• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 461)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Aleja Wyścigowa

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Wyścigowa

    • 3 600 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy A...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Sztuk Pięknych

    Warszawa » Wola » ul. Sztuk Pięknych

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję na wynajem od 1 maja nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na siódmym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli na ulicy Sztuk P...

  • 1 / 4
    działka pod dom 2-lokalowy

    Michałowice

    • 965 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Michałowicach - Wieś. Wymiary działki 45 x 22 -OD WJAZDU WYMIAR 45 M Teren objęty planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo...

  • 1 / 4
    Działka Wólka Dworska rynek pierwotny ul.

    Wólka Dworska

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wólka Dworska (gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyńs...

  • Dwa osobne pokoje, balkon, szybki dojazd do centrum Warszawy
    1 / 15
    Dwa osobne pokoje, balkon, szybki dojazd do centrum Warszawy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch. Ni...

  • Dom pod Warszawą /Nowe Racibory
    1 / 9
    Dom pod Warszawą /Nowe Racibory

    Nowe Racibory

    • 749 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Dom murowany z potencjałem w otoczeniu lasu – Nowe Racibory, ul. Brzoskwiniowa Tylko 30 km do Ursynowa Na sprzedaż dom jednorodzinny murowany, położony w spokojnej, zie...

  • Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław
    1 / 11
    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocław

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Piękne, ciche mieszkanie 74m, w kameralnej okolicy na Gocławiu, w niskiej zabudowie, bezpośrednio przy parku, Cztery pokoje (gabinet przejściowy), salon, jadalnia i kuchnia – otwa...

  • Gabinet dla kosmetyczki, manicure, masażysty
    1 / 6
    Gabinet dla kosmetyczki, manicure, masażysty

    Warszawa

    • 1 500 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gabinet bez okna dla kosmetyczki,wizażystki,stylizacji rzęs,manicurzystki,masażysty. W cenie są wszystkie opłaty: czynsz,prąd,woda,ochrona,internet. Nie wystawiam faktury VAT. W...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na Placówkę Medyczną, Szkoleniową, Usługową, Biuro
    1 / 3
    Na Placówkę Medyczną, Szkoleniową, Usługową, Biuro

    Warszawa

    • 5 000 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy NA SPRZEDAŻ lokal użytkowy o łącznej pow. ponad 750 m2 zlokalizowany w Warszawie w obrębie dzielnicy Praga Południe, na Saskiej Kępie Lokal usytuowany jest w budynku z p...

  • Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!
    1 / 16
    Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!

    Warszawa

    • 1 078 575 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne DLA RODZINY! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, Balkon, Piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe NA SPRZEDAŻ przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok....

  • Na GASTRONOMIĘ, Usługi, Handel - Praga Południe / Gocław
    1 / 12
    Na GASTRONOMIĘ, Usługi, Handel - Praga Południe / Gocław

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal Użytkowy z Witrynami - pow. 60 m2 - Przeznaczenie: GASTRONOMIA, Handel, Usługi, Biuro - Praga Południe, Gocław - CH Promenada Oferujemy NA WYNAJEM atrakcyjny lokal użytkowy...

  • Na Sklep, Salon Kosmetyczny, Lodziarnię - CENTRUM
    1 / 4
    Na Sklep, Salon Kosmetyczny, Lodziarnię - CENTRUM

    Warszawa

    • 1 450 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Handlowo-Usługowy - Pow. 50 m2, Parter - Na Gastronomię, Sklep, Salon, Show-Room... - CENTRUM - Marszałkowska / Chmielna NA SPRZEDAŻ lokal - położony w centrum Warszawy prz...

  • Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 19 251 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia plac o pow.3000m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ -----------Bez prowizji od Na...

    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 9 625 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia plac o pow.1500 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ -----------Bez prowizji od N...

    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 6 417 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia plac o pow.1000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ -----------Bez prowizji od N...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Orszady
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Orszady

    Warszawa

    • 6 500 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 21 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom z pięknym, przestrzennym ogrodem położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - w otoczeniu zieleni, ciszy i kameralnej zabudo...

  • Działka 2000 m² Łoś k. Piaseczna
    1 / 14
    Działka 2000 m² Łoś k. Piaseczna

    Łoś

    • 540 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 2000 m² w zielonej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat piaseczyński, to doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni pod budowę domu w spokojnej okolicy z m...

    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 31 731 zł cena
    • 645 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 645 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 7 255 zł cena
    • 377 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: magazyn o pow.377 m2 na parterze hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ ---------Bez prowi...

    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna, Modlińska

    Warszawa

    • 6 609 zł cena
    • 377 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: magazyn o pow.377 m2 na parterze hali magazynowo- biurowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: @ ---------...