• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!
    1 / 13
    Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!

    Warszawa

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bardzo sympatyczne mieszkanie około 45m2 w super lokalizacji, przy ul. Szaserów w Warszawie, szuka nowego właściciela! Znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku na ogro...

  • 2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa
    1 / 11
    2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa

    Józefów

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - przestronne mieszkanie na II piętrze niskiego bloku na ogrodzonym osiedlu w centrum Józefowa.  Lokalizacja idealna - 15 min. spacerem do SKM , ok. 0,5 godz. od...

  • Nowe 3 pokoje Saska Kępa Afrykańska
    1 / 7
    Nowe 3 pokoje Saska Kępa Afrykańska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia ciche , zadbane mieszkanie 3 pokojowe o pow. 70 m2  położone na 3 piętrzę bloku przy ul. Afrykańskiej (SAKA KĘPA).   Lokal w br. przeszedł generalny remont. Na podłoga...

  • Dom wolnostojący w centrum Józefowa
    1 / 7
    Dom wolnostojący w centrum Józefowa

    Józefów

    • 2 250 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 13 804 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UWAGA - nieruchomość w trakcie budowy PCC - 0% BEZ PROWIZJI od Kupującego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, przestronnego domu jednorodzinnego wolnost...

  • Parter, 2 pokoje, ul. Nowolipki
    1 / 10
    Parter, 2 pokoje, ul. Nowolipki

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,61 m2 położone na parterze niskiego bloku przy ul. Nowolipki. Mieszkanie położone jest na półotwartym osiedlu, wgłębi budynków. Przed blo...

  • Kawalerka po remoncie na Saskiej Kępie
    1 / 9
    Kawalerka po remoncie na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 642 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 24 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    KONKRETY - Lokalizacja: Saska Kępa, róg Alei Jerzego Waszyngtona i ulicy Saskiej. - Powierzchnia: 26,22 m² - Układ: Salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, oddzielna toal...

  • Nowy, nowoczesny dom - Józefów
    1 / 8
    Nowy, nowoczesny dom - Józefów

    Józefów

    • 2 100 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny wolnostojący typu nowoczesna stodoła w stanie deweloperskim położony  w Józefowie . Budynek o powierzchni 182,5m2, użytkowej 158,5m2,  działka o powierzchni 560m2...

  • dom z dużą działką Józefów, ul. Wiązowska
    1 / 12
    dom z dużą działką Józefów, ul. Wiązowska

    Józefów

    • 1 200 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu o pow.164 m z poddaszem w stanie surowym do wykończenia, podpiwniczony, z dużym, zadaszonym tarasem i garażem. Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie do wprowadzenia Sadyba widok
    1 / 10
    Mieszkanie do wprowadzenia Sadyba widok

    Warszawa

    • 828 828 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bernardyńskiej na sprzedaż o powierzchni 54m2.  Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.  Zakup tylko gotówkowy. Księga wieczysta, jest do za...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Kabacki Dukt

    Warszawa » Ursynów » ul. Kabacki Dukt

    • 7 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o pow. 90m2 na Kabatach, z balkonem i 2 miejscami postojowymi, zaledwie 4 minuty od stacji metra.~ ENGLISH  BELOW ~Na lokal...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zwierzyniecka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zwierzyniecka

    Warszawa

    • 1 876 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m² w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bluszczańska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bluszczańska

    Warszawa

    • 920 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 26 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Aura Mokotów: Twoje gotowe 2 pokoje z wielką loggią | Bluszczańska 17 Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę na przestronnej loggii, otoczony zielenią patio, a w powietrzu czuć spokój...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 11
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 37 212 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Ochota, do wynajęcia powierzchnia biurowa 2145 mkw. netto, 2239 mkw. brutto z możliwością wydzielenia mniejszych modułów. Obecny podział pomieszczeń jest widoczny na planie w t...

  • Nowoczesne 2-pokojowe | 47,61 m² | Wilanów
    1 / 16
    Nowoczesne 2-pokojowe | 47,61 m² | Wilanów

    Warszawa

    • 1 049 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W mieście, które nie zwalnia tempa, są miejsca stworzone do tego, by złapać oddech. Jednym z nich jest Ostoja Wilanów — kameralne, otoczone zielenią osiedle, gdzie architektura wsp...

  • Segment 132 m² Imielin | Garaż | Taras
    1 / 16
    Segment 132 m² Imielin | Garaż | Taras

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 11 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego - załączony jest do oferty. Przestronny segment w budynku szeregowym o powierzchni mieszkalnej 106.99m², a powierzchni użytkowej 132.29...

  • Wynajmę mieszkanie na Bielanach 43m
    Wynajmę mieszkanie na Bielanach 43m

    Warszawa

    • 1 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam Posiadam do wynajęcia mieszkanie w Warszawie przy ul.Conrada 8 , 43m2 salon z aneksem + oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 3m2 oraz miejsce w ga...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 11
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 130 242 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    1 / 11
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 27 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, rejon metra Dworzec Gdański. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 713,8 mkw. na piętrze trzecim, dzielnica śródmieście, rejon ulicy Bonifraterskiej. W tym...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 11
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 74 424 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal w pięknej kamienicy, 90m2, 5 pomieszczeń
    1 / 12
    Lokal w pięknej kamienicy, 90m2, 5 pomieszczeń

    Warszawa

    • 7 800 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy 90 m² | Kamienica | Okólnik | Reprezentacyjny charakter Do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 90 m², położony w klimatycznej kamienicy przy ul. Okólnik...