• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brwinów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Dostęp 24h  , parking , recepcja , ochrona Wola
    1 / 6
    Dostęp 24h , parking , recepcja , ochrona Wola

    Warszawa

    • 3 538 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o powierzchni ok 58 m 2 na bliskiej Woli , w sąsiedztwie Śródmieścia Bardzo dobra propozycja na kancelarie komorniczą , notariusza...

  • Dostep24h,recepcja,ochrona,poczekalnia,wys 3m .
    1 / 16
    Dostep24h,recepcja,ochrona,poczekalnia,wys 3m .

    Warszawa

    • 5 878 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 74 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa, w rejonie ulicy Belweder...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Stryjeńskich
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Stryjeńskich

    Warszawa

    • 1 780 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 15 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z widokiem na Las Kabacki | ul. Stryjeńskich 19 115,5 m² | 4 pokoje | Dwupoziomowy | Klimatyzacja Przestronny, dwupoziomowy apartament położony na warszawskim Natolinie...

  • Działka Inwestycyjna 1017m2 z domem ul. Wita Stwosza
    1 / 8
    Działka Inwestycyjna 1017m2 z domem ul. Wita Stwosza

    Warszawa

    • 4 550 000 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 4 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka i budynek nadaje się świetnie jako inwestycja. na rezydencję, bliźniak, dom jednorodzinny, dom z lokalami mieszkalnymi, firmę, ambasadę, Hostele itd. - W bliskiej odległo...

  • Bródno/Metro/2oddzielne pokoje/Gotowe do wprowadzenia
    1 / 7
    Bródno/Metro/2oddzielne pokoje/Gotowe do wprowadzenia

    Warszawa

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², idealne zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfo...

  • Lokal handlowo-usługowy 90,56 m² | witryna | parter | Okopow
    1 / 4
    Lokal handlowo-usługowy 90,56 m² | witryna | parter | Okopow

    Warszawa

    • 9 500 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 90,56 m² zlokalizowany w Warszawie przy ul. Okopowej 47. Lokal znajduje się na parterze z bezpośrednim wejściem od ulicy oraz duż...

  • 37 m²/2 pokoje/Bródno/Metro/Idealne na start lub inwestycję
    1 / 8
    37 m²/2 pokoje/Bródno/Metro/Idealne na start lub inwestycję

    Warszawa

    • 515 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m² położone na warszawskim Bródnie – dynamicznie rozwijającej się części Targówka z dostępem do metra i pełnej inf...

  • 1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska
    1 / 9
    1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczne i jasne jednopokojowe, blisko pięćdziesięciometrowe mieszkanie z balkonem na dziedziniec, usytuowane na trzecim piętrze w doskonale utrzymanej kamienicy z cegły wybudowan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • NOWE Mieszkanie 25,29 m2
    1 / 12
    NOWE Mieszkanie 25,29 m2

    Warszawa

    • 396 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc RAZEM : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Bud...

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 16
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 488 288 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 14
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 730 158 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie
    1 / 9
    Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    ‎Do wynajęcia przytulna mikrokawalerka w sercu prestiżowej starej Saskiej Kępy w cichej uliczce w sąsiedztwie ul.Francuskiej. ‎W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, bary i re...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Bemowo,-Lotnisko,
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Bemowo,-Lotnisko,

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    3 pokoje na Bemowie-Lotnisku - 10. piętro, spektakularne zachody słońca i świetna komunikacja z centrum. MDP Partners ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, jasne...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mam przyjemność zaoferować Państwu DO WYNAJĘCIA przestronne, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy Al. Jerozolimskie 11/19, blisko stacji metra...

  • Apartamenty z widokiem na morze – Casares
    1 / 9
    Apartamenty z widokiem na morze – Casares

    Warszawa

    • 1 689 889 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 17 070 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na południu Hiszpanii są miejsca, gdzie życie naturalnie zwalnia. Poranna kawa na tarasie, ponad 300 słonecznych dni w roku i widok na Morze Śródziemne – to codzienność, którą ofer...

  • Działka inwestycyjna warszawa wesoła 1100m2
    1 / 3
    Działka inwestycyjna warszawa wesoła 1100m2

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 1 546 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis inwestycyjny działki – MPZP Działka nr ew. 73/1, obręb 8-02-02, położona w Warszawie – dzielnica Wesoła, ul. Wspólna, objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • 3 pokoje, klimatyzacja, garaż podziemny; SKM toruńska
    1 / 16
    3 pokoje, klimatyzacja, garaż podziemny; SKM toruńska

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    No commision - bez prowizji For English scroll below Czynsz ok 840 pln Dostepne od zaraz 3 pokoje, salon z aneksem. klimatyzacja, zmywarka, miejsce parkingowe w garazu podziemnym...

  • Lokal Warszawa Włochy, Opacz Kolonia

    Warszawa » Włochy

    • 8 500 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowo-magazynowy, Włochy - Kolonia Opacz. Lokal w zespole budynków biurowo-magazynowych. Jest to cicha i spokojna ulica. W ciągu ulicy biura i magazyny wynajm...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 7
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 7 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja. Lokal z oty...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na 1 piętrze w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Brak tynków. Lokal godny polecenia. Cena najmu - 5 000...