• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 722)
  • Lokal użytkowy Milanówek
    Lokal użytkowy Milanówek

    Milanówek

    • 3 500 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Lokal o pow. 125m2 położony na pierwszym piętrze w budynku 1-piętrowym zlokalizowanym przy głównej ulicy w Milanówku. Lokal w trakcie wykańczania, istnieje w...

  • Warszawa Śródmieście-Nowolipki,2 pokoje,42 m, metro 5 min.
    1 / 16
    Warszawa Śródmieście-Nowolipki,2 pokoje,42 m, metro 5 min.

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę BEZPOŚREDNIO 2 pokojowe, 42 m2, w centrum Warszawy, ul. Nowolipie 20 a. PARKING ZA DARMO, BARDZO CICHO, WSZĘDZIE BLISKO ! Wśród zieleni na II piętrze. Sypialnia zamykana...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa
    Lokal użytkowy Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 15 000 000 zł cena
    • 5 370 m2 powierzchnia
    • 2 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    CENA ORJĘTACYJNA - MOŻE ULEC ZMIANIE ZLĘŻNA OD UWARUNKOWAŃ.Nieruchomość ogrodzona,z utwardzonymi drogami wew. i zew. oraz bramami wjazdowymi sterowanymi elektronicznie.Budynek biur...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 7
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 12 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa, spełniająca najwyższe standardy techniczne. Hala pow. 800mkw. (cena 12000 zł/mies.) + biuro pow.180m...

  • Lokal użytkowy Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 3 000 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka o pow.4515 m2. (kostka Bauma) miejsca parkingowe. Teren owietlony,ogrodzony,ogrodzenie metalowe. Budynek magazynowo- biurowy jest obiektem wolno stojacym wykonanym z konstr...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 700 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalno-usługowy w Grodzisku Mazowieckim, w stanie deweloperskim o powierzchni 180m2 na uzbrojonej we wszystkie media działce 300 m2. Na parterze kuchnia, łazienka oraz...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Piętrowy, przestronny dom zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy w centrum Grodziska Mazowieckiego, na działce o pow. 2 400 m kw. Pow. całkowita domu...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 7
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow 48 m2 położone w Grodzisku Maz. na osiedlu Kopernika. Składa się z salonu z wyjściem na dużą loggię, sypialni, wid...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy

    Warszawa

    • 8 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bardzo Atrakcyjny Lokal usługowy z przeznaczeniem biurowym , w Centrum dzielnicy Włochy , Lokal usytuowany na 2 pietrze , po remoncie , wyposażony w instalacje telekomunikacyjne (...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 148 000 zł cena
    • 5 369 m2 powierzchnia
    • 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Działka w kształcie trapezu o powierzchni 5 370 m kw, położona przy jednej z głównych arterii Grodziska Mazowieckiego. Przy działce biegnie linia telefonicz...

  • Działka Błonie
    1 / 2
    Działka Błonie

    Błonie

    • 32 000 000 zł cena
    • 160 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-mieszkalna o pow.16 ha. Ziemia klasy drugiej i trzeciej z przeznaczeniem pod usługowo-mieszkalne w planie zagospodarowania przestrzennego. Wymiary działki od stron...

  • BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, w
    1 / 12
    BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, w

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    BEZPOŚREDNIO - Piękne mieszkanie: Chłodna apartamentowiec, wysoki standard, klimatyzacja, kompletne wyposażenie. ul. Chłodna 22A - apartamentowiec Chłodna Square Apartments Piętr...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 2
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 1 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o pow.20m usytuowany na pierwszym piętrze składający się z sali głównej,halu (który może pełnić rolę poczekalni),łazienki z wc.Położenie lokalu to centrum Pruszkowa.Lokal moż...

  • Dom Nadarzyn
    1 / 3
    Dom Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 240 m2 pow. użytkowej , na działce 1000 m2 z wymurowanym basenem, zbudowany z cegły - parter oraz w technologii kanadyjskiej - poddasze; na parterze hol 25 m2, garaż z...

  • Działka Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa
    Działka Warszawa gm. M. st. Warszawa M. st. Warszawa

    Warszawa

    • 1 990 000 zł cena
    • 1 268 m2 powierzchnia
    • 1 570 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka inwestycyjna o powierzchni 1268 m2 położona w Warszawie w okolicach ul. Marsa. Działka w kształcie prostokąta szerszym bokiem przylegająca do drogi. W drodze w...

  • Działka Janinów gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Janinów gm. Grodzisk Mazowiecki

    Janinów

    • 350 000 zł cena
    • 1 501 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1501m2 (25mx60m) , doprowadzony prąd,woda miejska w drodze przy działce ,gaz ok 50 m dalej . Plac położony przy drodze utwardzonej, do drogi asfaltowej około...

  • Mieszkanie ok.110 m2 - 4 pok. z kuchnią + miejsce parkingowe
    Mieszkanie ok.110 m2 - 4 pok. z kuchnią + miejsce parkingowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjny apartament w wyższym standardzie do wprowadzenia o pow.ok.110m2 - 4 pokoje,kuchnia,łazienka - I piętro - cena 4000zł.m-c.+opłaty licznikowe. Miejsca parkingowe. Media: w...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 8
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 200 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 4 879 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal jest częścią kamienicy o charakterze usługowo – handlowym, zbudowanej w 2001r. Nieruchomość sąsiaduje z dużym parkingiem komunalnym. Nadaje się na każdą działalność oprócz u...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 800 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Lokal biurowo - usługowy o pow. 20 m kw, I piętro, osiedle Kopernika. Ogrzewanie gazowe, woda miejska. CENA: 800 zł +kaucja+ opłaty .ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA!...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 525 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2 na osiedlu Bairda. Mieszkanie składa się z: - salonu - pokój - pokój - łazienki - oddzielnej kuchni - przedpokoju - dużej loggi W pokojach...