• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Lokal Otwock parter
    1 / 6
    Lokal Otwock parter

    Otwock

    • 4 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia w Otwocku. Duża, otwarta przestrzeń (ok. 36,5 m3), zaplecze (ok. 3,9 + 4,9 m2) , dwie łazienki, taras. Dobre na salon kosmetyczny, fryzjerski, manicure lub inna...

  • Widny lokal w centrum, idealny na biuro
    1 / 9
    Widny lokal w centrum, idealny na biuro

    Józefów

    • 5 500 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny i jasny lokal o powierzchni ok 140 m2 położony w Józefowie (Michalin) w samym centrum, zaledwie 400 m od stacji PKP. Lokal położony jest na I piętrze budy...

  • Gotowy do wprowadzenia, wsłana kuchnia i łazienka
    1 / 9
    Gotowy do wprowadzenia, wsłana kuchnia i łazienka

    Otwock

    • 599 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 360 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lokal niemieszkalny o powierzchni 64,32 m2 położony w budynku usługowo - mieszkalnym. Budynek wzniesiony  w 2006 roku, wyposażony w windę towarową. W 2023 r. pomies...

  • Dom dla dużej rodziny w otulinie lasu, cisza
    1 / 16
    Dom dla dużej rodziny w otulinie lasu, cisza

    Józefów

    • 2 495 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 11 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie dom na sprzedaż o powierzchni 212,17m2 na działce 899 m2. Nieruchomość położona po zachodniej stronie torów w okolicy ulicy Dworskiej.  Budynek wzniesiony w 2010 roku z m...

  • Inwestycyjna  PKP Józefów Piłsudskiego biznes
    1 / 3
    Inwestycyjna PKP Józefów Piłsudskiego biznes

    Józefów

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 1200m2 położona przy ulicy Marszałka Piłsudskiego,  w głównym ciągu komunikacyjnym. Vis-a-vis działki znajduje się stacja PKP Michalin, pawilony handlowe oraz wyższa szkoła...

  • Parter z dużym parkingiem, przy głównej ulicy
    1 / 7
    Parter z dużym parkingiem, przy głównej ulicy

    Józefów

    • 5 200 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 95 m2 położony na parterze budynku usługowo mieszkalnego. Budynek zlokalizowany jest po zachodniej stronie Józefowa, przy jednej z głównyc...

  • Saska Kępa 96m2 z garażem
    1 / 11
    Saska Kępa 96m2 z garażem

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PIĘKNY APARTAMENT NA SAKIEJ KĘPIE 96m2 - Salon z kominkiem - 2 sypialnie - Garderoba - Balkon - Miejsce w garażu ROZKŁAD POMIESZCZEŃ. Apartament składa się z: Salonu z kominkie...

  • Urokliwy dom z dużym ogrodem w Pruszkowie
    1 / 16
    Urokliwy dom z dużym ogrodem w Pruszkowie

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 1 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Pruszkowie, który łączy w sobie historyczny charakter z możliwościami kreatywnej przebudowy. Ta klimatyczna nieruchomość, położona na d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biura na Górnym Mokotowie kameralny budynek
    1 / 16
    Biura na Górnym Mokotowie kameralny budynek

    Warszawa

    • 6 818 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowy zlokalizowany, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek biurowy, który łączy doskonałą lokalizację z no...

  • Luksusowa rezydencja Radość
    1 / 9
    Luksusowa rezydencja Radość

    Warszawa

    • 3 195 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 10 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urokliwe miejsce, piękna  i wygodna rezydencja na działce 917 m2 to nasza propozycja. Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej  i zielonej okolicy na warszawskim Wawrze. Dom...

  • Karczew, bliźniak, garaż
    1 / 16
    Karczew, bliźniak, garaż

    Karczew

    • 1 400 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 175m2, jest położony w Karczewie, na działce 965m2. Nieruchomość znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinny...

  • Duża działka Świder
    Duża działka Świder

    Otwock

    • 1 614 000 zł cena
    • 2 690 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Pięknie położona, zadrzewiona działka w pobliżu malowniczej rzeki Świder, objęta MPZP (MN LS,/MP LS/KZ)  .  1. Budownictwo jednorodzinne (MN LS) - powierzchnia biologicznie czynna...

  • Działka z domem blisko 801 inwestycja
    1 / 6
    Działka z domem blisko 801 inwestycja

    Józefów

    • 1 428 200 zł cena
    • 3 901 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na terenie nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i gospodarczo-garażowa. Działka posiada dos...

  • Nowy, gotowy do wprowadzenia lokal, cicha okolica
    1 / 10
    Nowy, gotowy do wprowadzenia lokal, cicha okolica

    Józefów

    • 6 200 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia niezależne piętro budynku mieszkalno - usługowego o pow. 108,1 m2 położonego po zachodniej stronie Józefowa. W 2024r. został ukończony generalny remont budynku, w zak...

  • Mały lokal w centrum Józefowa
    1 / 6
    Mały lokal w centrum Józefowa

    Józefów

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pomieszczenie usługowe o powie. ok. 30 m2 położone na I piętrzę budynku handlowo - usługowego w Józefowie przy ul. Skłodowskiej 14.  Lokal jest odmalowany, bardzo widn...

  • Działka 1900 m2 na poczekanie
    1 / 8
    Działka 1900 m2 na poczekanie

    Warszawa

    • 250 000 zł cena
    • 1 883 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Teren nie objęty MPZP, podzielony na działki po około 2000 m2 każda. Proponujemy jedną z nich, na dzień dzisiejszy las bez prawa do zabudowy- inwestycja przyszłościowa. Dla osoby n...

  • Siłownia* klub sportowy * fitness
    1 / 10
    Siłownia* klub sportowy * fitness

    Otwock

    • 5 000 zł cena
    • 348 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowy o powierzchni 348,15 m2  położony jest  na poziomie -1 niskiego bloku w Otwocku.  Nieruchomość składa się z: - dużej otwartej przestrzeni - pomieszczenia z przeznacz...

  • Apartament Saska Kępa 3 pokoje 72m2 garaż
    1 / 11
    Apartament Saska Kępa 3 pokoje 72m2 garaż

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowy  3 pokojowy apartament w sercu zielonej Saskiej Kępy, jednej z najpiękniejszych dzielnic Stolicy. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze eleganckiego  apartament...

  • Podnajmę - 3 gabinety* centrum, parking
    1 / 13
    Podnajmę - 3 gabinety* centrum, parking

    Józefów

    • 1 900 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do podnajęcia lokal o powierzchni 86,19 położony na I piętrze (be windy) budynku handlowo usługowego. Budynek usytuowany przy ul. Piłsudskiego, wzdłuż głównego ciągu komunikacyjneg...