• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Nowe mieszkanie  - Rumia
    Nowe mieszkanie - Rumia

    Rumia

    • 389 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe mieszkanie  - Rumia
    Nowe mieszkanie - Rumia

    Rumia

    • 369 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Lubczykowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Lubczykowa

    • 890 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE JASNE I BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z DUŻYM TARASEM - W MIEJSCU ŚWIETNIE SKOMUNIKOWANYM !!!LOKALIZACJA:Dąbrowa położona jest na zachód od Trójmiejskiej Obwodnicy, z pełną i...

  • Mieszkanie Rumia ul. Kosynierów

    Rumia » ul. Kosynierów

    • 829 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie oferujące najwyższy standard wykończenia, komfort oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z sercem Trójmiasta!LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w szybko rozwijającej s...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bernarda Chrzanowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » inne Chrzanowskiego

    • 1 550 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 18 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa oferta, tylko u nas!MIESZKANIE: na sprzedaż rozkładowe, dwustronne, ciepłe, dwupoziomowe mieszkanie w Gdańsku Wrzeszczu. W skład całości wchodzą:1 poziom :Pokój z aneksem...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze Małe, Śląska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze Małe, Śląska

    Gdańsk

    • 679 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    3 POKOJE | INWESTYCJA | GOTOWE DO WPROWADZENIA | GDAŃSK PRZYMORZE | LOKALIZACJA: Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanej...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 254 750 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku na nowym osiedlu Doki, wybudowanym przez developera EuroStyl.LOKALIZACJA:DOKI, jako część dzielnicy Młodego Mi...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 1 460 680 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • MIESZKANIE 65,8M2 BALKON GARAZ SHIRATZ PARK
    MIESZKANIE 65,8M2 BALKON GARAZ SHIRATZ PARK

    Pogórze

    • 699 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Letnica, Starowiejska
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Letnica, Starowiejska

    Gdańsk

    • 991 800 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    3 pokojowy apartament w Gdańsku Letnica, Starowiejska.Stan deweloperski.W sprzedaży jeszcze większe mieszkania od 3-4 pokoi.Oddanie III kwartał 2024 roku.Lokalizacja:Zielone tarasy...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Letnicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Letnicka

    • 1 039 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Gdańsk Letnica- Osiedle Latarników 

  • Mieszkanie dla studentów Gdańsk Przymorze

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dla studentów Gdańsk Przymorze Wynajmę mieszkanie Gdańsk Przymorze od końca września do czerwca 2025. Gdańsk ul. Lecha Kaczyńskiego 4 (dawniej Dąbrowszczaków 4)...

  • Inwestycja Porto- 6 kawalerek o podwyższonym standardzie!

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Jacek Kopijka
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Czereśniowa

    Rumia » ul. Czereśniowa

    • 669 952 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ 3 poziomy, ODBORY WIOSNA 2026r.LOKALIZACJAInwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to świetna lokalizacja w...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 755 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie z balkonem w kultowym Falowcu. Przestronne dwupokojowe mieszkanie, świeżo po kapitalnym remoncie. Dwa odrębne pokoje, oddzielna garderoba, kuchnia z oknem....

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Obrońców Westerplatte

    Gdańsk » Oliwa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 1 399 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 21 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy Apartament w przedwojennej Willi u podnóża lasu!WYSOKI STANDARD - PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANY OGRÓD - DOSKONAŁA LOKALIZACJA !APARTAMENT: Na sprzedaż jest przestronny i elegan...

  • Rumia 2 pokoje balkon nowe budownictwo
    Rumia 2 pokoje balkon nowe budownictwo

    Rumia

    • 299 630 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Ustawny mieszkanie z ogródkiem!
    Ustawny mieszkanie z ogródkiem!

    Banino

    • 604 350 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Cherry Home sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 650 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Wójta Radtkego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Wójta Radtkego

    • 2 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 20 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    5 GOTOWYCH APARTAMENTÓW PO GENERALNYM REMONCIE!  JEDYNA TAKA OFERTA! IDEALNY ZAKUP INWESTYCYJNY!