• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 461)
  • Rekreacyjna nad jeziorem Długim, dostęp do linii brzegowej
    1 / 4
    Rekreacyjna nad jeziorem Długim, dostęp do linii brzegowej

    Warszawa

    • 150 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładnie położona działka w otulinie leśnej, nad jeziorem Modzerowskim/Długim, jezioro bardzo atrakcyjne, czyste, o powierzchni pow. 250ha, przy działce 100ha lasów państwowyc...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Prosta
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Prosta

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro serwisowane - ul. Prosta. Biuro dla 6 osób. Cena 9 000 zł/netto. (1 500 zł/netto/osoba)  Zalety wynajmu powierzchni: Niezależne biuro z kontrolą dostępu - zamknięte pomi...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Opacz Wielka, Dzwonkowa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy, Opacz Wielka, Dzwonkow...

    Warszawa

    • 3 999 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownię Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, do...

  • 48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki
    1 / 11
    48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki

    Warszawa

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach, ul. Calineczki 14-16 48,50 m² • nowoczesny budynek z 2018 r. • dostępne od ręki Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania w...

  • Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie Warszawa Wola lub zamienię na mieszkanie w Szczecinie na nieco większe z dopłatą. Mieszkanie czyste po remoncie 5 lat temu nowa instalacja elektryczna. Do zamie...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Płocka

    Warszawa » Wola » ul. Płocka

    • 1 467 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowy w budynku handlowo-biurowo-usługowym na Woli. Budynek usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji, duży ruch kołowy. * dodatkowe informacje: sieć komputerow...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Płocka

    Warszawa » Wola » ul. Płocka

    • 957 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 328 € cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,96 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 328 € cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,94 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 4 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 7 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 475 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w OKOLICY ul. Lindleya. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 3 547 € cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 208,66 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 200 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: sala spotkań do 8 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 12 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ---------Bez p...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 12 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 18 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 12 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 75 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 8 osób w budynku użytkowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Międzynarodowa
    1 / 4
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Międzynar...

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Ul. Międzynarodowa 60 Rozkład Studia : -Pokój z aneksem kuchennym i pojedynczym łóżkiem -Łazienka Dod. Informacje : - Studio znajduje się na dziewiątym piętrze - Wyposażone : pra...