• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 461)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka

    Warszawa

    • 464 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam przestrzenną kawalerkę 34m² z klimatyzacją, położoną na zamkniętym, zielonym i cichym osiedlu przy ul. Augustówka (styk Mokotowa i Wilanowa), ogrzewanie elektryczne, miesz...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 15 094 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 208,66 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna

    Warszawa

    • 2 350 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 29 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lok...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Jana Nowaka-Jeziorańskiego
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław...

    Warszawa

    • 3 990 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na wynajem Jana Nowaka-Jeziorańskiego Lokal narożny w świetnej lokalizacji, tuż przy planowanej stacji metra! Znajduje się przy głównym wyjściu z budynku, idealny pod usługi...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym
    1 / 16
    Dom w stanie surowym zamkniętym

    Janów

    • 549 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w dobrej lokalizacji wśród domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Janów (województwo mazowieckie, powiat sochacz...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja cicha i spokojna, blisko sklepy spożywcze, nieco dalej bazarek (500 m), galeria RENOVA (500 m), stacja benzy...

  • Odstąpię działkę ROD 506 m.
    Odstąpię działkę ROD 506 m.

    Warszawa

    • 55 000 zł cena
    • 506 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Odstąpię prawo dzierżawy w ROD działki 506m na pograniczu Warszawy i Jaworowa. Do działki dojazd szeroka aleją jest również zaplanowany przy działce wjazd na ogród z ulicy . Niedal...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Siłaczki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Siłaczki

    Warszawa

    • 3 060 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, która jest nie tylko funkcjonalna, ale też przyjazna dla portfela i komfortowa dla pracowników? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy ustawne, 3-pokoj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie
    1 / 11
    Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 4 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny segment z ogrodem w spokojnej części Nadarzyna Na sprzedaż komfortowa połowa bliźniaka położona w cichej i kameralnej części Nadarzyn, przy ul. Jaworowej. Nieruchomość...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Instalatorów
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Instalatorów

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Ul. Instalatorów 9 Metraż: 17,5 m2 Rozkład Lokalu mieszkalnego : -Salon z aneksem kuchennym  - Korytarz z przestronną szafą -Łazienka z toaletą oraz kabiną prysznicową. Dod. Info...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Skierniewicka
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 11 719 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni pracownikom najwyższy komfort? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe biuro zlokalizowane w sercu dynamicznie...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów, Domaniewska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro do pracy dla ok. 6 osób Dostępne od ZARAZ ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU: Czynsz bazowy - 1200 PLN/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1200 PLN/os. miesięcznie = 6900 PLN miesięc...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dworska, Modlińska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Białołęka, Dwors...

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KOSZTY I OPŁATY: Czynsz najmu - 3000 PLN miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 PLN miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 PLN miesięcznie Kaucja - do uz...

  • 65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!
    65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 65m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Piętro drugie...

  • Ciche 3 pokoje do zamieszkania
    1 / 9
    Ciche 3 pokoje do zamieszkania

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Żoliborz, Sady Żoliborskie, osiedle "Rudawka". Spokojna, zielona okolica. Mieszkanie o pow. 47 mkw na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Nowolipie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Nowolipie

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłącznie w Hampton Home  2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50’ na ul. Nowolipie 20 przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli. Mieszkanie jest dostępne od 1 maja.  *...

  • Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20
    1 / 15
    Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20

    Janki

    • 49 500 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 1200 m² (ok. 800 m² hali magazynowej + ok. 500 m²...

  • 2 pokoje z dużym balkonem –Mokotów Zdziechowskiego
    1 / 14
    2 pokoje z dużym balkonem –Mokotów Zdziechowskiego

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia śliczny 2-pokojowy apartament znajdujący się na Mokotowie przy ul. Mariana Zdziechowskiego, w prestiżowej inwestycji Art Deco. Apartament z zacisznym balkonem położo...

  • Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.
    1 / 7
    Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.

    Warszawa

    • 877 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Wierzbno na Górnym Mokotowie. Mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane jest w budynku z lat 60. Blok z windą, odnowi...

  • Przestronny dom 167 m z ogrodem blisko Warszawy
    1 / 16
    Przestronny dom 167 m z ogrodem blisko Warszawy

    Sierzchów

    • 1 195 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 156 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 167,48 m² został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia wyraźny podział na strefę dzienną na part...