• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Lokal handlowo - usługowy Warszawska Giełda Elektroniczna
    1 / 6
    Lokal handlowo - usługowy Warszawska Giełda Elektroniczna

    Warszawa

    • 1 500 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pawilon handlowy o powierzchni 16 m2 Lokal znajduje się w podziemnym pasażu handlowo - usługowym Warszawska Giełda Elektroniczna Czynsz m-c 1500 zł netto plus ko...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 20 724 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa Al. Jerozolimskie, Dworzec Centralny. Biuro znajduje się obok Dworca Centralnego, jest łatwo dostępne zarówno autobusem, tramwajem jak i metr...

  • Zoliborz Artystyczny, Nowe 4-pokojowe mieszkanie Do wynajęcia
    1 / 15
    Zoliborz Artystyczny, Nowe 4-pokojowe mieszkanie Do wynajęcia

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ———English——— Four-room Apartment (3 bedrooms + 1 Living room+ Walk-In Closet) in New Building 2022, 98 m², Warszawa Zoliborz, ul. Hubnera. 1. Size of apartment: 98 m² 2. Rent: 6...

  • DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów
    DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM - pow. 420 m2 - 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon, Garaż, Ogródek - Mokotów, Wyględów - METRO WIERZBNO Oferujemy NA SPRZEDAŻ świetnie zlokalizowany dom w zabud...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Walecznych
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 29 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, przedwojennej kamienicy w stylu modern...

  • ✅>>Sprawdź  Duża kawalerka przy p. Nowodwory ✅
    1 / 7
    ✅>>Sprawdź Duża kawalerka przy p. Nowodwory ✅

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Zapraszam na prezentacje kawalerki w atrakcyjnej cenie! Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,8 mkw znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku(obecnie brak windy, ad...

  • Dwa pokoje w świetnej lokalizacji na Ochocie
    1 / 16
    Dwa pokoje w świetnej lokalizacji na Ochocie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj lub zainwestuj w komfortowe, jasne i wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m², zlokalizowane przy ul. Grójeckiej! To idealne miejsce dla osób...

  • 3 pokoje w super lokalizacji
    1 / 7
    3 pokoje w super lokalizacji

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią
    1 / 13
    Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m² położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Groc...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 999 900 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 12 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Grodzisk Mazowiecki piękne mieszkanie na parterze w nowym budynku - na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Roz...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Trojańska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Trojańska

    Warszawa

    • 1 411 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz miejsca, gdzie po prostu wstawisz biurka i zaczniesz pracować? Przy ul. Trojańskiej (Warszawa Włochy) czekają na Ciebie nowoczesne, jasne przestrzenie, które pachną nowości...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 13 110 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesne biuro na PARTERZE w rozwijającej się dzielnicy Włochy - idealne dla firmy z klientami! Powierzchnia: ok. 230 m² Piętro: PARTER (dogodny dla gości) Standard wykończenia...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 63 721 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 877 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 21 143 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 291 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Kawalerka, Metro Politechnika, OKAZJA !!!!!!!
    1 / 5
    Kawalerka, Metro Politechnika, OKAZJA !!!!!!!

    Warszawa

    • 554 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 19 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    ********** R E Z E R W A C J A ********** Znakomita kawalerka z pięknym widokiem na panoramę Warszawy w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji Metro Politechnika. Mieszkanie bardz...

  • Dom Warszawa Wesoła
    1 / 10
    Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży segment w Wesołej o pow. ok.85m2. kuchnia, 4 lub 5 pokoi , łazienka, WC. ogrzewanie podłogowe Doskonała lokalizacja blisko SKM - dojazd do Centrum Warszawy ok. 20 mi...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Aleje Jerozolimskie
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 128 m², położonego na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego, tuż przy rondzie Reagana. Lokal znajduje się na terenie dużego,...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 14 003 zł cena
    • 438 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    podnajem-7,50 EUR/m2 !!! --------------------- Warszawa - Do podnajęcia: lokal biurowy o pow. 438 m2 na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Do...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Prosta
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Prosta

    Warszawa

    • 10 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro serwisowane dla 7 osób. Tylko 1 500 zł/netto/osoba. Cena biura - 10 500 zł/nettp/msc. W cenie zawarte są wszystkie opłaty eksploatacyjne, w tym media, internet oraz serwis s...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 854 368 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 731 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1169 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...