• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą
    1 / 14
    Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą

    Michałowice

    • 2 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Bezpośrednio, bardzo ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z dużą loggą. Natolin, ul. Braci Wagów/Filipiny Płaskowickiej, ładne, eleganckie, nowe, zamknięte osiedle, zadbane, ciche, duż...

  • Sprzedam Lokal 103 m2 Warszawa
    1 / 4
    Sprzedam Lokal 103 m2 Warszawa

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 020 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadamy do wynajęcia lub sprzedaży lokal użytkowy o 104m2 przy ul.Radarowej 9 w Warszawie . Lokal posiada dwa wejścia, witrynę, zaplecze techniczne i socjalne, wc, mejsce na bank...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 14 247 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal magazynowy o powierzchni około 257m2 m2 położony na parterze budynku w Warszawie na Targówku. Lokal nie ogrzewany. Lokal jest w trakcie remontu. Będzie pomalowany na...

  • 2 pok. na wynajem, Centrum ul Sulkiewicza, Park Łazienkowski
    1 / 16
    2 pok. na wynajem, Centrum ul Sulkiewicza, Park Łazienkowski

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Śródmieściu, 57 m 2, ul. Sulkiewicza 12, przy Parku Łazienkowskim, w prestiżowej strefie rządowej. - 2 p. w 3 p. budynku, z balkonem - wysokość mieszkania: 3 m...

  • Mieszkanie 3 pok Pruszków 71.1m2, 2 garaże, 2 balkony, klima
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pok Pruszków 71.1m2, 2 garaże, 2 balkony, klima

    Pruszków

    • 865 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71.1 m2 w doskonałej lokalizacji Pruszkowa/ Parzniewie przy ulicy Działkowej. Oferta bezpośrednio od właścic...

  • Do wynajęcia Dom na biura pod działalność gospodarczą lokali
    1 / 9
    Do wynajęcia Dom na biura pod działalność gospodarczą lokali

    Łomianki

    • 6 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry ! Posiadam do wynajęcia dom pod działalność gospodarczą w bardzo dobrej lokalizacji Łomianek z parkingiem na 7 aut działka narożna . Wynajmę tylko uczciwej i porządnej...

  • Działka budowlana (16 mieszkań) w centrum Grodziska Maz.
    Działka budowlana (16 mieszkań) w centrum Grodziska Maz.

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 999 999 zł cena
    • 4 478 m2 powierzchnia
    • 1 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycja-działka budowlana. Oferta dla dewelopera i nie tylko ! Dla tej działki są aktualne Warunki Zabudowy na 8 bliźniaków i 4 budynki dwu-lokalowe . Łączn...

  • Bezpośrednio, b.ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z ogródkiem
    1 / 8
    Bezpośrednio, b.ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z ogródkiem

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Od zaraz, ładne, eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną, zadbane, ciche, dużo zieleni, duże zielone patio, plac zabaw dla dzieci, z bezpośrednim dostępem do parku Moczydełko, 850m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Białołęka 1000m2 działka budowlana ul. Białoęcka

    Warszawa

    • 1 089 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 089 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Białołęka 1000m2 , ul.Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki szerokość 27,3m x 37m długość. Na działce jest prąd, woda i gaz....

  • Białołęka ul. Białołęcka 1000m2 działka Budowlana

    Warszawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 090 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowlana działka Białołęka 1000m2 , ul. Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki szerokość 27,3m x 37m długość. Na działce jest prąd, woda i gaz....

  • Lokal Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 11 999 999 zł cena
    • 1 578 m2 powierzchnia
    • 7 605 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie.Najważniejsze atuty:...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 14 600 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem biuro (256,95 m2) położone na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej.Powierzchnia biurowa w wysokiej klasy budynku biurowym przy stacji metra Wilanowska. Recepcja bud...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 106 000 zł cena
    • 1 578 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu oddanego do użytku w 2024 nowoczesnego budynku biurowego z garażem podziemnym, położonego w Warszawie.Najważniejsze atuty:...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Wierzbno ul. Aleja Niepodległości

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Niepodległości

    • 14 000 € cena
    • 849 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Powierzchni Biurowej - Al. Niepodległości 69, Warszawa (Metro Biurowiec).Bez prowizji!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 6. piętrz...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 16 600 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na wynajem przestronne biuro o powierzchni 292,38 m2 położone na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej. Lokal znajduję się w wysokiej klasy budynku biurowym z recepcją przy wej...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Wierzbno ul. Aleja Niepodległości

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Niepodległości

    • 6 500 € cena
    • 397 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Powierzchni Biurowej - Al. Niepodległości 69, Warszawa (Metro Biurowiec).Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 6. piętrze prestiżoweg...

  • Działka Kozerki ul. Merkurego

    Kozerki » ul. Merkurego

    • 1 721 000 zł cena
    • 3 693 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam przyjemność przedstawić państwu działkę na sprzedaż dla osób  poszukujących działki pod budowę hali lub budynku usługowego.Działka o powierzchni 3 693 mkw położona bezpośrednio...

  • Nowoczesny bliźniak z ogrodem Bramki gm. Błonie

    Bramki » ul. Familijna

    • 900 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 165 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniaki Bramki Familijna – nowoczesny dom w zielonej enklawie, 20 minut od Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży połówki bliźniaka w stanie deweloper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 6 123 € cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 471 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 13 000 € cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1000 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...