• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus

    Warszawa

    • 8 700 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 2 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SUPER OKAZJA!!! TYLKO 8700000ZŁ + VAT 23% OBIEKT O ŁĄCZNEJ POW.OK1700M2 W WYŻSZYM STANDARCIE PONIŻEJ SZCZEGÓŁY ; - ATRAKCYJNA działka o powierzchni całkowitej 4100 m , w bliskim s...

  • Lokal użytkowy Raszyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Raszyn

    Raszyn

    • 7 500 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia obiekt usługowo -produkcyjno - magazynowy z częścią biurową o powierzchni 430 metrów kwadratowych rozmieszczonych na...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 11 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo-biurowo-usługowy do wynajęcia zlokalizowany w Warszawie (Ursynów)o powierzchni 120m ( rozkład pomieszczeń do aranżacji, w tym momencie są 4 pomieszczenia w tym jedno...

    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 88m składający się z 3 pomieszczeń, łazienki , pomieszczenia gospodarczego i balkonu. Budynek strzeżony, ogrodzony, miejsca parkingowe w ga...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 2
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 8 500 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia magazyn o pow.350m2, w tym ok.40m2 pow. biurowa. Ogrzewanie liczone z metra, woda płatna od osoby,prad zgodnie ze wskazaniem licznika. Jedna bra...

  • Działka Zalesie gm. Żabia Wola
    1 / 9
    Działka Zalesie gm. Żabia Wola

    Zalesie

    • 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w bajkowej, cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie stawów, lasu i rzeki. 800m od, 30km od Warszawy. trasy Katowickiej. W drodze gaz, prąd, woda. Planowane odrolni...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 990 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka o powierzchni 1 ha, rolno-inwestycyjna (klasa ziemi IV i V), z możliwością podzielenia na mniejsze w dzielnicy Łąki . Działka z dwóch stron przylega do ulic. Wszystk...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Sprzedam mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego ,osiedle XX-lecia.Mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z trzech pokoi,widnej kuchni,łaz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 12 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad jeziorem w Powsinku 240 m2 na działce ok. 1500 m2.Wybudowany w 2006 r. Urocze i ciche miejsce na skarpie z ładnym widokiem na jezioro i okoliczne zielone łąki.Cisza i spokó...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 299 000 zł cena
    • 1 638 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, częściowo ogrodzona działka budowlana o pow. 1638m2 przeznaczona pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną, szeregową. Położona w atrakcyjnej lokalizacji, z sąsiedztwem...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 9
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 73 800 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia nowo wybudowany obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni 2450m kwadratowych, na które składa się 1800m kwadr...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Lokal użytkowy w centrum Grodziska Mazowieckiego, idealny na gabinet lekarski, dentystyczny... Składa się z dwóch gabinetów o pow. 15 m kw i 13 m kw, poczek...

  • Działka Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki

    Opypy

    • 215 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl DZIAŁKA położona jest ok.50m. od drogi utwardzonej. Cena działki 215000.Kształt prostokątny o wym.46x33m.Cała działka ogrodzona j...

  • Działka Chlebnia gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Chlebnia gm. Grodzisk Mazowiecki

    Chlebnia

    • 1 900 000 zł cena
    • 17 986 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren rolno-budowlany o powierzchni 17986m2. Media: woda miejska, energia, gaz w odległości 100m od działki. Dostęp do drogi asfaltowej. Nieruchomość przeznaczona jest pod ekstensy...

  • Lokal użytkowy Milanówek
    Lokal użytkowy Milanówek

    Milanówek

    • 2 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Lokal handlowy o powierzchni 34m2 usytuowany na parterze w ścisłym centrum Milanówka. Posiada zaplecze i wc. Cena 2000zł/mies. ne...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 12 800 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajecia bardzo duży lokal o pow 260m2. pomieszczenie jest w trakcie generalnego remontu który zakończy się w najbliższym czasie i składa się z pięciu pomieszczeń. budynek jest...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wesoła Wesoła
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wesoła Wesoła

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 171 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalno-usługowy o pow 410 m2,działka 700m2.Usytuowany w centrum,w bliskiej okolicy nowowybudowanego osiedla.Parter 1 część:garaż(2 samochody),gabinet,sala sprzedażowa(6...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Dom o pow 240m2 w zabudowie bliżniaczej na działce o pow.500m2. Składa się z 7 pokoi, widnej kuchni z przejściem do jadalni, 3 łaz...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Nieruchomość położona jest w dzielnicy Warszawa Włochy - Okęcie. Stanowi doskonałą lokalizację zarówno pod względem dogodnego położenia jak i komfortowego...

  • Lokal użytkowy Otrębusy gm. Brwinów
    1 / 7
    Lokal użytkowy Otrębusy gm. Brwinów

    Otrębusy

    • 7 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia komfortowy dom w Otrębusach (164 m2) z magazynami (230m2)- 5 min. od WKD. Działka 2500 m2 z szeroką brama wjazdową na pilota. Obiekt monitorowany. W domu można wydziel...