• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 125 € cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 2 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia plac o pow.750 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] -----------Bez prowi...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 4 720 € cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 4 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 1180 m2 na parterze w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 500 € cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia plac o pow.1000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] -----------Bez prow...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 60 000 € cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 2 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia plac o pow.40000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] -----------Bez pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 976 € cena
    • 482 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow.482 m2 na parterze hali magazynowo- biurowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich

    Warszawa » Bemowo » ul. Powstańców Śląskich

    • 1 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia zadbany lokal, mieszczący się w bloku na Bemowie tuż przy lotnisku Warszawa - Babice.Atuty:Lokalizacja - 5 min spacerem do Galerii Bemowo,Komunikacja - 5 min p...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 290 € cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 7 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.187 m2 na 1 parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 7 417 € cena
    • 645 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 645 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na parterze w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.). Doskonała lokalizacja, komunikacja w 4 kierunkach (Poznań, Kraków, Gdańsk, Białystok)....

  • 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Piwnica | Dwustronne

    Mysiadło

    • 885 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie, 3 Pokoje o powierzchni 73,5 m² w stanie idealnym. Przestronne, nowocześnie wykończone, zlokalizowane w Mysiadle, niedaleko Puławskiej w cichej uliczc...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Grzybowska

    • 8 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residen...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Trakt Królewski ul. Nowy Świat

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowy Świat

    • 4 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bardzo atrakcyjny, świeżo wyremontowany lokal biurowy. Położony w Kamienicy w centrum Warszawy (oficyna) w sąsiedztwie Placu 5 Rogów. Lokal z przeznaczeniem jako pracownia, gabi...

Warszawa » Śródmieście » ul. Nowy Świat

    • 2 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bardzo atrakcyjny, świeżo wyremontowany lokal biurowy. Położony w Kamienicy w centrum Warszawy (oficyna) w sąsiedztwie Placu 5 Rogów. Lokal (niski parter) z przeznaczeniem jako...

  • wtnajmę kawlarekę wraz z możliwością MELDUNKU
    wtnajmę kawlarekę wraz z możliwością MELDUNKU

    Warszawa

    • 500 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajme kawalerkę wraz z mozliwością MELDUNKU na pobyt stały lub czasowy. TAKŻE DLA OBCOKRAJOWCÓW

  • Dom Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Dom Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim - ul. Borówkowa - zamiennik mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni ok 72 m², położony w spokojnej i zielonej części Gro...

  • Dostęp 24h  , parking , recepcja , ochrona Wola
    1 / 6
    Dostęp 24h , parking , recepcja , ochrona Wola

    Warszawa

    • 3 538 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o powierzchni ok 58 m 2 na bliskiej Woli , w sąsiedztwie Śródmieścia Bardzo dobra propozycja na kancelarie komorniczą , notariusza...

  • Dostep24h,recepcja,ochrona,poczekalnia,wys 3m .
    1 / 16
    Dostep24h,recepcja,ochrona,poczekalnia,wys 3m .

    Warszawa

    • 5 878 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał tel. [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 74 m 2 na terenie Dolnego Mokotowa, w rejonie ulicy Belweder...