• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Mieszkanie 51,97 m2 > 3 pokoje > Rembertów
    Mieszkanie 51,97 m2 > 3 pokoje > Rembertów

    Warszawa

    • 496 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie zostało sprzedane  Obecnie w sprzedaży mieszkania 2 pokojowe 38m2 i 3 pokojowe 55m2  termin odbioru grudzień 2024 E2-12 metraż 51,97 m2 pokoje 3 piętro: 1 Mieszkanie s...

  • Nowe>2 pokoje>Białołęka>ul. Mańkowska>36,07 m2
    1 / 16
    Nowe>2 pokoje>Białołęka>ul. Mańkowska>36,07 m2

    Warszawa

    • 481 534 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 376 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 36,07 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Odbiór do końca 2025 roku. OFERTA D...

  • Nowe>1 pokój>OGRÓDEK>Białołęka>Mańkowska
    1 / 3
    Nowe>1 pokój>OGRÓDEK>Białołęka>Mańkowska

    Warszawa

    • 372 373 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Nowe mieszkanie 1 pokojowe 26,06 m2 z ogródkiem w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie.Termin odbioru IV 2026E3-M47 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwesty...

  • Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska
    1 / 16
    Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska

    Warszawa

    • 450 037 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 32,73 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Odbiór do końca 2025 roku. OFERTA DEWELOPERSKA...

  • Pawilon na wynajem na bazarku
    1 / 7
    Pawilon na wynajem na bazarku

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pawilon handlowo usługowy na bazarku przy ul.Wałbrzyskej. Pawilon ma 20 mkw. Można towar wystawic też na zewnątrz. Pawilon ma bardzo dobrą lokalizację, ponieważ znajduje s...

  • Gabinet do wynajęcia dla psychologa psychoterapeuty - Pruszk
    1 / 3
    Gabinet do wynajęcia dla psychologa psychoterapeuty - Pruszk

    Pruszków

    • 300 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę GABINETY dla: psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, dietetyka, coacha, logopedy. Gabinety są świeżo po remoncie. Możliwość wynajmu na godziny, proszę o kontakt. ++...

  • NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE
    1 / 3
    NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE

    Warszawa

    • 777 150 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA – BEZ PROWIZJI – BEZ PODATKU PCC 2% MOŻLIWY ZAKUP W HARMONOGRAMIE 20/80 NAJNOWSZA TECHNOLOGIA: · FOTOWOLTAIKA · POMPA CIEPŁA · OGRZEWANIE PODŁOGOWE WYSOK...

  • MAGAZYN + BIURO - Warszawa Włochy, Opacz Wielka
    1 / 12
    MAGAZYN + BIURO - Warszawa Włochy, Opacz Wielka

    Warszawa

    • 11 500 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Obiekt biurowo-magazynowy o pow. 370 m2, w dogodnej lokalizacji. W skład obiektu wchodzi: - pomieszczenie biurowe na parterze około 40mkw - pomieszczenie biurowe na piętrze wraz z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka ROD Mokotów Centrum
    1 / 15
    Działka ROD Mokotów Centrum

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię prawa do działki ROD – Mokotów / Metro Racławicka Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 320 m², położona w wyjątkowej lokalizacji – w samym sercu Mokotowa, zaledwie 2 min...

  • Dom Warszawa Bemowo ul. Szeligowska

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 2 171 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego w Szeligach przy Ulicy Szeligowskiej.Usytuowany w cichym osiedlu domów jednorodzinnych na granicy z Warszawą Bemowo...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 19 618 € cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1154 m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Działka Koryta ul. Lipowa

    Koryta » ul. Lipowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Są miejsca, które się kupuje.I są takie, które się wybiera sercem.Ta działka należy do tej drugiej kategorii.W samym sercu zielonej enklawy gminy Prażmów - Koryta, w...

  • Dom Warszawa Ursynów ul. Karczunkowska

    Warszawa » Ursynów » ul. Karczunkowska

    • 12 500 zł cena
    • 347 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do wynajęcia przestronny dom rodzinny z 2006 roku o powierzchni 240 m², położony w spokojnej części Ursynowa przy ul. Karczunkowskiej na działce ok. 1000 m². Nieruchomość p...

  • Dom Warszawa Ursynów ul. Karczunkowska

    Warszawa » Ursynów » ul. Karczunkowska

    • 2 490 000 zł cena
    • 347 m2 powierzchnia
    • 7 176 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z 2006 roku o powierzchni 240 m², położony w spokojnej części Ursynowa przy ul. Karczunkowskiej na działce ok. 1000 m². Nieruchomość po...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Kruczkowskiego Leona

    Warszawa » Śródmieście » ul. Kruczkowskiego

    • 8 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu mieszkanie na warszawskim Powiślu. Osiedle mieszkaniowe z dużym zielonym ogrodem/patio, ochroną i monitoringiem. Bardzo dobre położenie, dobre połączenia komunikac...

  • 2 pokoje z ogródkiem i garażem
    1 / 11
    2 pokoje z ogródkiem i garażem

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na parterze, lokal mieszkalny z tarasem i ogródkiem o powierzchni około 40 m2. Inwestycja położona wśród nowych apartamentowców, przy u...

  • Wyjątkowe 65 m² | 2 pokoje | Józefów| Parking i Piwnica
    1 / 11
    Wyjątkowe 65 m² | 2 pokoje | Józefów| Parking i Piwnica

    Józefów

    • 779 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 65 m² w sercu Józefowa | Balkon | Parking | Piwnica Są mieszkania projektowane "co do centymetra" i są takie, które dają prawdziwe poczucie przestrzeni. To drugie znajdz...

  • Apartament inwestycyjny Aleje Jerozolimskie 216
    1 / 13
    Apartament inwestycyjny Aleje Jerozolimskie 216

    Warszawa

    • 419 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny – jasny, funkcjonalny apartament o powierzchni 27 m², położony na 2. piętrze nowoczesnego kompleksu Apartamenty Varsovia Jerozolimskie, przy...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 770 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 45,2 m² na Warszawskim Solcu, idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Lokal położony na 3. piętrze w bu...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Kobielska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kobielska

    • 3 700 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,00 m2  znajdujące się na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej.Usytuowane na 3. piętrze, w pełni...