• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus

    Warszawa

    • 23 300 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bardzo atrakcyjnE BIURA i MAGAZYNY !!! położone na działce o powierzchni 4100 m. Budynek BIUROWY o powierzchni użytkowej 365 m wykonczony materiałami wysokiejjakosci oddany do uż...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów

    Warszawa

    • 2 180 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Wilanowie na Zawadach, segment środkowy 230 m2, 2 poziomy plus poddasze użytkowe, garaż. Numer oferty: 234/D/2018

  • Działka gospodarstwo Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka gospodarstwo Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 900 000 zł cena
    • 55 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ!!! Gospodarstwo rolne o pow. 5,52 ha z różnorakim drzewostanem i małym stawem. Na działce znajduje się ładny piętrowy dom 215m2, zbudowany w 1992r. Dom posi...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 190 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji - możliwość płatności w ratach - raty do uzgodnienia. B.Atrakcyjne Działki Budowlane o pow.ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście

    Warszawa

    • 120 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowo-handlowa w budynku klasy A w systemie open space.Ścisłe centrum,kameralność,szykowny i elegancki biurowiec.Duże witryny i duże okna.Zaawansowany system podnies...

  • Dom Milanówek
    1 / 2
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 3 900 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękna, komfortowa rezydencja położona w Milanówku na działce o pow.3150 m2 w bardzo kameralnej okolicy, wśród elitarnego sąsiedztwa. W okolicy dużo zieleni, las, dojazd drogą a...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 1 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogrodzona działka o pow. 770 m2 z dwoma wjazdami, zabudowana 10-pokojowym domem o pow. 535 m2 w stanie deweloperskim, z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ze względu...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 6
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 40 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wolnostojący budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany w rejonie Al. Jerozolimskich, Warszawy, Pruszkowa o powierzchni ok. 1700 m2. Powierzchnia biurowa ok. 800 m2: po ok. 280 m2 -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Milanówek
    1 / 3
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom blisko centrum Milanówka. Idealny na instytucję, działalność biurową, przedszkole.... Powierzchnia 200 m kw, 5 pomieszczeń, łazienka, WC. Podjazd wykostkowany z mi...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 13 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Duży, przestronny i komfortowy dom o pow. 312 m kw, usytuowany na ładnej działce o pow. 2500 m kw w Grodzisku Mazowieckim. Na parterze salon połączony z ku...

  • Działka Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki

    Chrzanów Mały

    • 1 081 000 zł cena
    • 10 810 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przeznaczony pod budownictwo wielorodzinne np. segmenty.Na pograniczu Milanówka i Grodziska Maz. Plany zagosp. przestrzennego uwzględniają podciągnięcie medii i drogi dojazdo...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 4
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 4 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 110m zlokalizowany przy trasie Warszawa-Pruszków. Lokal znajduje się na piętrze i składa się z : dużego pomieszczenia do aranżacji (100m),...

  • Działka Urzut gm. Nadarzyn
    1 / 4
    Działka Urzut gm. Nadarzyn

    Urzut

    • 2 002 070 zł cena
    • 10 822 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.10822m2.Podzielona na 10 działek o pow od 950m2 do 2000m2 Plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz szeregową.Cena za metr 1...

  • Działka Żółwin gm. Brwinów
    Działka Żółwin gm. Brwinów

    Żółwin

    • 600 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-Działka o pow.5000 m2, z przeznaczeniem pod sport i rekreacje. Położona w Żółwinie kolo Podkowy Leśne, przy osiedlu o zabudowie willowej. Doskonałe miejsce na...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 10 000 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Działka o pow. 2,5439 ha w Grodzisku Mazowieckim, usytuowana w okolicy WKD Nadarzyńska. W studium zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka pod...

  • Działka Błonie
    Działka Błonie

    Błonie

    • 4 100 000 zł cena
    • 38 854 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Działka inwestycyjna położona w Błoniu przy trasie poznańskiej. Działka przygotowana jest do budowy domów jednorodzinnych, budynku usługowo - handlowego oraz...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 007 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka o powierzchni 3300 m2 z przeznaczeniem usługowo-mieszkaniowym położona w dobrym punkcie pod Grodziskiem Mazowieckim. Obecnie na działce znajduje się murowany i otynkowany b...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 752 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do sprzedania obiekt 240m2 składający się z partetu, gdzie mieści się lokal usługowo-handlowy o powierzchni 120m2 zlokalizowany na parterze w centrum Grodziska Mazowieckiego w sąsi...

  • Działka  gm. Nowy Dwór Mazowiecki
    Działka gm. Nowy Dwór Mazowiecki

    Warszawa

    • 8 000 000 zł cena
    • 73 906 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. OPIS Działka ma kształt kwadratu z dwiema odnogami tzn. ma wjazd z dwóch ulic, zarówno od strony...

  • Działka Janki gm. Raszyn
    1 / 2
    Działka Janki gm. Raszyn

    Janki

    • 10 300 000 zł cena
    • 22 900 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- 23,000m2 - około 449,78zł za metr kwadratowy działki budowlanej! Działka składająca się z dwóch działek odpowiednio - 13,000m2 (wymiary 200x65metrów) oraz...