• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Działka usługowa Sokołów gm. Michałowice, Rodzinna
    1 / 3
    Działka usługowa Sokołów gm. Michałowice, Rodzinna

    Sokołów

    • 3 714 750 zł cena
    • 8 255 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa idealna pod inwestycję. Posiada warunki zabudowy pod magazyn! Teren sprawdzi się pod magazyn, salon samochodowy, salon wystawowy (show room), produkcję, warsztat,...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Mokotowska
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Mokotowska

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do zaoferowania stylowe pomieszczenie na 1 piętrze w  reprezentacyjnej kamienicy , przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Przestrzeń wysokim zdobionym sufitem , co nadaje wnętrzu p...

  • Do wynajęcia dwu pokojowe Warszawa bezpośrednio przy Metrze
    Do wynajęcia dwu pokojowe Warszawa bezpośrednio przy Metrze

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia za 2600 zł, bez czynszu, bezpośrednio dwupokojowe Wola blisko Metro o powierzchni 47m2, Wola, pokoje nieprzechodnie, pierwsze piętro w czteropiętrowym. Do stacji metra...

    1 / 3

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do zaoferowania pomieszczenie na 1 piętrze w kamienicy , przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Lokal(pomieszczenie) z przeznaczeniem na działalność kosmetyczną. Pełne wyposażen...

  • Tereny zielone,apartamentowiec ,ochrona
    1 / 16
    Tereny zielone,apartamentowiec ,ochrona

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji  Do wynajęcia mieszkanie po remoncie o pow.27 m2 na nie ogrodzonym i strzeżonym nowoczesnym osiedlu Mic...

  • Showroom ,parter, 5 m wysokość, dostęp 24h,ochrona
    1 / 16
    Showroom ,parter, 5 m wysokość, dostęp 24h,ochrona

    Warszawa

    • 6 942 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał‚ [tel] . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji  . Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa typu showroom ok 89 m2 w budynku zrewitalizowanym  ...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 1 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe o powierzchni użytkowej 57,2m2 - widok na Lasek Bródnowski i panoramę Warszawy 10 piętro w budynku 12 piętrowym. Do mieszkania przynależny ogrodzon...

  • DUŻY Kontener mieszkalny socjalny pawilon biurowy klimatyzac
    1 / 8
    DUŻY Kontener mieszkalny socjalny pawilon biurowy klimatyzac

    Warszawa

    • 49 700 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 1 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, Sprzedam kontener mieszkalny zbudowany przez firmę KANBUD. Doskonale sprawdzi się jako domek mieszkalny lub biuro. Optymalne wymiary czynią kontener w pełni funkcjonalnym s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam nowy obiekt
    Sprzedam nowy obiekt

    Warszawa

    • 8 500 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nową inwestycję w stanie deweloperskim z przeznaczeniem na usługi medyczne lub biurowe, bezpośrednio. Bardzo dobra lokalizacja w Warszawie na Bemowie. Cena do negocjacji.

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia |inwestycja| wynajem

    Warszawa

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Proszę o nie dzwonienie pośredników !!! Na sprzedaż mieszkanie – Wrocław, Śródmieście | 32,13 m² | kamienica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², poł...

  • Powiśle 2 pokoje przy parku
    1 / 16
    Powiśle 2 pokoje przy parku

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Powiśle | ul. Okrąg | 2 pokoje | 38 m²| balkon | piwnica | park Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane przy ul. Okrąg 6 na warszawskim...

  • Wynajmę pomieszczenie warsztatowo - magazynowe 15m2
    Wynajmę pomieszczenie warsztatowo - magazynowe 15m2

    Warszawa

    • 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bezpośrednio wynajmę pomieszczenie warsztatowo - magazynowe jedno zamykane podłużne 15 m2. Wyposażone Prąd. Możliwość zaparkowania auta. Cena 800 zł do negocjacji za miesiąc plus l...

  • Idealna lokalizacja Józefów
    1 / 13
    Idealna lokalizacja Józefów

    Józefów

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta dla inwestora ew. pod działalność gospodarczą lub dla dużej rodziny - można urządzić 2 niezależna mieszkania. Duży, piętrowy, podpiwniczony dom na 1 500 m działce,...

  • Dom dla wielopokoleniowej rodziny / Duża działka
    1 / 7
    Dom dla wielopokoleniowej rodziny / Duża działka

    Józefów

    • 3 200 000 zł cena
    • 547 m2 powierzchnia
    • 5 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w sercu Józefowa, który został zbudowany w latach 80-tych i rozbudowany w roku 2005. Budynek jest położony na działce o powierzchn...

  • Jasne przestronne, duży taras na Bielanach
    1 / 16
    Jasne przestronne, duży taras na Bielanach

    Warszawa

    • 1 040 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59.4 m² z dodatkowo z antresolą o powierzchni 28,6 m² (po podłodze). Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrow...

  • Do wprowadzenia, klimatyzacja i meble w cenie
    1 / 11
    Do wprowadzenia, klimatyzacja i meble w cenie

    Warszawa

    • 655 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,70 m2 położone na II piętrze (z 10) bloku przy ul. Żuromińskiej. Mieszkanie w 2021 roku przeszło generalny remont na własne potrzeby, kt...

  • Klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu
    1 / 11
    Klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne mieszkanie na poddaszu na Starym Żoliborzu: Powierzchnia: - 70 m² Układ pomieszczeń: - Salon z aneksem kuchennym - Duża sypialnia - Mały pokój - Duża łazienka - Gard...

  • 2 niezależne domy. Doskonała inwestycja!
    1 / 16
    2 niezależne domy. Doskonała inwestycja!

    Józefów

    • 1 540 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 4 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie do sprzedania dwa domy 274 m2, 80 m2 na działce 792 m2 położone po zachodniej stronie Józefowa, na granicy z Falenicą.  Główny dom o powierzchni 274 m2 składa się z: Par...

  • Piękny drewniany dom | duża działka
    1 / 9
    Piękny drewniany dom | duża działka

    Józefów

    • 1 410 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 6 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży, dom o konstrukcji drewnianej i powierzchni 214,4 m² oraz wolnostojący garaż na dwa samochody. Budynki są usytuowane na malowniczej działce o powierzchni 1962 m²,...

  • Bliźniak w doskonałej lokalizacji!
    1 / 14
    Bliźniak w doskonałej lokalizacji!

    Józefów

    • 2 600 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 10 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, w stanie deweloperskim wybudowany na kameralnym osiedlu w Józefowie. Powierzchnia użytkowa domu: 255,56 m2, działka 366 m2. Funk...