• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 28 877 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 1500 m2 na parterze hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ ---------Bez pro...

    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 5 698 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 296 m2 na parterze hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ ---------Bez prow...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 1 330 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice dwie piękne działki budowlano-leśne każda o powierzchni 3800m2 - na sprzedaż. Działka budowlano - leśna o powierzchni 3800m2 i wymiarach 69x55. Położona w piękn...

    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 4 812 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia plac o pow.750 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ -----------Bez prowizji od Na...

  • 2 pok w sercu Powiśla, klimatyzacja
    1 / 12
    2 pok w sercu Powiśla, klimatyzacja

    Warszawa

    • 1 386 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowy apartament w sercu Powiśla – ul. Dobra | Kamienica 1953 r. W jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawa – na Powiślu, przy ul. Dobrej – znajduje si...

    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 5 189 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: magazyn o pow.296 m2 na parterze hali magazynowo- biurowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ ---------...

  • Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra
    1 / 16
    Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom na warszawskiej Woli przy ul. Białowiejskiej 22. Doskonała lokalizacja – zaledwie ok. 2 minuty spacerem do stacji metra Ulrychów, co zapew...

    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 192 519 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia plac o pow.30000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ -----------Bez prowizji od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 20 193 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 1180 m2 na parterze w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 8 453 zł cena
    • 482 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: magazyn o pow.482 m2 na parterze hali magazynowo- biurowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ ---------...

  • Wynajmę apartament -Ostatnie Piętro 104m2
    1 / 16
    Wynajmę apartament -Ostatnie Piętro 104m2

    Warszawa

    • 7 600 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    ENGLISH DESCRIPTION ** Apartament na ostatnim piętrze w świetnej lokalizacji** Do wynajęcia trzypokojowy apartament na pograniczu Woli i Żoliborza, przy ul. Piaskowej. Apartamen...

  • Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany
    1 / 12
    Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 21 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach, w s...

  • 3 Pokoje z Widokiem na Centrum | Synów Pułku | Blisko Metra
    1 / 9
    3 Pokoje z Widokiem na Centrum | Synów Pułku | Blisko Metra

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania z charakterem i przestrzenią? Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie (52 m²) przy ul. Synów Pułku 5. To miejsce dla osób, które cenią klimat kla...

    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 128 346 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia plac o pow.20000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ -----------Bez prowizji od...

    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 2 342 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.122 m2 na na poziomie parteru w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal do wynajęcia
    Lokal do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 950 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo usługowy przy pętli metro trocka wjazd od Borzymowskiej z przynależnym miejscem parkingowym.

  • Mieszkanie Warszawa Ochota
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania Apartement w Triton Park, Grójecka 194, Osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia 50,6 m2 Składa się z2 pokoji...

  • Wyjątkowy bliźniak w zielonej okolicy
    1 / 16
    Wyjątkowy bliźniak w zielonej okolicy

    Warszawa

    • 1 699 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 9 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 174m², położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiej Białołęki ( Płudy) pr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabryczna
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabrycz...

    Warszawa

    • 2 760 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 23 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na 4 piętrze budynku z dwiema windami, przy ul. Fabrycznej 16/22 na prestiżowym Powiśle w dzielnicy Śródmieście w...

    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 3 208 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia plac o pow.500m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ -----------Bez prowizji od Naj...