• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wyjątkowo pożądanym Osiedlu "Park...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Aleja Niepodległości
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Aleja Niepodległości

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zmień sposób, w jaki pracuje Twój zespół. Zapomnij o uciążliwych dojazdach, remontach i fakturach za prąd czy kawę. Przedstawiamy biuro serwisowane klasy premium przy Alei Niepodle...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wawer, Zbytki
    Lokal użytkowy Warszawa Wawer, Zbytki

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 100 m2 na terenie zamkniętym. Wysokość od 3m do 4m. Pomieszczenie ocieplone bez ogrzewania przy głównej ulicy Wawra. Rampa. Lokal przeznacz...

  • Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 440 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 990 m² - Adamowizna | Media | MPZP | Blisko szkoły Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 990 m² położona w miejscowości Adamowizna, w spokojnej i dynamicz...

  • Biuro do pracy (1-4 os) z pełnym zapleczem - Włodarzewska 33
    1 / 5
    Biuro do pracy (1-4 os) z pełnym zapleczem - Włodarzewska 33

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowy pokój biurowy o powierzchni 14 mkw z pełnym dostępem do węzła sanitarnego (WC) wraz z oddzielnym zapleczem kuchennym. Pokój wyposażony jest w 2/3 biurka +...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Aleja Wyścigowa

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Wyścigowa

    • 3 600 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy A...

  • Inwestycyjno-budowlana przy 719 Brwinów WZ

    Brwinów » ul. Engeströma

    • 4 682 330 zł cena
    • 11 854 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna/budowlana. Trzeba wystąpić o warunki zabudowy.Działka znajduje się przy trasie 719 łączącej Pruszków z Grodziskiem Mazowieckim. Bezpośredni zjazd z trasy.Bardz...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Sztuk Pięknych

    Warszawa » Wola » ul. Sztuk Pięknych

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję na wynajem od 1 maja nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na siódmym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli na ulicy Sztuk P...

  • 1 / 4
    działka pod dom 2-lokalowy

    Michałowice

    • 965 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Michałowicach - Wieś. Wymiary działki 45 x 22 -OD WJAZDU WYMIAR 45 M Teren objęty planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu – idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3...

  • Dom z możliwością funkcji usługowo-produkcyjnej.

    Chrzanów Duży » ul. Janiny

    • 810 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej między Milanówkiem a Grodziskiem.Teren usługowy, więc istnieje możliwość połączenia funkcji mieszkalnej z usługowo - produkcyjną. Do...

  • Dwa osobne pokoje, balkon, szybki dojazd do centrum Warszawy
    1 / 15
    Dwa osobne pokoje, balkon, szybki dojazd do centrum Warszawy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch. Ni...

  • Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław
    1 / 11
    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocławiu, w niskiej zabudowie, bezpośrednio przy parku, Cztery pokoje (gabinet przejściowy), salon, jadalnia i kuchnia – otwa...

  • Gabinet dla kosmetyczki, manicure, masażysty
    1 / 6
    Gabinet dla kosmetyczki, manicure, masażysty

    Warszawa

    • 1 500 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gabinet bez okna dla kosmetyczki,wizażystki,stylizacji rzęs,manicurzystki,masażysty. W cenie są wszystkie opłaty: czynsz,prąd,woda,ochrona,internet. Nie wystawiam faktury VAT. W...

  • Na Placówkę Medyczną, Szkoleniową, Usługową, Biuro
    1 / 3
    Na Placówkę Medyczną, Szkoleniową, Usługową, Biuro

    Warszawa

    • 5 000 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy NA SPRZEDAŻ lokal użytkowy o łącznej pow. ponad 750 m2 zlokalizowany w Warszawie w obrębie dzielnicy Praga Południe, na Saskiej Kępie Lokal usytuowany jest w budynku z p...

  • Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!
    1 / 16
    Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!

    Warszawa

    • 1 078 575 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne DLA RODZINY! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, Balkon, Piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe NA SPRZEDAŻ przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok....

  • Na GASTRONOMIĘ, Usługi, Handel - Praga Południe / Gocław
    1 / 12
    Na GASTRONOMIĘ, Usługi, Handel - Praga Południe / Gocław

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal Użytkowy z Witrynami - pow. 60 m2 - Przeznaczenie: GASTRONOMIA, Handel, Usługi, Biuro - Praga Południe, Gocław - CH Promenada Oferujemy NA WYNAJEM atrakcyjny lokal użytkowy...