• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Świetne mieszkania na Szekspira, Bielany
    1 / 14
    Świetne mieszkania na Szekspira, Bielany

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie do remontu z możliwością własnej aranżacji, idealna inwestycja!!! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 50,7m², położone w Warszawie przy ul. Szek...

  • Lokal w centrum Józefowa, duży parking, witryna
    1 / 11
    Lokal w centrum Józefowa, duży parking, witryna

    Józefów

    • 6 300 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usytuowany na I piętrze budynku usługowego przy ul. Piłsudskiego 126a (lokal bez windy). Powierzchnię 135,28 m2 zajmuje: - otwarta przestrzeń do aranżacji 104,3...

  • Działka Warszawa Wawer, ul. Patriotów
    1 / 5
    Działka Warszawa Wawer, ul. Patriotów

    Warszawa

    • 2 449 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 1 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas! Atrakcyjna działka bezpośrednio przy ulicy Patriotów. Świetna lokalizacja dla lokali usługowych. W bliskiej okolicy wjazd na obwodnicę Warszawy S7, linia kolejowa, sk...

  • Parter, w centrum Józefowa, parking, us. medyczne
    1 / 13
    Parter, w centrum Józefowa, parking, us. medyczne

    Józefów

    • 11 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni 132,99 m2 położony w samym centrum Józefowa, tuż przy przejeździe kolejowym. Lokal składa się z: - 4 gabinetów: 10,23 m2, 12,37 m2 14...

  • Duża działka w otoczeniu lasów Falenica
    1 / 5
    Duża działka w otoczeniu lasów Falenica

    Warszawa

    • 2 500 000 zł cena
    • 3 077 m2 powierzchnia
    • 813 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna, duża działka Warszawie - Falenicy z dojazdem asfaltową ulicą. Działka położona jest w otoczeniu sosnowych lasów ale bardzo blisko do centrum Falenicy i do SKM,...

  • I piętro z windą, stan idealny, centrum Michalina
    1 / 9
    I piętro z windą, stan idealny, centrum Michalina

    Józefów

    • 3 600 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 44,9 m2 położony na parterze nowego budynku biurowego z windą. Nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym biurowcu w centrum Michalina. Budynek wyp...

  • Działka z WZ na 2 domy, Józefów
    1 / 5
    Działka z WZ na 2 domy, Józefów

    Józefów

    • 2 500 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka leśno-budowlana o powierzchni 5000m2, z warunki zabudowy na dwa domy. Miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Wymarzona oaza ciszy i spokoju o wyjątkowych walorach kr...

  • Wawer - duża działka przy ul. Celulozy
    1 / 3
    Wawer - duża działka przy ul. Celulozy

    Warszawa

    • 1 333 500 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 1 050 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję dużą działkę (1270 m2) na terenach niskiej zabudowy jednorodzinnej w dzielnicy Wawer (Nadwiśle) przy ul. Celulozy. Teren nie jest objęty MPZP. Media: prąd, woda, gaz w dro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nietuzinkowe domy w otulinie Parku Krajobrazowego
    1 / 5
    Nietuzinkowe domy w otulinie Parku Krajobrazowego

    Józefów

    • 1 850 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 14 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupując za naszym pośrednictwem OSZCZĘDZASZ: - 0 zł wynagrodzenia agencji! - 0 zł PCC   Skorzystaj z naszej oferty i zostań właścicielem jednego z nowoczesnych domów w Józefowie. N...

  • 25 m2 w centrum Karczewa, 2 piętro
    1 / 8
    25 m2 w centrum Karczewa, 2 piętro

    Karczew

    • 1 400 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przytulny lokal o powierzchni ok. 25 m2 położony 2 na piętrze budynku usługowego.  Jedyny lokal na piętrze składa się z: - gabinetu z możliwością podłączenia zlewu i...

  • Nowy segment, 4 sypialnie
    1 / 11
    Nowy segment, 4 sypialnie

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Z uwagi na trwające prace wykończeniowe - prezentowane zdjęcia są przykładowe. Do wynajęcia środkowy segment o łącznej powierzchni 153,28 m2 położony w Starej Miłosnej w okolicy...

  • 3 pokoje w centrum Józefowa, nowe mieszkanie
    1 / 7
    3 pokoje w centrum Józefowa, nowe mieszkanie

    Józefów

    • 6 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 69,78 m2 położone na II piętrze 2 piętrowego budynku z windą.  Lokal jest nowy, w pełni umeblowany, nigdy wcześniej niewynajmowany.  Powierzchnię st...

  • Komfortowy, nowoczesny dom, super lokalizacja
    1 / 9
    Komfortowy, nowoczesny dom, super lokalizacja

    Otwock

    • 1 559 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 10 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Interesująca oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowana w centralnej części Otwocka. Budynek o powierzchni 148,31 m2, posadowiony na starannie zap...

  • Blisko lasu, mpzp - bliźniak/wolnostojący
    1 / 2
    Blisko lasu, mpzp - bliźniak/wolnostojący

    Józefów

    • 1 419 000 zł cena
    • 1 577 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 1 577 m2 (front 30 x 52 m). Położona w zachodniej części Michalina, objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego ML 5. Wjazd na działk...

  • Działka inwestycyjna usługowa Józefów 801 trasa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna usługowa Józefów 801 trasa

    Józefów

    • 1 807 672 zł cena
    • 2 294 m2 powierzchnia
    • 788 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OPIS Do sprzedania działka o powierzchni 2294 m2 o wymiarach: szerokość 37 x głębokość 65 m. Dla działki wydane są warunkami zabudowy na budowę budynku usługowego (usługi medyczne)...

  • Nietypowa, ale ciekawa
    1 / 12
    Nietypowa, ale ciekawa

    Józefów

    • 827 000 zł cena
    • 1 846 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oczywiście najpiękniej jest we wschodnim Michalinie. Blisko las, idealne miejsce na spacery i jazdę rowerem, co nawet w czasach pandemii nie jest tu uciążliwe. Przeznaczona pod z...

  • Nowy, gotowy do wprowadzenia z ogródkiem
    1 / 16
    Nowy, gotowy do wprowadzenia z ogródkiem

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 85,26 m2 na działce 212 m2. Wnętrze jest świeżo wykończone z dbałością o jakość i szczegóły. Ciepły i prz...

  • Działka w warunkami zabudowy
    1 / 2
    Działka w warunkami zabudowy

    Józefów

    • 760 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 1 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 560 m², zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Józefowa w okolicy ul. Bema. Działka narożna, idealna pod zabudowę jednorodzinną, co...

  • Duża działka budowlana Józefów ul. Kościuszki
    1 / 12
    Duża działka budowlana Józefów ul. Kościuszki

    Józefów

    • 1 550 000 zł cena
    • 1 768 m2 powierzchnia
    • 877 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy piękną, dużą, porośniętą sosnami działkę w bardzo dogodnej lokalizacji w Józefowie. Na działce obecnie stoją 2 budynki. Jeden zamieszkały, parterowy o powierzchni ok. 9...

  • Niezalezny budynek warsztatowy z ogrodzoną posesją
    1 / 10
    Niezalezny budynek warsztatowy z ogrodzoną posesją

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W ofercie budynek murowany o charakterze warsztatowym o powierzchni 260 m2. Parter stanowi: - 2 stanowiskowy garaż z dwiema bramami wjazdowymi 38 m2 - warsztat 38 m2 - warsztat...