• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 219 € cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro o pow.16,84 m2na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 1 846 € cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.142 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 6 760 € cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.520,05 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 7 018 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.121 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,
    1 / 8
    Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,

    Konstancin-Jeziorna

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w prestiżowej i zielonej okolicy, które urządzisz po swojemu? Ta oferta w Konstancinie-Jeziornie łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem aranżacyjnym - ide...

  • Dom Sokołów gm. Gostynin
    1 / 6
    Dom Sokołów gm. Gostynin

    Sokołów

    • 270 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczym Sokołowie, w otoczeniu natury. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w pobliżu naturalnych lasów i wód...

  • Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania duże, widne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i toaletą. Salon o powierzchni ok 20 m2, sypialnia 11m2, druga sypialnia 9 m2, kuchnia 6,5 m2, łazie...

  • Mieszkanie, kawalerka, Warszawa Wola metro Płocka
    1 / 13
    Mieszkanie, kawalerka, Warszawa Wola metro Płocka

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Do wynajęcia apartament, mieszkanie, kawalerka 36 metrów na warszawskiej Woli, zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Płockiej i Wolskiej tuż przy stacji metra Płocka. Mieszkanie po...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokojowe z balkonem i widną kuchnią, Metro
    1 / 9
    3 pokojowe z balkonem i widną kuchnią, Metro

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 60,7 m², położone na 2. piętrze w budynku z 11 piętrami i windą, na warszawskim Bemowie. Okolica jest...

  • Wynajmę przestrzeń na pracownię / biuro
    1 / 6
    Wynajmę przestrzeń na pracownię / biuro

    Warszawa

    • 16 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Parter budynku o powierzchni łącznej 400 mkw, z rampą będące częścią użytkowanej przez firmę Ledon Design pracowni znajdującej się na terenie przemysłowym należącym do MPRI, zlokal...

  • Sprzedam dom 122m2- zielona okolica
    1 / 6
    Sprzedam dom 122m2- zielona okolica

    Otwock

    • 1 250 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 10 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o powierzchni 122 m², wybudowany pod koniec lat 90. Położony w cichej, otoczonej zielenią okolicy. Nieruchomość do remontu, jednak z dużym potencjałem aranżacyjnym...

  • Dwustronne mieszkanie 3 pokoje na Goclawiu z klimatyzacją
    1 / 16
    Dwustronne mieszkanie 3 pokoje na Goclawiu z klimatyzacją

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Agencjom dziękuję! Proszę o uszanowanie i nie dzwonienie! Sprzedam przestrzenne 3pokojowe mieszkanie (63,2) + wiatrołap (ok. 2m2)+ pomieszczenie gospodarcze (ok.2m2) na Gocławiu...

  • ✅Sprawdź>>>Kawalerka w świetnej lokalizacji✅
    1 / 13
    ✅Sprawdź>>>Kawalerka w świetnej lokalizacji✅

    Warszawa

    • 479 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka z oddzielną kuchnią na sprzedaż – Żerań, ul. Jana Kowalczyka Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m², położona na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku na war...

  • Lokal usługowy 765 m2, Warszawa Ochota
    Lokal usługowy 765 m2, Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 5 700 000 zł cena
    • 765 m2 powierzchnia
    • 7 451 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o powierzchni 765 m2. Położony w odległości 100m od Parku Szczęśliwickiego w otoczeniu nowych osiedli mieszkalnych. Kondygnacja minus 1, do remontu i wykończenia w...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Praga, Ząbkowska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Stara Prag...

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa | ul. Ząbkowska 14 | 75 m² | parter | duże witryny | Koneser Model najmu - wsparcie na start Aby ułatwić rozpoczęcie działalności i adaptację lokalu, właściciel przewidz...

  • Komfortowe | 2 pokoje | 56m2 | Wysoki Standard

    Warszawa » Białołęka » ul. Rossiniego

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 56 m² | 2 balkony | gotowe do zamieszkania | Białołęka – ul. RossiniegoSą mieszkania, do których po prostu dobrze się wraca.Jasne, wygodne, funkcj...

  • sprzedam mieszkanie w Warszawie
    sprzedam mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Włochy, ul Batalionu AK Włochy do kolejki mieskiej 900 m, do przystanku autobusowego 500 m. Mieszkanie do remontu

  • Wynajem sal, gabinetów na warsztaty, spotkania warszawa cent
    1 / 16
    Wynajem sal, gabinetów na warsztaty, spotkania warszawa cent

    Warszawa

    • 30 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz komfortowego i klimatycznego miejsca na spotkanie z klientem? Punkt Pełni to miejsce powstałe w odpowiedzi na potrzeby psychologów, coachów, dietetyków oraz wszystkich tyc...

  • Stanowisko fryzjerskie
    1 / 2
    Stanowisko fryzjerskie

    Warszawa

    • 1 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę stanowisko fryzjerskie – Warszawa (Gocław) . Lokalizacja: Warszawa, w pobliżu skrzyżowania ul. Fieldorfa i Bora-Komorowskiego Atrakcyjna cena podnajmu Wsparcie dla osób po...

  • Ustawne 2 pokoje | balkon | spokojna okolica

    Pruszków » ul. Broniewskiego

    • 590 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły (po 2000 r.), na zamkniętym i monitorowanym os...