• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Dom do remontu, blisko PKP wawer
    1 / 11
    Dom do remontu, blisko PKP wawer

    Warszawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do generalnego remontu  o powierzchni całkowitej 125m2, użytkowej 95m2. Dodatkowo na działce znajduje się budynek garażowo–warsztatowy o powierzchni 120 m2. Dobra l...

  • Twój Wymarzony i Nowoczesny Dom w Sercu Natury!
    1 / 16
    Twój Wymarzony i Nowoczesny Dom w Sercu Natury!

    Warszawa

    • 3 749 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 10 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu w zielonej części Wilanowa, gdzie natura spotyka się z komfortem i nowoczesnością. Zlokalizowany w malowniczej okolicy, wśród lasów, pól sł...

  • Dom z działką blisko lasu
    1 / 6
    Dom z działką blisko lasu

    Józefów

    • 1 428 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 19 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 73 m², położony w urokliwej i spokojnej części Józefowa, przy ul. Nadwiślańskiej 250B. Nieruchomość usytuowana na dużej działce o powierzchni 3900 m²,...

  • Bliźniak z ogródkiem, gotowy do wprowadzenia
    1 / 16
    Bliźniak z ogródkiem, gotowy do wprowadzenia

    Otwock

    • 1 415 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 10 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114,85 m2 wraz z przynależnym, jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Nieruchomość wybudowana pod koniec 2021r roku, wy...

  • 2 pokoje w centrum Józefowa
    1 / 7
    2 pokoje w centrum Józefowa

    Józefów

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do najmu mieszkania w pobliżu stacji PKP w Józefowie. Lokalizacja: ścisłe centrum Józefowa, cicha i zielona cześć Józefowa, zaledwie 100 metrów od stacji PKP Józefów, sz...

  • Warszawa- Falenica mały segment do remontu
    1 / 12
    Warszawa- Falenica mały segment do remontu

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponujemy alternatywę dla mieszkania z ogródkiem W zielonym Wawrze, mały segment do generalnego remontu 100 m2 pow całkowita na działce 150 m2. Parter: pokój dzienny z wyjściem n...

  • Dom - reprezentacyjny - Międzylesie
    1 / 16
    Dom - reprezentacyjny - Międzylesie

    Warszawa

    • 3 300 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość idealnie nadająca się na siedzibę firmy i zamieszkanie. Dom wolnostojący.  Niski parter (-0,5) wysokość 2,8 m; sala konferencyjna o powierzchni 60 m2, kuchnia, toale...

  • Dom w stanie surowym Warszawa Falenica
    1 / 11
    Dom w stanie surowym Warszawa Falenica

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy dom typu " nowoczesna stodoła" Warszawie ( Falenica), idealna lokalizacja, cisza i wszędzie blisko. Lokalizacja to jeden z największych atutów tej nieruchomości - cicha,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na działce wschodni Józefów cisza
    1 / 8
    Dom na działce wschodni Józefów cisza

    Józefów

    • 1 050 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka z domem w bardzo dobrej lokalizacji, PKP/SKM ok 700m. Działka o powierzchni 867m2 z piętrowym domkiem i piwnicą, do remontu. Na posesji  dodatkowo mały domek...

  • Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły
    1 / 9
    Tamka, 4 pokoje, blisko metra i Wisły

    Warszawa

    • 1 069 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie mieszkanie o pow. 56,3 m2 położone na ii piętrze na Tamce. Budynek wniesiony  pod koniec lat 60-tych. Na piętrze mieszczą się po 3 mieszkania oraz dwie windy.  Lokal jes...

  • Dom w cenie mieszkania - Józefów
    1 / 9
    Dom w cenie mieszkania - Józefów

    Józefów

    • 950 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 10 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM: Ostatni wolny dom z ogródkiem w cenie mieszkania usytuowany na nowoczesnym i kameralnym osiedlu przy ulicy Tatrzańskiej w uroczej dzielnicy Józefowa. W jego skład wchodzą 4 po...

  • Ekologiczna rezydencja Michalin lux
    1 / 8
    Ekologiczna rezydencja Michalin lux

    Józefów

    • 1 990 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy dom w najwyższym standardzie wykończenia. Zaprojektowany na indywidualne zamówienie. Ideał dla ludzi ceniących spokój, komfort i jakość życia. Dom ekologiczny, wyposażony...

  • Komfortowy dom do wprowadzenia Otwock
    1 / 10
    Komfortowy dom do wprowadzenia Otwock

    Otwock

    • 1 289 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bardzo zadbany i ciepły Dom - idealny dla rodziny. Zapraszamy do wyjątkowego domu, który może stać się wymarzonym miejscem dla Twojej rodziny. Położony na zamkniętym osiedlu w wsch...

  • Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka |Super Lokalizacja
    1 / 9
    Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka |Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka | Super Lokalizacja/ Od Teraz Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Gajkowicza, na 3 piętrze w czteropiętrowym ocieplonym budynku, okoł...

  • Dom dla dużej rodziny Józefów
    1 / 7
    Dom dla dużej rodziny Józefów

    Józefów

    • 2 390 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli chcesz zmienić swój styl życia - zamieszkaj w Józefowie wśród sosnowych lasów, w pobliżu  rzek - wyjątkowy Świder, Mienia i Wisła. Na Twoją rodzinę czeka przestronny, niewy...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej - Józefów
    1 / 7
    Dom w zabudowie bliźniaczej - Józefów

    Józefów

    • 1 675 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 8 590 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w malowniczym Józefowie przy ulicy Werbeny. Obecnie nieruchomość znajduje się w trakcie prac budowlanych, jednakże...

  • Śródmieście, blisko pkp Powiśle, 3 pokoje
    1 / 11
    Śródmieście, blisko pkp Powiśle, 3 pokoje

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania jednopoziomowe mieszkanie położone na 5 piętrzę bloku z windą. Blok wybudowany w latach 70-tych przy ul. Smolnej (Śródmieście) przy PKP Powiśle. Mieszkanie zajmuje...

  • Świetna lokalizacja do zamieszkania, sypialnie x 5
    1 / 16
    Świetna lokalizacja do zamieszkania, sypialnie x 5

    Józefów

    • 2 299 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 6 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponowania nieruchomość położona jest w zielonym Józefowie, w świetnej lokalizacji ( zachodnia strona miasta) tylko około 1 km do komunikacji. Dom budowany był dla siebie z wysok...

  • Józefów dom jednorodzinny od dewelopera
    1 / 6
    Józefów dom jednorodzinny od dewelopera

    Józefów

    • 1 899 999 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupując za naszym pośrednictwem OSZCZĘDZASZ: - 0 zł wynagrodzenia agencji - 0 zł PCC   Skorzystaj z naszej oferty i zostań właścicielem nowego domu w Józefowie. Nieruchomość jest p...

  • Urokliwy dom z dużym ogrodem Pruszków
    1 / 16
    Urokliwy dom z dużym ogrodem Pruszków

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Pruszkowie, który łączy w sobie historyczny charakter z możliwościami kreatywnej przebudowy. Ta klimatyczna nieruchomość, położona na d...