• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Międzyborska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Mi...

    Warszawa

    • 2 175 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, Gocław, ul. Międzyborska 11B Metraż: 120 m² Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z KW Cena: 2 175 000 zł Miej...

  • Mieszkanie 2 pokoje Bródno na sprzedaż, bez prowizji.
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokoje Bródno na sprzedaż, bez prowizji.

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży mieszkanie na Targówku - ul. Bartnicza 4B, ok. 500m od stacji metra Bródno, kilka minut do tramwaju - dojazd do Dw.Gdańskiego 15min. Blisko Park Bródnowski. Osiedle za...

  • Działka ROD Warszawa Rembertów
    1 / 15
    Działka ROD Warszawa Rembertów

    Warszawa

    • 30 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej o powierzchni 250 m² na terenie ROD "Akademia Tulipanowa" w Warszawie – Rembertów, przy Alei Sztandarów, w pobliżu Akademii Sztuki...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stanisława Żaryna
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stanisława Żaryna

    Warszawa

    • 8 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro Serwisowane na Mokotowie - 1 400  zł netto/miesięcznie/osoba. Wprowadź się i pracuj od razu! W cenie otrzymujesz: W pełni umeblowane biuro serwisowane (gotowe do pracy) D...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 951 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w zielonej części Książenic - idealna pod rezydencję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni blisko 5 000 m², położona w spokojnej i zielonej części Książ...

  • Biura, ekspozycje, magazyn w świetnej lokalizacji. Od 100 m2
    1 / 16
    Biura, ekspozycje, magazyn w świetnej lokalizacji. Od 100 m2

    Sękocin Nowy

    • 5 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia: od 100 do 2070 m² Oferujemy do wynajęcia przestronne lokale usługowe w budynku nr. 1 i budynku nr. 2 przy Al.Krakowskiej 81 w Sękocinie Nowym. Aktualnie dostępne są...

  • 1 pokój do wynajęcia dla studentki
    1 / 8
    1 pokój do wynajęcia dla studentki

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1 pokój do wynajęcia w Warszawie Zoliborz ul Potocka 4, czynsz w cenie Dodatkowe opłaty to :prąd , gaz , internet, miejsce parkingowe za dodatkową opłatą ,duży pokój z balkonem ,...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Jana Rosoła

    Warszawa

    • 18 417 zł cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,96 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ --------...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra
    1 / 10
    Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,83 m2 znajduje się na 2. piętrze 7-piętrowego bloku z windą przy ul. Marymonckiej 14 na Marymoncie-Kaskada. Doskonała komunikacja - 4 min Met...

  • ładne 3 pokojowe do wprowadzenia
    1 / 16
    ładne 3 pokojowe do wprowadzenia

    Warszawa

    • 1 251 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na Bemowie przy ul. Ziębickiej 2. Mieszkanie w wysokim standardzie zaprojektowane przez artystę plastyka. Na podłogach p...

  • Mieszkanie Piaseczno,
    Mieszkanie Piaseczno,

    Piaseczno

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MDP Partners przedstawia: Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 81,2 m², położone na 2 piętrze budynku z dwoma windami z 2008 roku. Nieruchomość znajduje...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławicka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławic...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE | PIERWSZY NAJEM | KLIMATYZACJA | GARAŻ PODZIEMNY | DUŻY BALKON 8,68 m² Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny, jasny i wykończony w wysokim sta...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 10
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 10 050 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wola. rejon ul. Grzybowskiej/ Browarów Warszawskich BIURO UMEBLOWANE. Do wynajęcia nowoczesna przestrzeń biurowa na trzecim piętrze - moduły o powierzchni 134 mkw,. netto, 151...

  • ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅
    1 / 13
    ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 3 pokoje | Świetna lokalizacja | Al. Krakowska 272 - dzielnica Włochy Szukasz mieszkania, które jest ustawne, jasne i doskonale skomunikowane? To oferta idealna zarówn...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 63 708 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, Plac Zawiszy. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 931 mkw. netto, 967 mkw. brutto (z tarasem) na piętrze dwunastym. Aktualna aranżacja to większa...

  • Wolnostojący z ogrodem 6 pok.
    1 / 15
    Wolnostojący z ogrodem 6 pok.

    Robercin

    • 1 699 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponadczasowy dom z ogrodem | 6 pokoi | Robercin, gm. Piaseczno | blisko Warszawy DOSTĘPNY DO ZAMIESZKANIA NAJPÓŻNIEJ OD 30 PAŻDZIERNIKA 2026 r (a najwczesniej we wrześniu 2026 r.)...

  • Rozkładowy,  4 pokojowy lokal na Powiślu
    1 / 9
    Rozkładowy, 4 pokojowy lokal na Powiślu

    Warszawa

    • 10 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: czteropokojowy, wysoki na 3m lokal biurowy, zlokalizowany w kameralnej inwestycji. Rozkład: - nieruchomość składa się z przestronnej...

  • Wynajmę kawalerke, Warszawa Mokotów
    1 / 6
    Wynajmę kawalerke, Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę ul Grottgera .wolne od 15.03 tel [tel]

  • Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia
    1 / 13
    Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci. W sąsiedz...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Skierniewicka
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro serwisowane przy stacji Metro Płocka na Woli.  Cena - 1300 zł/netto/osoba Dostępne biura są od 2 stanowisk pracy - 2 600 zł/netto/msc. Biuro serwisowane to gotowa do pracy...