• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 100 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Spokojna okolica, szybki dojazd do Warszawy

    Jaworowa » ul. Narożna

    • 549 900 zł cena
    • 775 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Jaworowa, gmina Raszyn, działka ma powierzchnię 775 m2 i przybliżone wymiary 17,5m x 45m (przykładowy projekt nowoczesnego domu do zre...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 14 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 609 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6-8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 5 250 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nierucho...

  • Mieszkanie 52 m², ul. Astronautów 16A BEZ PROWIZJI
    1 / 11
    Mieszkanie 52 m², ul. Astronautów 16A BEZ PROWIZJI

    Warszawa

    • 700 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa-Włochy, ul. Astronautów, 52 m², 2 POKOJE + 2 (A WŁAŚCIWIE 3) BALKONY + PIWNICA + BARDZO TANIE MIEJSCE PARKINGOWE | BARDZO BLISKO LOTNISKA I MORDORU Na sprzedaż mieszka...

  • Saska Kępa | 2 pokojowe | nowe do wynajęcia
    1 / 8
    Saska Kępa | 2 pokojowe | nowe do wynajęcia

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowe mieszkanie na Saskiej Kępie 2 piętro Osiedle Lizbońska. Mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu al. Stanów Zjednoczonych i ul. Saskiej w idealnym punkcie komun...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właściciela
    1 / 15
    Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właścic...

    Warszawa

    • 424 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość - bardzo funkcjonalna i doskonale zlokalizowana kawalerka o powierzchni 20,2 m² w kamienicy z lat 50-tych....

  • Teren budowlany nad jeziorem
    1 / 2
    Teren budowlany nad jeziorem

    Warszawa

    • 65 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duży teren nad prywatnym jeziorem blisko morza. Działka budowlana prąd i woda dojazd drogą asfaltową. Dojazd 45 minut do Gdańska i 2, 5 h od Warszawy. Tu można zbudować rezydencję...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • OFERUJE DO WYNAJĘCIA PRZYTULNA KAWALERKE W CENTRUM WARSZAWY
    1 / 8
    OFERUJE DO WYNAJĘCIA PRZYTULNA KAWALERKE W CENTRUM WARSZAWY

    Warszawa

    • 2 250 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Bezpośrednio, oferuję do wynajęcia, w bardzo dobrym standardzie, przytulną kawalerkę typu studio o powierzchni 23m2. Mieszkanie posiada widną, otwartą na pokój kuchnię, łazienkę z...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 7
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 20 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Kontakt telefoniczny: [tel] Do wynajęcia Willa wolnostojąca o powierzchni 450 m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy, w dzielnicy Wilanów. Bardzo wysoki standard wykończeni...

  • Działka budowlana Bobrowiec gm. Piaseczno,
    Działka budowlana Bobrowiec gm. Piaseczno,

    Bobrowiec

    • 1 265 000 zł cena
    • 1 686 m2 powierzchnia
    • 751 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam wyjątkową ofertę działki: Działka budowlana o powierzchni 1 686 m2. Lokalizacja: Bobrowiec, w okolicy domów jednorodzinnych. Media: pełne uzbrojenie - prąd, gaz, wo...

  • Działka 1000 m² MPZP Kajetany, gmina Nadarzyn
    1 / 10
    Działka 1000 m² MPZP Kajetany, gmina Nadarzyn

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/15 o powierzchni 1000 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona bezpośrednio przy ul. Czarny Las. Działka narożna o wymiarach ok. 32 × 33...

  • Sprzedam mieszkanie Warszawa
    Sprzedam mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 598 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 39,40 m2, Wawer, Falenica, ul. Bysławska. Mieszkanie własnościowe; przedpokój, 2 pokoje, łazienka, oddzielna widna kuchnia. Doskonała lokalizacja: przystanki au...

  • Doskonała lokalizacja | 40m2 | loggia | 2 pokoje

    Warszawa » Ochota » al. Aleje Jerozolimskie

    • 699 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 17 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,15 m², położone na 8. piętrze budynku przy Alejach Jerozolimskich 147 – w jednej z najlep...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bryły

    Warszawa » Mokotów » ul. Bryły

    • 790 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ... Zamieszkaj na Mokotowie! ul. Stefana Bryły! Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 50,70m2. 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią Rozkładowe słoneczne Wschód Południ...

  • działka usługowa blisko stacji WKD

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa o symbolu U usytuowana w Otrębusach z dojazdem od strony ulicy gminnej. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem po...

  • Działka przy lesie pod dom 2-lokalowy MPzP Media!

    Kosów

    • 466 000 zł cena
    • 1 720 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Kosów, przy granicy Nadarzyna Lokalizacja: Na sprzedaż urokliwa działka położona w Kosowie, tuż przy granicy z miejscowościami Czarny Las oraz Nadarzyn. Bardzo...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka budowlano-leśna z M-P-Z-P ⭐⭐⭐⭐

    Siestrzeń

    • 444 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANA W OTOCZENIU LASUDo sprzedania urokliwa, częściowo zadrzewiona działka o wymiarach 27 x 63 m, z wjazdem od strony wschodniej (bok 27 m).Atuty nieruchomości:teren o...

  • ⭐⭐⭐⭐ SuperDziałka dobra cena przy lesie Młochowski

    Żółwin

    • 475 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-leśna przy Lesie MłochowskimLokalizacja: Działka o unikalnym, leśnym charakterze, położona przy ul. Leśne Echa, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Id...

  • Piękna | mega cena | MPZP 30% | Sucha | zieleń LUX

    Marynin

    • 460 000 zł cena
    • 2 681 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna zadrzewiona działka /sosny i brzozy/ w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy, wokół dużo zieleni - bard...