• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Marsa

    Gdańsk » Osowa » ul. Marsa

    • 539 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W OSOWIE !MIESZKANIE: Oferujemy na sprzedaż kameralne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,95 m2. Doskonała oferta dla osób...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 565 940 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 20 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Idealna inwestycja w Gdańsku | Kawalerka 27,4 m² | Nowe budownictwo Murapol ScarpaNa sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 27,40 m², zlokalizowane w nowocze...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 615 380 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 851 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Idealna inwestycja w Gdańsku | 2 Pokoje 31,04 m² | Nowe budownictwo Murapol ScarpaNa sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 31,04 m², zlokalizowane w nowocze...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Zeusa

    Gdańsk » ul. Zeusa

    • 580 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MieszkanieTrzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m², z dużym potencjałem aranżacyjnym — idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb.Układ pomieszczeń:...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Lubawska
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Leszczynki, Lubawska

    Gdynia

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    | 3 POKOJE | PIWNICA | BALKON | SPOKOJNA OKOLICA | GDYNIA LESZCZYNKI | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej....

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa
    1 / 2
    Mieszkanie Gdynia Dąbrowa, Kameliowa

    Gdynia

    • 399 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE | BALKON | BLISKO LASU | GDYNIA DĄBROWA | LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w Gdyni w dobrze skomunikowanej dzielnicy Dąbrowa, która charakteryzuje się bl...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo, Bohaterów Starówki Warszawskiej
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Redłowo, Bohaterów Starówki Warszawskiej

    Gdynia

    • 870 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    | 2 POKOJE | LOGGIA | PIWNICA | PIĘKNY WIDOK | GDYNIA | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na...

  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Babie Doły, Dedala

    Gdynia

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | UMEBLOWANE | OSOBNA KUCHNIA | 2 POKOJOWE MIESZKANIE | CICHA OKOLICA | BABIE DOŁY | GDYNIA LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia, Zielona
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia, Zielona

    Gdynia

    • 479 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | 2 POKOJE | BLISKO LAS | PIWNICA | GARDEROBA | ZIELONA OKOLICA | OKSYWIE | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej i zielonej...

  • Nowoczesna kawalerka na wynajem I Przymorze
    1 / 9
    Nowoczesna kawalerka na wynajem I Przymorze

    Gdańsk

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na wynajem nowoczesne mieszkanie w stylu loftowym, w pełni urządzone zlokalizowane na prestiżowym osiedlu przy ul. Lęborskiej w Gdańsku. To idealna propozycja dla singla lub pary,...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Starogardzka

    Gdynia

    • 564 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | 3 POKOJE | PO REMONCIE | GOTOWE DO WPROWADZENIA | CHYLONIA | BLISKO SKM | Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nis...

  • Mieszkanie Gdynia,
    1 / 13
    Mieszkanie Gdynia,

    Gdynia

    • 879 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie bez czynszowe w szeregowcu 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w szeregowcu w malown...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Łąkowa

    Gdańsk » ul. Łąkowa

    • 1 519 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala | Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Łąkowa

    • 1 519 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Kawalerka ul .Chłopska Przymorze
    1 / 11
    Kawalerka ul .Chłopska Przymorze

    Gdańsk

    • 480 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 30 m², położoną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Przymorze. To lokalizacja, która łąc...

  • Mam mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia
    1 / 6
    Mam mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje w apartametowcu do wynajęcia Mam do wynajęcia mieszkanie z balkonem na Przymorzu. Gdańsk ul. Rzeczypospolitej Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuc...

  • Mieszkanie Rumia, Księdza Lucjana Gierosa
    1 / 10
    Mieszkanie Rumia, Księdza Lucjana Gierosa

    Rumia

    • 410 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,2 m², zlokalizowane w centrum Rumi przy ul. ks. Lucjana Gierosa, na ostatnim 2 piętrze budynku z lat 70. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Krzysztofa Kolumba
    1 / 16
    Mieszkanie Gdańsk Morena, Krzysztofa Kolumba

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajdujące się na jednej z częściej wybieranych dzielnic Gdańska. Okolica bowiem jest spokojna, zadbana, a także oferuje bezpośredni (z prezentowanego budynku) dostęp do...

  • Mieszkanie Gdańsk Jelitkowo, Wypoczynkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Gdańsk Jelitkowo, Wypoczynkowa

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 39 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowa inwestycja tuż przy zejściu na plaże. Przestronna kawalerka z balkonem idealna pod bazę wypadową lub korzystną inwestycję. 100 m od plaży Gdańsk- Jelitkowo. Serdecznie...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wita Stwosza

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stwosza

    • 599 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Gdańsk Oliwa. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zarówno centrum, jak i u...