• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Dom przy Parku Szczęśliwickim
    1 / 16
    Dom przy Parku Szczęśliwickim

    Warszawa

    • 4 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 20 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż doskonała nieruchomość  tuż przy Parku Szczęśliwickim.  Dom w zabudowie szeregowej usytuowany na zamkniętym  osiedlu w otoczeniu  ciszy i zieleni. Dom utrzymany w stylu...

  • Mieszkanie dla singla lub pary w Józefowie
    1 / 7
    Mieszkanie dla singla lub pary w Józefowie

    Józefów

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do najmu nowo wyremontowanego mieszkania w pobliżu stacji PKP w Józefowie. Lokalizacja: ścisłe centrum Józefowa Powierzchnia: ok. 45 m² Opis mieszkania: Mieszkanie na...

  • Działka wśród lasów sosnowych
    1 / 3
    Działka wśród lasów sosnowych

    Otwock

    • 650 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Magiczne miejsce w otoczeniu lasów sosnowych, w obrębie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, ok. 500 m od rzeki Świder. Działka jest położona w drugiej linii zabudowy od asfaltowej...

  • Komfortowe 2 osobne pokoje na Pradze Południe
    1 / 9
    Komfortowe 2 osobne pokoje na Pradze Południe

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokalizacja: - Warszawa, ul. Mlądzka 8, Grochów - Kamienica - Parter, widok na zieleń - w pobliżu park Znicza Specyfikacja: - Powierzchnia: 27,4 m² - Po remoncie w 2021 roku - 2 s...

  • Leśna działka w sąsiedztwie rzeki Świder
    1 / 4
    Leśna działka w sąsiedztwie rzeki Świder

    Józefów

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję atrakcyjną działkę w trzeciej linii zabudowy od Al. Przyszłości (zachodnia część Józefowa) dla której został przygotowany MPZP zezwalający na zabudowę jednorodzinną (w najb...

  • Działka budowlana, Józefów, Michalin
    1 / 2
    Działka budowlana, Józefów, Michalin

    Józefów

    • 1 948 800 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana o powierzchni 1624m2, Józefów. Stacja PKP Michalin 700m. Grunt objęty MPZP - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej lub bliźniaczej. Wymiary...

  • Dom wolnostojący do wykończenia
    1 / 8
    Dom wolnostojący do wykończenia

    Józefów

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponujemy piękną, dużą, porośniętą sosnami działkę w bardzo dogodnej lokalizacji w Józefowie. Na działce obecnie stoją 2 budynki. Jeden zamieszkały, parterowy o powierzchni ok. 9...

  • Duże biuro, w cichym miejscu Michalina
    1 / 6
    Duże biuro, w cichym miejscu Michalina

    Józefów

    • 9 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia piętro budynku o pow. 233 m2, położonego w centrum Józefowa, po zachodniej stronie.  W lokalu obecnie prowadzone jest biuro Lokal składa się z: - 3 gabinetów - pomies...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Parter + miejsca postojowe, do aranżacji, Michalin
    1 / 13
    Parter + miejsca postojowe, do aranżacji, Michalin

    Józefów

    • 2 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 28,7 m2 położony na parterze budynku biurowego z centrum Michalina.  Budynek wzniesiony w 2022r. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, z d...

  • Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn
    1 / 5
    Działka inwestycyjna z WZ na halę i magazyn

    Warszawa

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna 3000 m2 w idealnej lokalizacji, przy Wale Miedzeszyńskim, przy zjeździe z autostrady A 2, asfaltowa droga dojazdowa, oddzielona ekranem od głównej trasy. Przy...

  • Lokal do wynajęcia
    1 / 8
    Lokal do wynajęcia

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy 300 m² do wynajęcia – parter, piętro i piwnica, idealny na działalność produkcyjną, usługową. Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni 300 m², zlokalizo...

  • Lokal usługowy salon fryzjersko kosmetyczny
    1 / 7
    Lokal usługowy salon fryzjersko kosmetyczny

    Józefów

    • 4 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy (fryzjersko, kosmetyczny)o powierzchni 80 m2.  Salon składający się z dwóch dużych pomieszczeń 25 m2 i 22 m2, małego 5 m2 oraz dodatkowych czyli recepcj...

  • Piękny dom w Wilanowie na wynajem
    1 / 16
    Piękny dom w Wilanowie na wynajem

    Warszawa

    • 21 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu na wynajem przestronny dom  o powierzchni 350 m², położony w okolicach Placu Vogla na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: piwnic...

  • Dobre Miejsce - nowe domy wolnostojące w Józefowie
    1 / 9
    Dobre Miejsce - nowe domy wolnostojące w Józefowie

    Józefów

    • 2 950 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupując z nami OSZCZĘDZASZ: - 0 zł wynagrodzenia agencji! - 0 zł podatku PCC Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowych domów wolnostojących we wschodniej...

  • Lokal mieszkalny 145 mkw na Górnym Mokotowie
    1 / 16
    Lokal mieszkalny 145 mkw na Górnym Mokotowie

    Warszawa

    • 2 812 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 19 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Belgijskiej 11, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek biurowo- mieszkalny,...

  • Lokal gotowy do wprowadzenia * nowy * centrum
    1 / 14
    Lokal gotowy do wprowadzenia * nowy * centrum

    Józefów

    • 4 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. ok. 85 m2 ze skosami usytuowany na poddaszu budynku usługowo - biurowego w Józefowie przy ul. Sikorskiego 93. Budynek nie posiada windy. Lokal składa się...

  • Wólka Mlądzka, Rzeka Świder, domek, budowlana
    1 / 5
    Wólka Mlądzka, Rzeka Świder, domek, budowlana

    Otwock

    • 595 000 zł cena
    • 2 741 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z domkiem letniskowym 57m2. Powierzchnia działki 2741m2. Wymiary 31m x 90m. Możliwość podzielenia na dwie działki, dojazd z dwóch stron (droga asfaltowa...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 739 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 46,24 mkw położone przy ulicy Leszno w dzielnicy Wola Młynów. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z trzech) ka...

  • Działka rolna 1,27 h Siedliska, piękny widok!

    Siedliska

    • 121 650 zł cena
    • 12 766 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 1,2766 ha – Siedliska, widok na Pasmo BrzankiNa sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Siedliska, na najwyżej położonym wzniesieniu w o...

  • Działka budowlana Siedliska - gm. Tuchów!