• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Powierzchnia biurowo-magazynowa do wynajęcia
    1 / 16
    Powierzchnia biurowo-magazynowa do wynajęcia

    Warszawa

    • 45 001 zł cena
    • 1 238 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny obiekt biurowo-magazynowy, idealny dla firm logistycznych, produkcyjnych, handlowych lub usługowych poszukujących kompleksowej przestrzeni do prowadzenia...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy wynajem nowoczesnego lokalu użytkowego o powierzchni 64 m² zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu (ok. 30 budynków, 4 i 5 kondygnacji), zaledwie 20 minut od centrum Warsza...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 10
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 70 499 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, Plac Zawiszy. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 999 mkw. netto, 1025 mkw. brutto na piętrze ósmym. Aktualna aranżacja to większa przestrzeń or...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Leona Kruczkowskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Leona Kruczkowsk...

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    ENG & RU belov BEZ PROWIZJII DLA AGENCJI / NO COMMISION Adres: ul. Kruczkowskiego 12A, Śródmieście Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20 m², położone na pierwszy...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 630 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1500 m² - Adamowizna | MPZP | Media przy działce | Spokojna okolica | Idealna pod dom Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² położona w miejscowości...

  • 3 pokoje z balkonem | Ursynów Kłobucka
    1 / 16
    3 pokoje z balkonem | Ursynów Kłobucka

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Propozycja dla osób, które szukają komfortu oraz spokojnego miejsca do życia. Lokal znajduje się przy ul. Kłobuckiej, w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Położony jest na 7 piętrze...

  • 4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy
    1 / 12
    4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Chcesz mieszkać z pięknym widokiem na Warszawę ? Mamy dla Ciebie perełkę - bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie 94m2, dwupoziomowe, jasne, czyste i przestronne. Doskonała l...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 36 952 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Al. Jerozolimskie, Plac Zawiszy. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 540 mkw. netto, 561mkw. brutto na piętrze dwunastym. Aktualna aranżacja to większa otwarta prz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Plac Wilsona, z piwnicą
    1 / 13
    Plac Wilsona, z piwnicą

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Istnieje możliwość wynajmu mieszkania bez mebli. Do wynajęcia klimatyczne, słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze zadbanej ka...

  • Rekreacyjna nad jeziorem Długim, dostęp do linii brzegowej
    1 / 4
    Rekreacyjna nad jeziorem Długim, dostęp do linii brzegowej

    Warszawa

    • 150 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładnie położona działka w otulinie leśnej, nad jeziorem Modzerowskim/Długim, jezioro bardzo atrakcyjne, czyste, o powierzchni pow. 250ha, przy działce 100ha lasów państwowyc...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Prosta
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Prosta

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro serwisowane - ul. Prosta. Biuro dla 6 osób. Cena 9 000 zł/netto. (1 500 zł/netto/osoba)  Zalety wynajmu powierzchni: Niezależne biuro z kontrolą dostępu - zamknięte pomi...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Opacz Wielka, Dzwonkowa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Opacz Wielka, Dzwonkow...

    Warszawa

    • 3 999 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownię Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, do...

  • 48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki
    1 / 11
    48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki

    Warszawa

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach, ul. Calineczki 14-16 48,50 m² • nowoczesny budynek z 2018 r. • dostępne od ręki Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania w...

  • Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie Warszawa Wola lub zamienię na mieszkanie w Szczecinie na nieco większe z dopłatą. Mieszkanie czyste po remoncie 5 lat temu nowa instalacja elektryczna. Do zamie...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Płocka

    Warszawa » Wola » ul. Płocka

    • 1 467 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowy w budynku handlowo-biurowo-usługowym na Woli. Budynek usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji, duży ruch kołowy. * dodatkowe informacje: sieć komputerow...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Płocka

    Warszawa » Wola » ul. Płocka

    • 957 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 328 € cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,96 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 328 € cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,94 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 4 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 7 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w OKOLICY ul. Lindleya. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...