• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 460)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 16 107 € cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 826 m2 na 24 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 21 723 € cena
    • 1 114 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1114 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 16 205 € cena
    • 831 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 831 m2 na9 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Etiudy Rewolucyjnej

    Warszawa » Mokotów » ul. Etiudy Rewolucyjnej

    • 849 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 3/4 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 5 148 € cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 396 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Zwycięzców
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska...

    Warszawa

    • 2 700 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 10 506 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy 257 m² | Galeria Saska Kępa | witryny | antresola | 4 miejsca postojowe Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 257 m², położony na antresoli...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 52 030 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa/Śródmieście , rejon ul. Towarowej , do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa. Dostępny moduł 898 mkw. netto, 970 brutto na piętrze pierwszym. Możliwa zmiana obecne...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Grójecka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Grójecka

    Warszawa

    • 3 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do wynajęcia bardzo jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Grójeckiej 186 na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się na 10. pię...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza
    1 / 8
    3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 1 880 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 22 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Klimatycznie wykończone mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z wyjściem na balk...

  • Dom Parcela-Obory ul.

    Parcela-Obory

    • 2 660 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJANa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Parcela (strefa Konstancina C) - w spokojnej, zielonej okolicy cenionej za kameralny charak...

  • Gocław 2 pokoje 54 m2 ul. Okulickiego od zaraz.

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Okulickiego

    • 695 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 54 m2 na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Wilga IX B na Gocławiu w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie:- powierzchnia 54 m kw.-...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 5 150 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - magazynowy o pow.103m2. Lokal ma parterze w magazynie przy ul.Wolskiej. Składa się z pokoi (51m, 25m, 27 m). W części wspólnej znajduje się łazienka og...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 16 900 zł cena
    • 336 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN - PRODUKCJA - DRUKARNIA !! Do wynajęcia samodzielny obiekt - magazyn o pow.251m2, wysokość 3,43m. Biuro 80 -85m2. Szerokość schodów 0,8 m. Pomieszczenia biurowe d...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303

    Warszawa » Bemowo » ul. Dywizjonu 303

    • 1 188 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osie...

  • Tanie sale na spotkania w centrum Warszawy na godz.
    1 / 4
    Tanie sale na spotkania w centrum Warszawy na godz.

    Warszawa

    • 50 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia na godziny kameralne sale konferencyjne w samym centrum Warszawy - doskonała lokalizacja o krok od węzła komunikacyjnego z metrem Rondo ONZ i kilka kroków od...

  • Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki
    1 / 7
    Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki

    Warszawa

    • 1 476 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 2 976 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokojna działka na Bemowie, Jelonki Pn, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Zlokalizowana przy ul. Rzędzińskiej 4 (dz. 158) Powierzchnia 496m2 o regularnym kształcie i równym ter...

  • Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz
    1 / 14
    Sprzedam 55,5 m BEZPOŚREDNIO Żoliborz

    Warszawa

    • 1 700 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 30 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezpośrednio, 55,5 m, Warszawa, Żoliborz. Okna zachodnie, widne, słoneczne mieszkanie. Ciche. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka. Wszystkie usługi dostępne na osied...

  • Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole
    1 / 8
    Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę przytulne, słoneczne, umeblowane mieszkanie na Woli. Atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja i dobra komunikacja. Mieszkanie typu studio z oddzielna kuchnią znajduje s...

  • Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich
    1 / 5
    Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich

    Reguły

    • 3 250 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE OGÓLNE: Na sprzedaż stalowy magazyn/hala o powierzchni około 600m2, w skład którego wchodzi magazyn/hala o powierzchni około 520m2 + budynek biurowy o powierzchni 74m2. Całoś...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka

    Warszawa

    • 9 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    (english below) 170 m² komfortu na Powiślu | 5 pokoi | 2 balkony | garaż | Tamka 16 Duża przestrzeń, świetny adres i cisza mimo ścisłego centrum. To mieszkanie łączy klimat Powiś...