• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Nowoczesne, duże biuro 1133 m2 Warszawa-Wola
    1 / 6
    Nowoczesne, duże biuro 1133 m2 Warszawa-Wola

    Warszawa

    • 85 029 zł cena
    • 1 133 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronne biuro o powierzchni 1133,73 m2. Biuro zajmuje całe piętro w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norb...

  • Działka 1475m2, Kłudno Nowe gm. Grodzisk Maz.
    1 / 7
    Działka 1475m2, Kłudno Nowe gm. Grodzisk Maz.

    Kłudno Nowe

    • 249 000 zł cena
    • 1 475 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr ewid. 54/13, o powierzchni 1475m2, zlokalizowana w miejscowości Kłudno Nowe, gm. Grodzisk Maz. Teren o nieregularnym kształcie ok 38x70m, płaski i suchy. Je...

  • Działka budowlana Rusiec gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Działka budowlana Rusiec gm. Nadarzyn

    Rusiec

    • 820 000 zł cena
    • 1 725 m2 powierzchnia
    • 476 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Ruścu gm. Nadarzyn bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1725m. Do mediów (prąd i wodociąg) ok 45m. Działka porośnięta starymi dębami zapewniającymi cień w upal...

  • Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A
    1 / 9
    Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47A (Bliska Wola). Nieruchomość: Powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Osi...

  • ⭐⭐⭐⭐ DUŻE, SUPER BIURO 375 m2, Warszawa-Wola ⭐⭐⭐⭐
    1 / 9
    ⭐⭐⭐⭐ DUŻE, SUPER BIURO 375 m2, Warszawa-Wola ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 37 500 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, duże, wygodne biuro o powierzchni 375 m2 znajdujące się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina i Browaró...

  • 4 pokoje biurowe 65m2, MEDIA , 3 m-ca parking
    1 / 8
    4 pokoje biurowe 65m2, MEDIA , 3 m-ca parking

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 65 m2, składający się w sumie z 5 pomieszczeń: 1. Pokój 24,48 m2 2. Pokój 8,91 m2 3. Pokój 14,58 m2 4. Holl 10,25 m2 5. Łazienka Podłogi...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 11
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 16 745 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ochota, do wynajęcia powierzchnia biurowa 2145 mkw. netto, 2239 mkw. brutto z możliwością wydzielenia mniejszych modułów. Obecny podział pomieszczeń jest widoczny na planie w t...

  • Lokal biurowy 203 m2, Dolny Mokotów, LUX
    1 / 5
    Lokal biurowy 203 m2, Dolny Mokotów, LUX

    Warszawa

    • 14 293 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia wygodny, widny i ustawny lokal biurowy o powierzchni 203,12 m2. Biurowiec położony na Dolnym Mokotowie, w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą cz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 7 860 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronne biuro na poziomie 1 w rozwijających się Włochach! Powierzchnia: 137 m² netto / 148 m² brutto Piętro: 1 piętro ATUTY: MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA GABINETY Swobodna aranża...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Adama Branickiego
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Adama Branickiego

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmij nowoczesne biuro serwisowane w spokojnej części Wilanowa Kompleks otoczony jest rozległymi terenami zielonymi i stawem, co zapewnia niepowtarzalny klimat pracy oraz rela...

  • Super BIURO 123 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA
    Super BIURO 123 m2, ŚWIETNA LOKALIZACJA

    Warszawa

    • 10 892 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 123,58 m2. Biuro znajduje się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina i Br...

  • ⭐⭐⭐⭐ Nowoczesne biuro 141 m2, Warszawa-Wola ⭐⭐⭐⭐
    1 / 5
    ⭐⭐⭐⭐ Nowoczesne biuro 141 m2, Warszawa-Wola ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 11 308 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, duże, wygodne biuro o powierzchni 141,35 m2 znajdujące się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina i Brow...

  • Nowość!  Gotowe do wprowadzenia - Praga Południe
    1 / 14
    Nowość! Gotowe do wprowadzenia - Praga Południe

    Warszawa

    • 830 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne, świeżo wykończone oraz wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Praga Piano. Lokal jest gotowy do natychmiastoweg...

  • Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!
    1 / 16
    Biura w Nadarzynie, świetna lokalizacja!

    Nadarzyn

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa w Nadarzynie. Nowoczesne i komfortowe biura ze wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Bardzo atrakcyjna cena najmu. Budynek klimatyzowany. Zabezpieczone wejśc...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Stacja Metra Rondo Onz
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Stacja Metra...

    Warszawa

    • 7 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biura na 10 i 12 piętrze w jednym z najbardziej prestiżowych biurowców w Warszawie! Cena 7600 zł/netto (biuro na 3/4 osoby) Niezrównana lokalizacja biznesowa - Ron...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 10 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz nowocześnie umeblowanego biura w przepięknej kamienicy w centrum Warszawy?  To idealne miejsce dla firm ceniących prestiż, wygodę i doskonałą lokalizację w samym centrum...

  • ⭐⭐⭐⭐ LUX 154 m 4-POK. LOKAL W BIUROWCU ⭐⭐⭐⭐
    1 / 16
    ⭐⭐⭐⭐ LUX 154 m 4-POK. LOKAL W BIUROWCU ⭐⭐⭐⭐

    Warszawa

    • 9 406 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia, przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 154,2 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2010 roku. W budynku znajduje się recepcja z ochron...

  • Lokal biurowy 75m2 open space możl. podziału LUX
    1 / 2
    Lokal biurowy 75m2 open space możl. podziału LUX

    Warszawa

    • 5 291 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia widny i ustawny lokal biurowy o powierzchni 75,19 m2. Lokal składa się z jednego pomieszczenia z możliwością podziału na mniejsze przestrzenie. Zaplecze socjalne i s...

  • Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami
    1 / 14
    Urządzone mieszkanie w budynku z ogrodem i parkingami

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni urządzo...

  • Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki
    1 / 13
    Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mam do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 150 m2 na ostatnim 6 i 7 piętrze z pięknym widokiem na panorame Warszawy. Mieszkanie na pierwszym pozio...