• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Bezpośrednio,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem, Kabaty
    1 / 16
    Bezpośrednio,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem, Kabaty

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio, b.ładne,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem i ogródkiem 320m2. Kabaty, Stryjeńskich 13. Od 1.02.26, ładne, eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną, zadbane, ciche...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Pożarowa

    Warszawa » Targówek » ul. Pożarowa

    • 776 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 na parterze w budynku z 2009r. przy ulicy Pożarowej na Nowym Bródnie w dzielnicy Targówek. Budynek 5 piętrowy...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Eugeniusza Lokajskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Lokajskiego

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje + osobna kuchnia | blisko metra NatolinOferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku...

  • Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice
    1 / 10
    Wynajmę magazyn 250m2parter+250m2 piętro winda Michałowice

    Michałowice

    • 16 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ tylko magazyn 250m2 ,biuro PIĘTRO ok al.jerozolimskich Michałowice dobra lokalizacja ewentualna mała produkcja siła lokal wysoki 3.20m piętro CENA WYNAJMU 16000zł OBECNIE P...

  • Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki
    1 / 10
    Sprzedam działkę rod w Lesznie wieś Powązki

    Leszno

    • 60 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rod 300m2.Domek 20m2 +weranda 7m2.W domku instalacja elektryczna.Na działce własna studnia głębinowa (hydrofor).,komórka na narzędzia.,

  • Nowe eleganckie lokale biurowe i usługowe- 0 % prowizji
    1 / 4
    Nowe eleganckie lokale biurowe i usługowe- 0 % prowizji

    Warszawa

    • 8 700 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa Śródmieście Powiśle, Centrum: powierzchnie biurowe i usługowe do wynajęcia. Od 20 m2 różne powierzchnie w zależności od zapotrzebowania ilość pokoi do pracy. - Budynek...

  • Działki budowlane Łady Raszyn
    1 / 6
    Działki budowlane Łady Raszyn

    Łady

    • 712 500 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w miejscowości Łady gm. Raszyn z aktualnym MPZP (zabudowa wyłącznie jednorodzinna lub bliźniacza) o powierzchni od 950 do 1208 m2 położone przy ul. Długiej/ul. Ba...

  • 2 pokoje blisko metra Bemowo, 51 m2, Kazubów 8B
    1 / 9
    2 pokoje blisko metra Bemowo, 51 m2, Kazubów 8B

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem na Bemowie przy ul. Kazubów 8B w Warszawie. Nieruchomość: Składa się z salonu z wyjście...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 1 770 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 88,50 m2 na poziomie -1 budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej na warszawskim Mokotowie poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 18 821 zł cena
    • 649 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia:lokal o pow. 649 m2 na parterze w budynku magazynowo-biurowym, w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 839 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 44,20 m2 na warszawskim Mokotowie, na poziomie -1 budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Mieszkanie 59,2m2, 3 pok., Pruszków, PL.Mechaników

    Pruszków » pl. Plac Mechaników

    • 869 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, w podwarszawskim Pruszkowie,...

  • Kawalerka do wynajecia
    1 / 8
    Kawalerka do wynajecia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Z internetem światłowodowym. Samodzielna,w cichym ,spokojnym położeniu, 10 min do przystanku,są miejsca parkingowe,blisko las,park.osoby zainteresowane proszę o telefon na nr [tel]

  • Mieszkanie Pruszków osiedle Wyględówek ul. Kopernika

    Pruszków » ul. Kopernika

    • 2 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 w centrum Pruszkowa, przy ul. Kopernika blisko stacji kolejki WKD. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze, w budynku czteropiętrowym i s...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 8 800 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa o pow.177,80m2. Lokal nadający się na magazyn, warsztat stolarski lub podobny, produkcję, studio itp. Całość na parterze, brama dwuskrzydłowa (w świ...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Melchiora Wańkowicza

    Warszawa » Ursynów » ul. Wańkowicza

    • 3 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wańkowicza w Warszawie, w sercu zielonego Ursynów-Kabaty. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 3 400 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 2-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 3 600 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia:2-osobowe umeblowane biuro na 9 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], ma...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 15 450 zł cena
    • 309 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 309 m² - Warszawa, Włochy, ul. Łopuszańska. Lokal znajduje się na 1 piętrze.Kluczowe atuty:- Lokalizacja: Zaledwie 200 metrów od centrum handlow...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Żywiecka

    Warszawa » Ursus » ul. Żywiecka

    • 3 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60 m² położony na 1 piętrze, jest możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej na parterze.Atuty nieruchomości:- Doskonał...