warszawa » Targówek » ul. Hutnicza

    • 949 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 2 833 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 335 m² - Warszawa Targówek - 100% zabudowy, mediaNa sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), objęta MPZP - teren TPU (techniczno-prod...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 9 419 € cena
    • 649 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 649,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 472 € cena
    • 347 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 347,20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 046 € cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa * Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 141,12 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Ni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 273 € cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 156,80 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 772 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 77,28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okoli...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 611 € cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 180,10 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Ni...

  • Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6
    Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 23 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Śródmieścia. LOKALIZACJA W samym centrum Warszawy, w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy. Bliskość ce...

  • 3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon | 3 mp + kom.
    1 / 16
    3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon |...

    Warszawa

    • 1 448 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DLACZEGO TA OFERTA JEST UNIKALNA? Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla Królewski Park. Brak hałasu ulicznego, widok na starodrzew, brak bezpośredniego sąsiedztwa innych ba...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 23 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych!  Najwa...

  • Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów
    1 / 12
    Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów

    Warszawa

    • 7 900 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prestige Nieruchmości prezentuje wygodnie urządzone mieszkanie w Miasteczku Wilanów, w jednym z pierwszych budynków jakie powstały na tym osiedlu, wysokiej jakości. Rok budowy 200...

  • do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie
    1 / 4
    do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe 55m2 na 14 kondygnacji z widokiem na centrum od cichej strony. Bardzo dobra lokalizacja. umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD, sypialnia. Loggia 7,0 m2...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka

    Warszawa

    • 497 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Ursusie przy ul. Pużaka, w ka...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Szaserów
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Szaserów

    Warszawa

    • 554 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w dobrej lokalizacji! Podstawowe informacje: Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Kondratowicza Ludwika
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Kondratowicza Ludwika

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 17 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz bardzo dużym tarasem 33,4 m2 w doskonałej lokali...